Alexandr Binda/Matvey Minin vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 07.04.2021

Alexandr Binda/Matvey Minin vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 07.04.2021 - M15 St. Petersburg - porovnanie

ZÁPAS

07.04.211. koloAlexandr Binda/Matvey Minin Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 4-6, 7-5, 10-5 Russia M15 St. tvrdý I.

ŠTATISTIKY

10-5

Alexandr Binda
Rusko
22.09.01, 19 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Estónsko
10.04.87, 34 rokov







Vladimir Ivanov
Matvey Minin
Rusko
28.06.01, 19 rokov




Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá

Ukrajina
28.04.96, 24 rokov




Maxim Ratniuk
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Alexandr Binda/Matvey Minin vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk - Vzájomné zápasy

07.04.211. koloAlexandr Binda/Matvey MininVladimir Ivanov/Maxim Ratniuk4-6, 7-5, 10-5 detail zápasuRussia M15 St. tvrdý I.

Alexandr Binda/Matvey Minin - posledné zápasy

Russia M15 St. - tvrdý I.
08.04.21
štvrťfinále
vs. Jakub Paul/Yannik Steinegger0-6, 2-6 prehradetail zápasu
07.04.21
1. kolo
vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk4-6, 7-5, 10-5 výhradetail zápasu

Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk - posledné zápasy

Russia M15 St. - tvrdý I.
15.04.21
štvrťfinále
vs. Naoki Tajima/Alexey Zakharov6-2, 3-6, 11-13 prehradetail zápasu
13.04.21
1. kolo
vs. Petr Bar Biryukov/Egor Novikov7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Russia M15 St. - tvrdý I.
07.04.21
1. kolo
vs. Alexandr Binda/Matvey Minin6-4, 5-7, 5-10 prehradetail zápasu
Russia M15 Kazan - tvrdý I.
11.03.21
štvrťfinále
vs. Bogdan Bobrov/Ivan Gakhov3-6, 2-6 prehradetail zápasu
09.03.21
1. kolo
vs. Sergey Bolotov/Ilia Simakin7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
22.02.20
finále
vs. Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov5-7, 6-75 prehradetail zápasu
21.02.20
semifinále
vs. Yunseong Chung/Djurabeck Karimov Yunseong Chung/Djurabeck Karimov - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
20.02.20
štvrťfinále
vs. Arjun Kadhe/Denis Yevseyev6-4, 7-61 výhradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Dmitry Bezborodov/Danil Ozernoy6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
11.02.20
1. kolo
vs. Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov3-6, 7-66, 6-10 prehradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - antuka
15.07.19
semifinále
vs. Peter Goldsteiner/Eero Vasa6-4, 7-5 výhradetail zápasu
15.07.19
finále
vs. Kenneth Raisma/Jurgen Zopp3-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo
vs. Kristofer Siimar/Mattias Siimar6-4, 6-0 výhradetail zápasu
15.07.19
štvrťfinále
vs. Daniil Glinka/Johannes Seeman6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Russia M25 Kazan - tvrdý I.
21.01.19
1. kolo
vs. Timur Kiuamov/Konstantin Kravchuk2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Estonia Estonia F3 - tvrdý I.
05.11.18
semifinále
vs. Luca Castelnuovo/Vasko Mladenov6-4, 7-64 výhradetail zápasu
05.11.18
1. kolo
vs. Roni Mikael Hietaranta/Alexander Georg Mandma6-2, 6-4 výhradetail zápasu
05.11.18
finále
vs. Janis Podzus/Martins Podzus3-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.11.18
štvrťfinále
vs. Denys Klok/Joshua Paris6-4, 2-1, Denys Klok/Joshua Paris - skrečvýhradetail zápasu
Estonia Estonia F2 - koberec
29.10.18
finále
vs. Luca Castelnuovo/Vasko Mladenov6-4, 1-6, 10-4 výhradetail zápasu
29.10.18
1. kolo
vs. Matvey Khomentovskiy/Alexander Vasilenko6-1, 6-2 výhradetail zápasu
29.10.18
štvrťfinále
vs. Yanais Laurent/Lukas Mugevicius6-4, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
29.10.18
semifinále
vs. Daniil Glinka/Karl Kiur Saar6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Russia Russia F3 - tvrdý I.
12.03.18
semifinále
vs. Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin6-2, 4-6, 8-10 prehradetail zápasu
12.03.18
1. kolo
vs. Matvey Khomentovskiy/Lukas Ollert7-63, 6-3 výhradetail zápasu
12.03.18
štvrťfinále
vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin6-2, 6-2 výhradetail zápasu
<