ZÁPAS
17.10.21 | 1. kolo kval. | Adam Bronka | Henrique Silvestre Gomes | 7-5, 6-74, 10-4 | M15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Austrália
15.09.99, 24 rokov
15.09.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Brazília
18.12.02, 21 rokov
18.12.02, 21 rokov
Adam Bronka vs. Henrique Silvestre Gomes - Vzájomné zápasy
17.10.21 | 1. kolo kval. | Adam Bronka | Henrique Silvestre Gomes | 7-5, 6-74, 10-4 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Adam Bronka form & Henrique Silvestre Gomes form
Adam Bronka - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Fons Van Sambeek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Adityavikram Singh Mann | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Sahil Sarang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-3, - Adam Bronka - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Uta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Tom Evans | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Qian Sun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jerome Iaconi | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-1, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Hyeondeok Yoon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-4, 0-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
26.07.22 kvalifik. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Petar Teodorovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Loic Cloes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-2, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 6-75 | detail zápasu |
Henrique Silvestre Gomes - posledné zápasy
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Colas Sanchez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Darius Petrescu | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Jordi Munoz-Abreu | 3-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Syl Gaxherri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Islam Orynbasar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Brasilia - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Torres | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
M15 Recife - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Joao Vitor Scramin Do Lago | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Rahul Dhokia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Rahul Dhokia | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Diego Bustamante | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 4-6, 7-66, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Elbert Barr | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Medellin - antuka | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Felipe Santamaria | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu |