ZÁPAS
17.10.22 | 1. kolo kval. | Abraham Asaba | Babji Siva Atturu | 6-0, 6-1 | M25 Harlingen | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ghana
21.05.97, 26 rokov
13 366 $
21.05.97, 26 rokov
13 366 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
10.10.96, 27 rokov
10.10.96, 27 rokov
Abraham Asaba vs. Babji Siva Atturu - Vzájomné zápasy
17.10.22 | 1. kolo kval. | Abraham Asaba | Babji Siva Atturu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M25 Harlingen | tvrdý |
Abraham Asaba form & Babji Siva Atturu form
Abraham Asaba - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 6-71, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Dhananjay Singh | 6-73, 6-0, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Dhananjay Singh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Grigory Shebekin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 6-76, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 3-6, 6-3, 0-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Michal Krajci | 7-65, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Luca Bluett | 0-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 2. kolo kval. | vs. Marcel Kamrowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Ljubojevic | 5-7, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-74, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Anuj Maan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Moritz Schroeter | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Irvine - tvrdý | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Bryce Nakashima | 6-3, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Alex Jones | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Isaiah Strode | 3-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Noah Schachter | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | - | detail zápasu | |
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 4-6, 6-79 | detail zápasu |
Babji Siva Atturu - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Kalman L. Boyd | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Zachary Adam-Gedge | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Isaac Nortie Nortey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Kellovsky | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Amirhosein Kepadkho | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nesterov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Fitriadi M Rifqi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Manizales - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Arturo Espanol Moreno | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Ibague - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Juan Trujillo Hernandez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Colombo - antuka | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Chathurya Nilaweera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel Rodriguez Leyva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Waco - tvrdý | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Jakub Ostajewski | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Vivek Yadlapalli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Dallas - tvrdý | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Nathan Chavez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Leon Berg | 1-6, 4-6 | detail zápasu |