Poľsko
22.07.03, 20 rokov
22.07.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
21.05.99, 24 rokov
21.05.99, 24 rokov
Alan Bojarski vs. Dominique Graf - Vzájomné zápasy
28.05.23 | 1. kolo kval. | Alan Bojarski | Dominique Graf | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Jablonec | antuka |
Alan Bojarski form & Dominique Graf form
Alan Bojarski - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. John Sperle | 5-7, 1-4, - Alan Bojarski - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Samir Mustafin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Peter Nad | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kamil Kesy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Jakub Kroslak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 2-6, 6-4, 16-14 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Matthew William Donald | 0-1, - Alan Bojarski - skreč | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 5-7, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Warren Wood | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Dominique Graf - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - skreč | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu |