Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý I. Holland Rotterdam sety 1 2 3 4 5
10.02.24
1. kolo kval.
David Goffin 2 6 6
Gregoire Barrere 0 4 2
10.02.24
1. kolo kval.
Gijs Brouwer 2 6 6
Luca Van Assche 0 3 3
10.02.24
1. kolo kval.
Denis Shapovalov 2 7 6
Maximilian Marterer 0 5 4
10.02.24
1. kolo kval.
Zizou Bergs 2 6 7
Jurij Rodionov 0 4 65
10.02.24
1. kolo kval.
Hugo Gaston 2 6 6
Thijs Boogaard 0 3 3
10.02.24
1. kolo kval.
Maxime Cressy 2 6 3 6
Arthur Rinderknech 1 3 6 3
10.02.24
1. kolo kval.
Giulio Zeppieri 2 6 6
Roberto Bautista Agut 0 3 4
10.02.24
1. kolo kval.
Pablo Llamas Ruiz 2 6 7
Guy Den Ouden 0 4 5
muži dvojhra antuka Argentina Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
10.02.24
1. kolo kval.
Thiago Moura Monteiro 2 4 6 6
Juan Manuel Cerundolo 1 6 4 2
10.02.24
1. kolo kval.
Hugo Dellien 2 6 6
Roman Andres Burruchaga 0 0 1
10.02.24
1. kolo kval.
Daniel Elahi Galan 2 6 7
Alex Molcan 0 3 66
10.02.24
1. kolo kval.
Andrea Vavassori 2 6 7
Andrea Pellegrino 0 1 61
10.02.24
1. kolo kval.
Felipe Meligeni Alves 2 6 6
Albert Ramos-Vinolas 0 1 4
10.02.24
1. kolo kval.
Camilo Ugo Carabelli 2 6 7
Jaume Antoni Munar Clar 0 2 64
10.02.24
1. kolo kval.
Francisco Comesana 2 6 6
Tomas Barrios Vera 0 3 4
10.02.24
1. kolo kval.
Mariano Navone 2 5 6 6
Corentin Moutet 1 7 2 2
muži dvojhra tvrdý Australia Burnie 2 Challenger sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Adam Walton 2 6 6
Tristan Schoolkate 0 4 4
10.02.24
semifinále
Dane Sweeny 1 6 3
Yasutaka Uchiyama skreč 0 2 1
muži dvojhra tvrdý India Chennai Challenger sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Sumit Nagal 2 6 6
Dalibor Svrcina 0 3 4
10.02.24
semifinále
Luca Nardi 2 6 4 7
Chun Hsin Tseng 1 4 6 66
muži dvojhra antuka Argentina Cordoba sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Facundo Bagnis 2 6 7
Federico Coria 0 3 5
10.02.24
semifinále
Luciano Darderi 2 6 3 6
Sebastian Baez 1 1 6 3
muži dvojhra tvrdý I. USA Dallas sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Marcos Giron 2 6 6
Adrian Mannarino 0 1 3
10.02.24
semifinále
Tommy Paul 2 6 6
Ben Shelton 0 2 4
muži dvojhra tvrdý USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
10.02.24
1. kolo kval.
Radu Albot 2 6 6
August Holmgren 0 3 4
10.02.24
1. kolo kval.
Nicolas Moreno De Alboran 2 7 6 7
Sho Shimabukuro 1 62 74 62
10.02.24
1. kolo kval.
Terence Atmane 2 6 6
Preston Brown 0 2 2
10.02.24
1. kolo kval.
Flavio Cobolli 2 6 6
Illya Marchenko 0 4 2
10.02.24
1. kolo kval.
Gabriel Diallo 2 6 6
Valentin Vacherot 0 4 4
10.02.24
1. kolo kval.
