ZÁPAS
22.07.22 | štvrťfinále | Alexandre Muller | Franco Agamenone | 6-0, 6-74, 6-2 | Trieste Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexandre Muller | Franco Agamenone | |
1. podanie % | 51/86 (59%) | 65/95 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/51 (69%) | 31/65 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/35 (46%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané break-bally | 9/18 (50%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 52/95 (55%) | 35/86 (41%) |
Vyhrané body celkom | 103/181 (57%) | 78/181 (43%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandre Muller | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandre Muller | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandre Muller | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandre Muller | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexandre Muller | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexandre Muller | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandre Muller | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandre Muller | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexandre Muller | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
0-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandre Muller | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandre Muller | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandre Muller | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandre Muller | 6-2 | |
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexandre Muller vs. Franco Agamenone - Vzájomné zápasy
09.05.23 | kvalifik. | Alexandre Muller | Franco Agamenone | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Rome | antuka |
22.07.22 | štvrťfinále | Alexandre Muller | Franco Agamenone | 6-0, 6-74, 6-2 | detail zápasu | Trieste Challenger | antuka |
18.05.22 | 2. kolo kval. | Franco Agamenone | Alexandre Muller | 7-66, 6-2 | detail zápasu | Paris | antuka |
Alexandre Muller form & Franco Agamenone form
Alexandre Muller - posledné zápasy
Madrid - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 6-77, 0-2, - Alexandre Muller - skreč | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
07.04.24 kvalifik. | vs. Luca Nardi | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.04.24 1. kolo kval. | vs. Dusan Lajovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Franco Agamenone - posledné zápasy
Rome Challenger - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-74, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detail zápasu |