Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
16.10.00, 23 rokov
16.10.00, 23 rokov
Aleksandr Braynin vs. Artsiom Bardzin - Vzájomné zápasy
12.08.19 | kvalifik. | Aleksandr Braynin | Artsiom Bardzin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Irpin | antuka |
Aleksandr Braynin form & Artsiom Bardzin form
Aleksandr Braynin - posledné zápasy
M15 Lons - tvrdý I. | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Matyas Cerny | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Emilien Demanet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Alex Knaff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Silva | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Roman Postolka | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 6-72, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Simon Freund | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. David Pichler | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Max Dahlin | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Oliver Crawford | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Adam Panaras | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Artsiom Bardzin - posledné zápasy
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Bekhzod Rasamatov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Michal Wozniak | Michal Wozniak - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Leon C Roider | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.18 1. kolo kval. | vs. Sundet Nagimetov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Lukas Mugevicius | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Stepan Beresnev | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Martin Beran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 4-6, 1-6 | detail zápasu |