Zachary Svajda 2 6 6
Ethan Quinn 0 3 3
muži dvojhra tvrdý I. France M15 Grenoble sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Antoine Hoang 2 6 6
Neil Oberleitner 0 1 4
10.02.24
semifinále
Clement Chidekh 2 7 0 6
Daniel Masur 1 64 6 4
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Federico Iannaccone 2 1 6 6
Evgenii Tiurnev 1 6 3 2
10.02.24
semifinále
Robin Bertrand 2 6 6 7
Ilia Simakin 1 75 3 63
muži dvojhra tvrdý Egypt M15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Marek Gengel 2 6 6
Federico Bondioli 0 3 1
10.02.24
semifinále
Oliver Ojakaar 2 6 7
Mohamed Safwat 0 3 65
muži dvojhra antuka USA M15 Sunrise sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Dmitry Popko 2 6 6
Peter Bertran 0 2 2
10.02.24
semifinále
Alex Rybakov 2 7 6
Nicolas Mejia 0 5 3
muži dvojhra antuka Turkey M25 Antalya sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Nick Hardt 2 6 6
Daniel Merida Aguilar 0 0 1
10.02.24
štvrťfinále
Nick Hardt 2 6 4 6
Hady Habib 1 0 6 1
10.02.24
štvrťfinále
Clement Tabur 2 7 1 6
Sebastian Gima 1 5 6 2
10.02.24
semifinále
Clement Tabur 2 6 6
Mathys Erhard 0 3 4
10.02.24
štvrťfinále
Mathys Erhard 2 4 6 7
Gerald Melzer 1 6 2 66
10.02.24
štvrťfinále
Daniel Merida Aguilar 2 1 6 6
Javier Barranco Cosano 1 6 4 4
muži dvojhra antuka Tunisia M25 Hammamet sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Kamil Majchrzak 2 7 6
Filip Cristian Jianu 0 5 4
10.02.24
semifinále
Jay Clarke 2 6 1 7
Nicholas David Ionel 1 3 6 5
muži dvojhra antuka Uruguay M25 Punta del sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Murkel Alejandro Dellien Velasco 2 6 4 6
Adolfo Daniel Vallejo 1 4 6 4
10.02.24
semifinále
Gonzalo Bueno 2 6 6
Gonzalo Villanueva 0 3 4
muži dvojhra tvrdý I. United Kingdom Nottingham Challenger sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Matteo Martineau 2 6 7
Mikhail Kukushkin 0 4 65
10.02.24
semifinále
Giovanni Mpetshi Perricard 2 7 6
Alexander Blockx 0 68 2
muži dvojhra tvrdý I. France Marseille sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Grigor Dimitrov 2 6 6 7
Karen Khachanov 1 73 4 65
10.02.24
semifinále
Ugo Humbert 2 6 6
Hubert Hurkacz 0 4 4
ženy dvojhra tvrdý UAE Abu Dhabi sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Daria Kasatkina 2 6 4 7
Beatriz Haddad Maia 1 3 6 62
10.02.24
semifinále
Elena Rybakina 2 6 4 6
Liudmila Samsonova 1 0 6 2
ženy dvojhra tvrdý India Mumbai sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Storm Hunter 2 6 7
Katie Volynets 0 4 64
10.02.24
semifinále
Darja Semenistaja 2 7 6
Arianne Hartono 0 5 4
ženy dvojhra tvrdý Qatar Doha sety 1 2 3 4 5
10.02.24
kvalifik.
Danielle Rose Collins 2 6 6
Laura Siegemund 0 4 4
10.02.24
kvalifik.
Nao Hibino 2 4 6 6
Timea Babos 1 6 3 2
10.02.24
kvalifik.
Bernarda Pera 2 6 7
Viktoriya Tomova 0 4 65
10.02.24
kvalifik.
Magdalena Frech 2 6 6
Kamilla Rakhimova 0 2 2
10.02.24
kvalifik.
Greetje Minnen 2 6 7
Martina Trevisan 0 0 65
10.02.24
kvalifik.
Ashlyn Krueger 2 6 6
Yue Yuan 0 1 2
10.02.24
kvalifik.
Diana Shnaider 2 6 6
Aliaksandra Sasnovich 0 1 2
10.02.24
kvalifik.
