ZÁPAS
30.10.19 | 1. kolo | Aldin Setkic | Gibril Diarra | 7-5, 6-2 | M15 Opava | koberec |
ŠTATISTIKY
Aldin Setkic | Gibril Diarra | |
1. podanie % | 39/55 (71%) | 39/57 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/39 (85%) | 26/39 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/16 (63%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/57 (39%) | 12/55 (22%) |
Vyhrané body celkom | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 4 | 7 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Gibril Diarra | |
0-0, 15-0 | ||
Aldin Setkic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Gibril Diarra | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aldin Setkic | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Gibril Diarra | |
0-0, 15-0 | ||
Aldin Setkic | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Gibril Diarra | |
Aldin Setkic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Gibril Diarra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Aldin Setkic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-5 | Gibril Diarra | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Aldin Setkic | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Gibril Diarra | |
0-0 | ||
Aldin Setkic | 1-0 | |
1-1 | Gibril Diarra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aldin Setkic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, A-40 | ||
3-1 | Gibril Diarra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aldin Setkic | 4-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Gibril Diarra | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-A | ||
Aldin Setkic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aldin Setkic vs. Gibril Diarra - Vzájomné zápasy
30.10.19 | 1. kolo | Aldin Setkic | Gibril Diarra | 7-5, 6-2 | detail zápasu | M15 Opava | koberec |
Aldin Setkic form & Gibril Diarra form
Aldin Setkic - posledné zápasy
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Pietro Marino | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Michal Krajci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Stefan Popovic | 6-3, 2-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Gabriel Decamps | 7-60, 2-6, 0-2, - Aldin Setkic - skreč | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Alex Rybakov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Salazar Martinez | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Neo Niedner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Konstantin Cucka | 6-1, - Aldin Setkic - skreč | detail zápasu | |
Troisdorf Challenger - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-63, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | - | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
05.05.23 štvrťfinále | vs. Luka Mikrut | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu |
Gibril Diarra - posledné zápasy
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 0-0, - Gibril Diarra - skreč | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Krolo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Kaiwei Wang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Costin Paval | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-71, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.19 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Matyas Cerny | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Alessandro Petrone | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Alessandro Procopio | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bydgoszcz - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-62, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Mateusz Terczynski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Deni Zmak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-75, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-75, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Adam Jones | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Adam Jones | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Wunder | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu |