ZÁPAS
16.06.22 | 2. kolo | Alberto Barroso Campos | Johannes Haerteis | 6-2, 3-6, 6-2 | M25 Martos | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Alberto Barroso Campos | Johannes Haerteis | |
1. podanie % | 51/83 (61%) | 47/96 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/51 (76%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/32 (41%) | 25/49 (51%) |
Vyhrané break-bally | 5/14 (36%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 42/96 (44%) | 31/83 (37%) |
Vyhrané body celkom | 94/179 (53%) | 85/179 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esá | 6 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alberto Barroso Campos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alberto Barroso Campos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alberto Barroso Campos | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alberto Barroso Campos | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alberto Barroso Campos vs. Johannes Haerteis - Vzájomné zápasy
16.06.22 | 2. kolo | Alberto Barroso Campos | Johannes Haerteis | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | M25 Martos | tvrdý |
15.01.22 | semifinále | Alberto Barroso Campos | Johannes Haerteis | 7-61, 6-4 | detail zápasu | M25 Manacor | tvrdý |
Alberto Barroso Campos form & Johannes Haerteis form
Alberto Barroso Campos - posledné zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-73, 6-710 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Cooper Ter Meulen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Ilia Simakin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stuart Parker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 finále | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Oscar Otte | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. John Sperle | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Aziz Dougaz | 6-711, 1-6 | detail zápasu |
Johannes Haerteis - posledné zápasy
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - skreč | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - skreč | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
22.06.23 štvrťfinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu |