ZÁPAS
20.10.22 | 2. kolo | Alexandar Lazarov | Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | M15 Sozopol | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Alexandar Lazarov | Jasza Szajrych | |
1. podanie % | 31/46 (67%) | 27/50 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/31 (77%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/15 (47%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/50 (54%) | 15/46 (33%) |
Vyhrané body celkom | 58/96 (60%) | 38/96 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 3 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alexandar Lazarov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandar Lazarov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Jasza Szajrych | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandar Lazarov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexandar Lazarov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexandar Lazarov vs. Jasza Szajrych - Vzájomné zápasy
20.10.22 | 2. kolo | Alexandar Lazarov | Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Sozopol | tvrdý |
Alexandar Lazarov form & Jasza Szajrych form
Alexandar Lazarov - posledné zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.22 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
21.11.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roanne Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
23.10.22 finále | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.22 semifinále | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.22 štvrťfinále | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 semifinále | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.22 finále | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.22 štvrťfinále | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Jasza Szajrych - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Louis Tessa | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tomasz Berkieta | 6-2, Tomasz Berkieta - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Emile Hudd | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Curzio Manucci | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-3, 2-1, Bogdan Seleznev - skreč | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Pranav Karthik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 1-0, Sidane Pontjodikromo - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Matthew Summers | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Louis Tessa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Cesar Bourgois | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jakub Filip | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Christophe Pognon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Egor Pishchelev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Plamen Milushev | 6-3, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-75, 5-7 | detail zápasu |