USA
16.08.00, 23 rokov
16.08.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Alexander Richards vs. Finn Bass - Vzájomné zápasy
08.06.21 | 1. kolo kval. | Alexander Richards | Finn Bass | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M25 Wichita | tvrdý |
Alexander Richards form & Finn Bass form
Alexander Richards - posledné zápasy
M15 Lubbock - tvrdý | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Abdul Salam | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. John Sperle | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Velenje - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Hong Kit Wong | 6-2, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Ariel Bouskila | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tulsa - tvrdý | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Murphy Cassone | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Luke Bracks | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wichita - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Sam Riffice | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 East - tvrdý | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Ying-Ze Chen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Broc Fletcher | 1-6, 7-64, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Lubbock - tvrdý | ||||
28.09.21 kvalifik. | vs. Sven Lah | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo kval. | vs. Takeyasu Sekiguchi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Edwardsville - tvrdý | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. William Griffith | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Wichita - tvrdý | ||||
08.06.21 1. kolo kval. | vs. Finn Bass | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. David Fox | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Waco - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adam Jones | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tulsa - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Wichita - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Zachary Svajda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Finn Bass - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Sergo Sikharulidze | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 3-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nino Toto | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 6-73, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Axel Garcian | 7-5, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Raphael Vaksmann | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Charles Bertimon | 6-76, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Dax Donders | 7-68, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. David Stevenson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Federico Bondioli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. James Davis | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sahej Maker | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Marcus Walters | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Santoro-Fergusson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Toby Samuel | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Tiran Sanghera | Tiran Sanghera - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gleb Sakharov | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Henry Searle | 7-66, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Freek Van Donselaar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Pudney | 6-2, 6-0 | detail zápasu |