ZÁPAS
20.04.22 | 2. kolo | Alexander Weis | Florent Bax | 6-2, 6-2 | M25 Santa | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexander Weis | Florent Bax | |
1. podanie % | 32/40 (80%) | 36/47 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/32 (78%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/8 (63%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/47 (51%) | 10/40 (25%) |
Vyhrané body celkom | 54/87 (62%) | 33/87 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alexander Weis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Florent Bax | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Weis | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Florent Bax | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
3-1 | Florent Bax | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-1 | Florent Bax | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Weis | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Florent Bax | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alexander Weis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alexander Weis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Florent Bax | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexander Weis | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Weis | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexander Weis vs. Florent Bax - Vzájomné zápasy
20.04.22 | 2. kolo | Alexander Weis | Florent Bax | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
24.02.18 | 1. kolo kval. | Alexander Weis | Florent Bax | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Italy F1 | koberec |
Alexander Weis form & Florent Bax form
Alexander Weis - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - skreč | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Henrique Rocha | 3-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu |
Florent Bax - posledné zápasy
M25 New - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Evgeny Donskoy | 2-6, 1-4, - Florent Bax - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Grigory Shebekin | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Courtney John Lock | 7-5, 4-3, Courtney John Lock - skreč | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Maxence Bertimon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Artur Kukasian | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Serafin Zund | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.12.23 semifinále | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.12.23 štvrťfinále | vs. Ilia Simakin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Madhwin Kamath | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ajay Malik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Enrico Giacomini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Stijn Pel | 6-2, 2-0, Stijn Pel - skreč | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
14.10.23 finále | vs. Ishaque Eqbal | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.10.23 semifinále | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 štvrťfinále | vs. Stijn Pel | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Rohan Mehra | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 2-6 | detail zápasu |