ZÁPAS
09.10.19 | 2. kolo | Alessandro Ingarao | Nino Serdarusic | 6-4, 2-0, - skreč | M25 Santa | antuka |
ŠTATISTIKY
Alessandro Ingarao | Nino Serdarusic | |
1. podanie % | 47/57 (82%) | 17/38 (45%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/47 (64%) | 12/17 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/10 (50%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 0/6 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 17/38 (45%) | 22/57 (39%) |
Vyhrané body celkom | 52/95 (55%) | 43/95 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alessandro Ingarao | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
0-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Ingarao | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Nino Serdarusic | |
0-0 | ||
Alessandro Ingarao | 2-2 | |
2-3 | Nino Serdarusic | |
Alessandro Ingarao | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Nino Serdarusic | |
0-0 | ||
Alessandro Ingarao | 5-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Nino Serdarusic | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Alessandro Ingarao | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
1-0 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Alessandro Ingarao | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alessandro Ingarao vs. Nino Serdarusic - Vzájomné zápasy
09.10.19 | 2. kolo | Alessandro Ingarao | Nino Serdarusic | 6-4, 2-0, Nino Serdarusic - skreč | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
Alessandro Ingarao form & Nino Serdarusic form
Alessandro Ingarao - posledné zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Beconi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Leo Borg | 7-613, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Bagnolini | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jared Thompkins | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Piraino | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitur Simeonov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.04.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Lav Ban | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Tim Heger | 6-78, 6-75 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 3-6, - Alessandro Ingarao - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Josef Southcombe | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.22 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-75, 7-63, 4-10 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. James Hartson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Nino Serdarusic - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Cezar Cretu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Tim Handel | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Valentin Royer | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Ethan Quinn | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 7-65, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Eliot Spizzirri | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-64, 6-74 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | detail zápasu |