Admir Kalender vs. Alexandr Binda 17.01.2021

Admir Kalender vs. Alexandr Binda 17.01.2021 - M15 Antalya - porovnanie

ZÁPAS

17.01.211. kolo kval.Admir Kalender Alexandr Binda 5-7, 7-5, 11-9 Turkey M15 Antalya antuka

ŠTATISTIKY

11-9

Admir Kalender
Chorvátsko
12.01.01, 20 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
22.09.01, 19 rokov







Alexandr Binda
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Admir Kalender vs. Alexandr Binda - Vzájomné zápasy

17.01.211. kolo kval.Admir KalenderAlexandr Binda5-7, 7-5, 11-9 detail zápasuTurkey M15 Antalya antuka

Admir Kalender form & Alexandr Binda form

Admir Kalender - posledné zápasy

Macedonia M15 Skopje - antuka
10.06.21
1. kolo
vs. Nicholas David Ionel2-6, 6-3, 0-6 prehradetail zápasu
08.06.21
kvalifik.
vs. Aziz Ouakaa6-3, 6-3 výhradetail zápasu
07.06.21
2. kolo kval.
vs. Luka Pavlovic6-1, 6-4 výhradetail zápasu
06.06.21
1. kolo kval.
vs. Amar Huseinovikj6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Macedonia M15 Skopje - antuka
03.06.21
2. kolo
vs. Alexandar Lazarov1-6, 3-6 prehradetail zápasu
02.06.21
1. kolo
vs. Savriyan Danilov6-1, 6-4 výhradetail zápasu
01.06.21
kvalifik.
vs. Rrezart Cungu6-0, 6-3 výhradetail zápasu
31.05.21
2. kolo kval.
vs. Luka Stojanovic (SRB)6-1, 6-2 výhradetail zápasu
30.05.21
1. kolo kval.
vs. Stefan Micov6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Croatia M15 Sibenik - antuka
17.05.21
2. kolo kval.
vs. Duje Kekez4-6, 6-0, 8-10 prehradetail zápasu
16.05.21
1. kolo kval.
vs. Caspar Schuetze6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Croatia M15 Sibenik - antuka
19.04.21
1. kolo kval.
vs. Dominik Simunovic6-1, 6-1 výhradetail zápasu
19.04.21
2. kolo kval.
vs. Alexis Boureau4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Croatia M15 Opatija - antuka
23.03.21
1. kolo
vs. Davide Galoppini2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Croatia M15 Rovinj - antuka
17.03.21
1. kolo
vs. Pietro Rondoni5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Croatia M15 Porec - antuka
10.03.21
1. kolo
vs. Pavel Nejedly2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
03.02.21
kvalifik.
vs. Gabriele Maria Noce3-6, 7-64, 8-10 prehradetail zápasu
02.02.21
2. kolo kval.
vs. Alexander Weis6-3, 7-63 výhradetail zápasu
01.02.21
1. kolo kval.
vs. Umit Sarifi6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
28.01.21
1. kolo kval.
vs. Jordan Hasson6-78, 6-4, 9-11 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
19.01.21
kvalifik.
vs. Georgii Kravchenko5-7, 3-6 prehradetail zápasu
18.01.21
2. kolo kval.
vs. Dostanbek Tashbulatov6-3, 6-1 výhradetail zápasu
17.01.21
1. kolo kval.
vs. Alexandr Binda5-7, 7-5, 11-9 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.12.20
2. kolo kval.
vs. Mile Matic6-3, 7-61 výhradetail zápasu
16.12.20
1. kolo
vs. Nerman Fatic2-6, 6-74 prehradetail zápasu
16.12.20
kvalifik.
vs. Vasil Dimitrov6-3, 6-4 výhradetail zápasu
15.12.20
1. kolo kval.
vs. Hifzi Riza Cikikci6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
01.12.20
kvalifik.
vs. Baran Cengiz4-6, 3-6 prehradetail zápasu
30.11.20
2. kolo kval.
vs. Bora Sengul6-3, 7-5 výhradetail zápasu
29.11.20
1. kolo kval.
vs. Kaan Cepel6-3, 6-1 výhradetail zápasu

Alexandr Binda - posledné zápasy

Tunisia M15 Monastir - tvrdý
20.07.21
1. kolo
vs. Mattia Bellucci1-6, 6-75 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
14.07.21
1. kolo
vs. Kousuke Ogura2-6, 6-74 prehradetail zápasu
12.07.21
2. kolo kval.
vs. Ivan Dikenstein6-2, 6-2 výhradetail zápasu
12.07.21
kvalifik.
vs. Daniel Ibragimov6-4, 4-6, 10-5 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
07.07.21
1. kolo
vs. Hady Habib3-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.07.21
kvalifik.
vs. Jacob Brumm6-72, 6-2, 10-6 výhradetail zápasu
05.07.21
2. kolo kval.
vs. Skander Ben Abdallah6-1, 6-4 výhradetail zápasu
04.07.21
1. kolo kval.
vs. Victor Gurevich6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
03.06.21
2. kolo
vs. Ivan Gakhov2-6, 2-6 prehradetail zápasu
02.06.21
1. kolo
vs. Ivan Liutarevich3-6, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
01.06.21
kvalifik.
vs. Roman Nashatyrkin6-3, 6-0 výhradetail zápasu
31.05.21
1. kolo kval.
vs. Maksim Maslov6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
26.05.21
1. kolo
vs. Aleksandre Metreveli5-7, 4-6 prehradetail zápasu
25.05.21
kvalifik.
vs. Ivan Denisov6-2, 6-74, 10-7 výhradetail zápasu
24.05.21
1. kolo kval.
vs. Zhanibek Temirtasov6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Russia M15 St. - tvrdý I.
11.04.21
1. kolo kval.
vs. Pavel Shchaya-Zubrov4-6, 6-4, 9-11 prehradetail zápasu
Russia M15 St. - tvrdý I.
06.04.21
1. kolo
vs. Jan Satral2-6, 1-6 prehradetail zápasu
05.04.21
kvalifik.
vs. Leonid Sheyngezikht6-2, 6-4 výhradetail zápasu
04.04.21
1. kolo kval.
vs. Glenn Smits4-6, 7-5, 10-8 výhradetail zápasu
Russia M15 Kazan - tvrdý I.
12.03.21
štvrťfinále
vs. Alexey Zakharov2-6, 6-75 prehradetail zápasu
11.03.21
2. kolo
vs. Maxim Ratniuk4-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
10.03.21
1. kolo
vs. Mikhail Fufygin5-7, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Russia M15 St. - tvrdý I.
08.02.21
kvalifik.
vs. Andrea Guerrieri0-6, 6-71 prehradetail zápasu
07.02.21
1. kolo kval.
vs. Maxim Krapivin6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Russia M15 St. - tvrdý I.
01.02.21
kvalifik.
vs. Petr Bar Biryukov4-6, 6-3, 3-10 prehradetail zápasu
31.01.21
1. kolo kval.
vs. Vladislav Ivanov4-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
17.01.21
1. kolo kval.
vs. Admir Kalender7-5, 5-7, 9-11 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
14.01.21
2. kolo
vs. Alexander Shevchenko1-6, 4-6 prehradetail zápasu
13.01.21
1. kolo
vs. Ronald Slobodchikov6-1, Ronald Slobodchikov - skrečvýhradetail zápasu
12.01.21
kvalifik.
vs. Calin Manda3-6, 7-61, 10-2 výhradetail zápasu
<