Bielorusko
10.01.97, 27 rokov
18 475 $
10.01.97, 27 rokov
18 475 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
09.07.02, 21 rokov
09.07.02, 21 rokov
Aleksei Khomich vs. Alberto Orso - Vzájomné zápasy
06.04.21 | kvalifik. | Aleksei Khomich | Alberto Orso | 7-5, 6-2 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Aleksei Khomich form & Alberto Orso form
Aleksei Khomich - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Alberto Orso - posledné zápasy
M15 Perugia - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Filippo Moroni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 L'Aquila - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Antonio Campo | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Omar Giacalone | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Antonio Campo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 7-63, 3-0, Bulat Galiev - skreč | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Constant De La Bassetiere | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Jesse Timmermans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.06.20 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Pasquale De Giorgio | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Croatia F2 - antuka | ||||
10.03.18 | vs. Flemming Peters | 3-6, 1-6 | detail zápasu |