ZÁPAS
18.03.22 | štvrťfinále | Alessandro Giannessi | Zsombor Piros | 6-2, 7-5 | Roseto Degli | antuka |
ŠTATISTIKY
Alessandro Giannessi | Zsombor Piros | |
1. podanie % | 35/51 (69%) | 49/82 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/35 (74%) | 26/49 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 14/33 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/17 (29%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 42/82 (51%) | 16/51 (31%) |
Vyhrané body celkom | 77/133 (58%) | 56/133 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 8 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alessandro Giannessi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alessandro Giannessi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alessandro Giannessi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-2 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 7-5 | |
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alessandro Giannessi vs. Zsombor Piros - Vzájomné zápasy
24.03.23 | štvrťfinále | Alessandro Giannessi | Zsombor Piros | 7-66, 6-2 | detail zápasu | Zadar Challenger | antuka |
18.03.22 | štvrťfinále | Alessandro Giannessi | Zsombor Piros | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Roseto Degli | antuka |
10.04.18 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Zsombor Piros | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Barletta Challenger | antuka |
Alessandro Giannessi form & Zsombor Piros form
Alessandro Giannessi - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |
Zsombor Piros - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Titouan Droguet | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 finále | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Quentin Halys | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Kevin Krawietz | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 6-3, 6-78 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Pellegrino | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Liam Broady | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 2. kolo | vs. Mate Valkusz | - Zsombor Piros - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Calvin Hemery | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | detail zápasu |