Jakub Paul/Yannik Steinegger - výsledky / program / štatistiky

Jakub Paul/Yannik Steinegger - výsledky / program / štatistiky

Jakub Paul
Meno: Jakub Paul
Krajina: Švajčiarsko
Dátum narodenia: 22.03.99, 22 rokov
Yannik Steinegger
Meno: Yannik Steinegger
Krajina: Švajčiarsko
Dátum narodenia: 11.09.00, 20 rokov
roksumártvrdýantukatvrdý I.koberectrávaakryl
202115/20/00/011/24/00/00/0
20202/31/10/01/20/00/00/0
20199/20/00/08/11/10/00/0
úsp. %78.79 %50 %0 %80 %83.33 %0 %0 %
INFO: výhry / prehry (kliknite na vybraný rok, resp. povrch pre zobrazenie zápasov)

Jakub Paul/Yannik Steinegger / program

16.04.21semifináleJakub Paul/Yannik Steinegger Alexander Cozbinov/Simon Freund detail zápasuRussia M15 St. tvrdý I.

Jakub Paul/Yannik Steinegger form

Jakub Paul/Yannik Steinegger / výsledky

15.04.21štvrťfináleJakub Paul/Yannik SteineggerMartin Borisiouk/Aliaksandr Liaonenka6-3, 4-6, 10-7 výhradetail zápasuRussia M15 St. tvrdý I.
14.04.211. koloJakub Paul/Yannik SteineggerMikhail Balmashev/Kirill Saplin6-0, 6-0 výhradetail zápasu
09.04.21semifináleAlexander Cozbinov/Simon FreundJakub Paul/Yannik Steinegger7-65, 6-2 prehradetail zápasuRussia M15 St. tvrdý I.
08.04.21štvrťfináleJakub Paul/Yannik SteineggerAlexandr Binda/Matvey Minin6-0, 6-2 výhradetail zápasu
07.04.211. koloJakub Paul/Yannik SteineggerTuna Altuna/Konstantin Kravchuk3-6, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
04.04.21fináleAlexander Erler/Maximilian NeuchristJakub Paul/Yannik Steinegger6-3, 4-6, 10-2 prehradetail zápasuSwitzerland M25 Biel tvrdý I.
03.04.21semifináleJakub Paul/Yannik SteineggerJiri Lehecka/Michael Vrbensky7-5, 6-4 výhradetail zápasu
02.04.21štvrťfináleJakub Paul/Yannik SteineggerLeandro Riedi/Dominic Stephan Stricker Leandro Riedi/Dominic Stephan Stricker - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
31.03.211. koloJakub Paul/Yannik SteineggerMirko Martinez/Johan Nikles6-4, 6-3 výhradetail zápasu
13.03.21fináleJakub Paul/Yannik SteineggerElmar Ejupovic/Alexander Erler6-3, 7-5 výhradetail zápasuSwitzerland M25 Trimbach koberec
12.03.21semifináleJakub Paul/Yannik SteineggerMika Brunold/Jan Sebesta6-0, 6-2 výhradetail zápasu
11.03.21štvrťfináleJakub Paul/Yannik SteineggerMischa Lanz/Jonas Schaer4-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
10.03.211. koloJakub Paul/Yannik SteineggerLewie Lane/Marvin Moeller7-5, 6-75, 11-9 výhradetail zápasu
12.02.21fináleJakub Paul/Yannik SteineggerLuca Castelnuovo/Dominic Stephan Stricker7-5, 6-1 výhradetail zápasuFrance M15 Grenoble tvrdý I.
11.02.21semifináleJakub Paul/Yannik SteineggerLucas Poullain/Vincent Stouff6-1, 1-6, 10-6 výhradetail zápasu
10.02.21štvrťfináleJakub Paul/Yannik SteineggerDan Added/Martin Breysach7-65, 6-4 výhradetail zápasu
09.02.211. koloJakub Paul/Yannik SteineggerTheo Arribage/Maxence Broville7-67, 7-5 výhradetail zápasu
10.03.201. koloJakub Paul/Yannik SteineggerCarlos Boluda-Purkiss/Ricardo Ojeda Lara6-2, 6-4 výhradetail zápasuPortugal M15 Loule tvrdý
04.03.201. koloFrancisco Cabral/Luis FariaJakub Paul/Yannik Steinegger6-0, 6-3 prehradetail zápasuPortugal M15 Faro tvrdý
19.02.201. koloLasse Muscheites/Stefan SeifertJakub Paul/Yannik Steinegger6-2, 6-3 prehradetail zápasuGermany M15 Oberhaching tvrdý I.
12.02.20štvrťfináleLucas Poullain/Clement TaburJakub Paul/Yannik Steinegger6-71, 6-2, 10-6 prehradetail zápasuFrance M15 Grenoble tvrdý I.
11.02.201. koloJakub Paul/Yannik SteineggerSimon Reveniau/Arthur Reymond4-6, 6-1, 11-9 výhradetail zápasu
11.11.19štvrťfináleJakub Paul/Yannik SteineggerAdan Freire Da Silva/Nathan Freire Da Silva6-4, 6-2 výhradetail zápasuFrance M15 Villers tvrdý I.
11.11.19semifináleJakub Paul/Yannik SteineggerLuca Gelhardt/Niklas Schell6-3, 6-2 výhradetail zápasu
11.11.19fináleJakub Paul/Yannik SteineggerSebastien Boltz/Arthur Bouquier4-6, 6-4, 13-11 výhradetail zápasu
11.11.191. koloJakub Paul/Yannik SteineggerQuentin Robert (1994)/Hugo Schott6-4, 6-75, 10-6 výhradetail zápasu
28.10.191. koloLasse Muscheites/Stefan SeifertJakub Paul/Yannik Steinegger7-5, 6-2 prehradetail zápasuEstonia M15 Parnu tvrdý I.
07.10.19štvrťfináleDaniel Altmaier/Jan ChoinskiJakub Paul/Yannik Steinegger2-6, 7-5, 10-7 prehradetail zápasuGermany M15 Bad koberec
07.10.191. koloJakub Paul/Yannik SteineggerAmadatus Admiraal/Bernardo Pereira Oliveira6-2, 7-61 výhradetail zápasu
04.03.19fináleJakub Paul/Yannik SteineggerJakob Groener/Lukas Hellum Lilleengen6-4, 6-1 výhradetail zápasuNorway M15 Oslo tvrdý I.
04.03.191. koloJakub Paul/Yannik SteineggerLinus Frost/Patrick Mayer (GER) Linus Frost/Patrick Mayer (GER) - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
04.03.19štvrťfináleJakub Paul/Yannik SteineggerHerman Hoeyeraal/Leyton Rivera6-3, 6-1 výhradetail zápasu
04.03.19semifináleJakub Paul/Yannik SteineggerMateusz Kowalczyk/Piotr Matuszewski6-4, 6-1 výhradetail zápasu
<