ZÁPAS
24.08.21 | kvalifik. | Adrian Oetzbach | Dominique Graf | 4-0, - skreč | M25 Poznan | antuka |
ŠTATISTIKY
Adrian Oetzbach | Dominique Graf | |
1. podanie % | 8/11 (73%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 6/8 (75%) | 8/13 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 2/3 (67%) | 1/11 (9%) |
Vyhrané body z returnu | 15/24 (63%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body celkom | 23/35 (66%) | 12/35 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
21.05.99, 24 rokov
21.05.99, 24 rokov
Adrian Oetzbach vs. Dominique Graf - Vzájomné zápasy
24.08.21 | kvalifik. | Adrian Oetzbach | Dominique Graf | 4-0, Dominique Graf - skreč | detail zápasu | M25 Poznan | antuka |
Adrian Oetzbach form & Dominique Graf form
Adrian Oetzbach - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alen Mujakic | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 1-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 7-61, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Mees Rottgering | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Michael Agwi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Elgin Khoeblal | 1-6, 6-2, 6-77 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Dax Donders | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Romain Faucon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Elmer Moller | 4-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
04.11.23 finále | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.23 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu |
Dominique Graf - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - skreč | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu |