ZÁPAS
16.05.23 | 1. kolo | Aleksandre Metreveli | Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Aleksandre Metreveli | Samuel Martinez Arjona | |
1. podanie % | 28/45 (62%) | 27/54 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/28 (75%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/17 (47%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/54 (56%) | 16/45 (36%) |
Vyhrané body celkom | 59/99 (60%) | 40/99 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Aleksandre Metreveli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Samuel Martinez Arjona | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksandre Metreveli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Samuel Martinez Arjona | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandre Metreveli | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Samuel Martinez Arjona | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aleksandre Metreveli | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Samuel Martinez Arjona | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Aleksandre Metreveli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Samuel Martinez Arjona | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandre Metreveli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Samuel Martinez Arjona | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandre Metreveli | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Samuel Martinez Arjona | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandre Metreveli | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Samuel Martinez Arjona | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
21.12.01, 22 rokov
21.12.01, 22 rokov
Aleksandre Metreveli vs. Samuel Martinez Arjona - Vzájomné zápasy
16.05.23 | 1. kolo | Aleksandre Metreveli | Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Aleksandre Metreveli form & Samuel Martinez Arjona form
Aleksandre Metreveli - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.04.24 semifinále | vs. Philip Henning | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.24 štvrťfinále | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Henry Searle | - | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu |
Samuel Martinez Arjona - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jovan Bjelobrk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 3-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Hyeondeok Yoon | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ferdinand Kloesters | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. David Naharro | 4-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc Ceballos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 7-67, 0-6, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Alemany | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Luc Koenig | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Oscar Lacides | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Beren Tan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 6-3, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Pinto Sansano | 7-5, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 1-6, 0-6 | detail zápasu |