Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
10.12.98, 25 rokov
10.12.98, 25 rokov
Adam Walton vs. Fletcher Scott - Vzájomné zápasy
28.10.19 | 2. kolo kval. | Adam Walton | Fletcher Scott | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M25 Naples | antuka |
Adam Walton form & Fletcher Scott form
Adam Walton - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Liam Broady | 6-71, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 2-0, Mikhail Kukushkin - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Mukund Sasikumar | Mukund Sasikumar - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 6-0, 6-75, 7-64 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Sumit Nagal | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Dane Sweeny | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Tristan Schoolkate | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Philip Sekulic | 6-2, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Alex Bolt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 6-75, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Cachin | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. David Goffin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu |
Fletcher Scott - posledné zápasy
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Alexander Petrov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.07.22 1. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Fountain - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Zachary Svajda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Alfredo Perez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Gage Brymer | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Cihan Akay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Siavash Shirdel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Andrej Duric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Simeon Terziev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Wolfschmidt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 kvalifik. | vs. Leopold Zima | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Ostapenkov | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 7-63, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Jesse De Jager | 7-64, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 1-6, 7-62, 5-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Luca Barbonaglia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
25.02.22 štvrťfinále | vs. Felix Corwin | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.22 2. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Jakub Wojcik | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Khololwam Montsi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.22 1. kolo | vs. Janmagnus Johnson | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 3-6 | detail zápasu |