ZÁPAS
15.01.20 | 2. kolo | Albert Ramos-Vinolas | Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 6-3 | Adelaide | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Albert Ramos-Vinolas | Jaume Antoni Munar Clar | |
1. podanie % | 53/83 (64%) | 51/66 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/53 (70%) | 30/51 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/30 (43%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 29/66 (44%) | 33/83 (40%) |
Vyhrané body celkom | 79/149 (53%) | 70/149 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Albert Ramos-Vinolas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Albert Ramos-Vinolas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Albert Ramos-Vinolas | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Albert Ramos-Vinolas | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Albert Ramos-Vinolas | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Albert Ramos-Vinolas | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Albert Ramos-Vinolas | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Albert Ramos-Vinolas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Albert Ramos-Vinolas | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Albert Ramos-Vinolas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Albert Ramos-Vinolas | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Albert Ramos-Vinolas | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Albert Ramos-Vinolas vs. Jaume Antoni Munar Clar - Vzájomné zápasy
29.02.24 | 2. kolo | Jaume Antoni Munar Clar | Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Santiago | antuka |
26.07.23 | 1. kolo | Jaume Antoni Munar Clar | Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Umag | antuka |
15.01.20 | 2. kolo | Albert Ramos-Vinolas | Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 6-3 | detail zápasu | Adelaide | tvrdý |
31.07.19 | 2. kolo | Albert Ramos-Vinolas | Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Kitzbuhel | antuka |
11.05.19 | 1. kolo kval. | Albert Ramos-Vinolas | Jaume Antoni Munar Clar | 6-72, 6-3, 7-64 | detail zápasu | Rome | antuka |
19.04.16 | 1. kolo | Albert Ramos-Vinolas | Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Barcelona | antuka |
18.08.15 | 1. kolo | Albert Ramos-Vinolas | Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Cordenons Challenger | antuka |
Albert Ramos-Vinolas form & Jaume Antoni Munar Clar form
Albert Ramos-Vinolas - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Casper Ruud | 1-6, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Joao Sousa | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Fabio Fognini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Hugo Gaston | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 0-6, 7-63 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-2, 7-611 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Fabian Marozsan | Fabian Marozsan - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Joao Sousa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gastao Elias | 7-67, 6-4 | detail zápasu |
Jaume Antoni Munar Clar - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Sebastian Baez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Adrian Mannarino | 3-6, 3-6, 6-1, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.24 kvalifik. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Corentin Moutet | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
06.10.23 2. kolo | vs. Ben Shelton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Federico Coria | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 5-7, 3-6 | detail zápasu |