ZÁPAS
21.02.23 | 1. kolo | Alejandro Moro Canas | Bu Yunchaokete | 6-4, 4-6, 6-2 | Rovereto Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Alejandro Moro Canas | Bu Yunchaokete | |
1. podanie % | 57/87 (66%) | 59/111 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/57 (68%) | 33/59 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/30 (40%) | 25/52 (48%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 53/111 (48%) | 36/87 (41%) |
Vyhrané body celkom | 104/198 (53%) | 94/198 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alejandro Moro Canas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alejandro Moro Canas | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alejandro Moro Canas | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alejandro Moro Canas | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alejandro Moro Canas | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alejandro Moro Canas | 6-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Alejandro Moro Canas | 0-0 | |
1-0 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alejandro Moro Canas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alejandro Moro Canas | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alejandro Moro Canas | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alejandro Moro Canas | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alejandro Moro Canas | 4-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-6 |
3 | ||
Alejandro Moro Canas | 0-0 | |
1-0 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alejandro Moro Canas | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alejandro Moro Canas | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alejandro Moro Canas | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alejandro Moro Canas | 6-2 | |
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alejandro Moro Canas vs. Bu Yunchaokete - Vzájomné zápasy
21.02.23 | 1. kolo | Alejandro Moro Canas | Bu Yunchaokete | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Rovereto Challenger | tvrdý I. |
06.02.23 | kvalifik. | Bu Yunchaokete | Alejandro Moro Canas | 6-2, 4-2, Bu Yunchaokete - skreč | detail zápasu | Tenerife 3 | tvrdý |
Alejandro Moro Canas form & Bu Yunchaokete form
Alejandro Moro Canas - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Joao Sousa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Matteo Gigante | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Martin Damm | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 1-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 7-5, 6-76 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Marius Copil | 4-6, 7-66, 6-77 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. August Holmgren | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 2-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Roberto Bautista Agut | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mirza Basic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Emilio Nava | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Bu Yunchaokete - posledné zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Matteo Gigante | 6-1, 6-70, 6-77 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Martin Damm | 7-67, 7-61 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Hady Habib | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Gaston | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
11.11.23 štvrťfinále | vs. Luca Nardi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-74, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. James Duckworth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Yan Bai | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. James McCabe | 3-6, 6-3, 2-0, James McCabe - skreč | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
06.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 6-76, 6-2, 2-1, Miomir Kecmanovic - skreč | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
15.09.23 semifinále | vs. Terence Atmane | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 štvrťfinále | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Luke Saville | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 7-67, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Raphael Collignon | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu |