Chorvátsko
12.01.01, 23 rokov
17 554 $
12.01.01, 23 rokov
17 554 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
05.12.02, 21 rokov
05.12.02, 21 rokov
Admir Kalender vs. Vasil Dimitrov - Vzájomné zápasy
16.12.20 | kvalifik. | Admir Kalender | Vasil Dimitrov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Admir Kalender form & Vasil Dimitrov form
Admir Kalender - posledné zápasy
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 1-4, - Admir Kalender - skreč | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Pawel Juszczak | 5-7, - Admir Kalender - skreč | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Gal Emersic Potocnik | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Roko Horvat | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 1-4, - Admir Kalender - skreč | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
16.01.23 kvalifik. | vs. Jesse De Jager | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Piatrouski | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Simeon Terziev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
28.08.22 finále | vs. Roko Horvat | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.22 semifinále | vs. Domagoj Biljesko | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.22 štvrťfinále | vs. Adam Jurajda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Maj Premzl | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-73 | detail zápasu |
Vasil Dimitrov - posledné zápasy
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Loris Pourroy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mal Agushi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Khorozov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Ioannis Xilas | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Simeon Terziev | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Vasil Shandarov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Philip Bachmaier | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.01.21 kvalifik. | vs. Vladislav Gorbatenko | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Onder Balci | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Michele Vianello | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.12.20 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.12.20 1. kolo | vs. Danylo Veremeychuk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.12.20 kvalifik. | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-63, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 kvalifik. | vs. Admir Kalender | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Elesey Avtamonov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Benjamin Niv | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Ivan Manasov | 5-7, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 6-75, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-2, 6-1 | detail zápasu |