ZÁPAS
12.02.20 | 1. kolo | Aleksandr Bulitski | Egor Noskin | 7-64, 6-2 | M25 Aktobe | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Aleksandr Bulitski | Egor Noskin | |
1. podanie % | 39/64 (61%) | 45/79 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/39 (67%) | 28/45 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/25 (68%) | 14/34 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 37/79 (47%) | 21/64 (33%) |
Vyhrané body celkom | 80/143 (56%) | 63/143 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Aleksandr Bulitski | 0-0 | |
0-0, 30-30, A-40 | ||
1-0 | Egor Noskin | |
0-0 | ||
Aleksandr Bulitski | 1-1 | |
2-1 | Egor Noskin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Aleksandr Bulitski | 2-2 | |
0-0 | ||
Aleksandr Bulitski | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-4 | Egor Noskin | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
Aleksandr Bulitski | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
4-5 | Egor Noskin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Aleksandr Bulitski | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Egor Noskin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Aleksandr Bulitski | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Egor Noskin | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Aleksandr Bulitski | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Aleksandr Bulitski | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Egor Noskin | |
0-0 | ||
Aleksandr Bulitski | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Egor Noskin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Aleksandr Bulitski | 5-2 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.05.00, 23 rokov
09.05.00, 23 rokov
Aleksandr Bulitski vs. Egor Noskin - Vzájomné zápasy
12.02.20 | 1. kolo | Aleksandr Bulitski | Egor Noskin | 7-64, 6-2 | detail zápasu | M25 Aktobe | tvrdý I. |
Aleksandr Bulitski form & Egor Noskin form
Aleksandr Bulitski - posledné zápasy
M15 Saarlouis - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Masato Perera | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lennart Melzer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-4, 6-70, 6-10 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Matteo De Vincentis | 6-2, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Axel Garcian | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Mick Veldheer | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Morolli | 6-75, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Zach Stephens | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Tomas Lanik | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Min Seong Kim | Min Seong Kim - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Pedja Krstin | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Mark Wallner | 6-1, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
23.01.23 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 6-3, 4-6, 17-15 | detail zápasu | |
22.01.23 2. kolo kval. | vs. Zian Vanderstappen | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
16.01.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.12.22 semifinále | vs. Abedallah Shelbayh | 0-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
09.12.22 štvrťfinále | vs. Andrea Guerrieri | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.22 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.22 1. kolo | vs. Jakub Kroslak | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.22 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.22 1. kolo kval. | vs. Samuel Kyjaci | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu |
Egor Noskin - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 7-5, 6-74, 8-10 | detail zápasu | |
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Christian Teszari | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-2, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ust - tvrdý | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Andrey Nelich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Sidharth Rawat | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 0-3, - Egor Noskin - skreč | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Alexander Stepin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 4-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Eduardo Morais | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ryan Goetz | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Almada - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Fabio Coelho | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Luigi Castelletti | 6-76, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Dusan Milanovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu |