Francúzsko
30.03.97, 27 rokov
30.03.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Arthur Bonnaud vs. Alberto Barroso Campos - Vzájomné zápasy
nenájdený žiaden zápas |
Arthur Bonnaud form & Alberto Barroso Campos form
Arthur Bonnaud - posledné zápasy
M25 Naples - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Gomez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Patrick Maloney | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Rudy Quan | 6-74, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Richard Zusman | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 5-7, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Kenneth Raisma | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Arcila | 6-74, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mats Bredschneijder | 4-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Aleksandre Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Hussen Alshati | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-72, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Zach Stephens | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Glib Sekachov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Hussen Alshati | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. John Sperle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Alberto Barroso Campos - posledné zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-73, 6-710 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Cooper Ter Meulen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Ilia Simakin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stuart Parker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 finále | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Oscar Otte | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. John Sperle | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Aziz Dougaz | 6-711, 1-6 | detail zápasu |