Erika Andreeva 2 6 1 6
Zhuoxuan Bai 1 4 6 3
ženy dvojhra tvrdý I. Romania Cluj-Napoca sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Karolina Pliskova 2 6 6
Harriet Dart 0 3 3
10.02.24
semifinále
Ana Bogdan 2 6 3 6
Jaqueline Cristian 1 3 6 4
ženy dvojhra tvrdý Mexico W100 Irapuato sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Rebecca Marino 2 6 6
Sachia Vickery 0 4 2
10.02.24
semifinále
Jule Niemeier 2 6 5 7
Whitney Osuigwe 1 4 7 62
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Selina Dal 2 6 6
Hiroko Kuwata 0 3 2
10.02.24
semifinále
Laura Samsonova 2 6 7
Hina Inoue 0 1 63
ženy dvojhra tvrdý Egypt W15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Elena-Teodora Cadar 2 4 6 6
Karola Patricia Bejenaru 1 6 2 4
10.02.24
semifinále
Katarina Kuzmova 2 6 7
Daria Khomutsianskaya 0 0 66
ženy dvojhra antuka Turkey W35 Antalya sety 1 2 3 4 5
10.02.24
štvrťfinále
Polona Hercog 1 6
Gergana Topalova skreč 0 1
10.02.24
semifinále
Polona Hercog 2 6 7
Ylena In-Albon 0 3 64
10.02.24
semifinále
Tena Lukas 2 0 6 6
Tara Wurth 1 6 4 3
10.02.24
štvrťfinále
Tena Lukas 2 7 6
Rositsa Dencheva 0 5 3
10.02.24
štvrťfinále
Ylena In-Albon 2 7 6
Isabella Shinikova 0 67 2
10.02.24
štvrťfinále
Tara Wurth 2 6 4 6
Lina Gjorcheska 1 3 6 1
ženy dvojhra antuka USA W35 Wesley Chapel sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Sophie Chang 2 6 6
Lia Karatancheva 0 1 0
10.02.24
semifinále
Leonie Kung 2 6 6
Madison Sieg 0 3 3
ženy dvojhra tvrdý I. United Kingdom W50 Edgbaston sety 1 2 3 4 5
10.02.24
finále
Magali Kempen 2 6 7
Barbora Palicova 0 3 66
ženy dvojhra tvrdý Australia W75 Burnie sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Aoi Ito 2 3 6 6
Sara Saito 1 6 2 3
10.02.24
semifinále
Maya Joint 2 6 6
Sijia Wei 0 3 4
ženy dvojhra tvrdý I. France W75 Grenoble sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Manon Leonard 2 6 3 7
Elsa Jacquemot 1 2 6 65
10.02.24
semifinále
Aliona Falei 2 6 6
Ekaterina Maklakova 0 3 2
10.02.24
štvrťfinále
Aliona Falei 1 6 2
Maja Chwalinska skreč 0 4 0
muži štvorhra tvrdý Australia Burnie 2 Challenger sety 1 2 3 4 5
10.02.24
finále
Benjamin Lock/Yuta Shimizu 2 6 7
Blake Bayldon/Kody Pearson 0 4 64
muži štvorhra tvrdý India Chennai Challenger sety 1 2 3 4 5
10.02.24
finále
Saketh-Sai Myneni/Ramkumar Ramanathan 2 3 6 10
Rithvik Choudary Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha 1 6 3 5
muži štvorhra antuka Argentina Cordoba sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Maximo Gonzalez/Andres Molteni 2 7 6
Federico Agustin Gomez/Renzo Olivo 0 5 4
10.02.24
semifinále
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 2 7 6
Boris Arias/Federico Zeballos 0 5 4
muži štvorhra tvrdý I. USA Dallas sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Max Purcell/Jordan Thompson 2 7 6
Santiago Gonzalez/Neal Skupski 0 64 3
10.02.24
semifinále
William Blumberg/Rinky Hijikata 2 6 6
Emilio Nava/Ben Shelton 0 4 4
muži štvorhra tvrdý I. France M15 Grenoble sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Daniel Masur/Yannik Steinegger 2 3 7 10
Jacopo Bilardo/Andrea Guerrieri 1 6 5 7
10.02.24
semifinále
Clement Chidekh/Roy Stepanov 2 4 7 10
Lucas Bouquet/Emilien Voisin 1 6 5 6
10.02.24
finále
Clement Chidekh/Roy Stepanov 2 6 6
Daniel Masur/Yannik Steinegger 0 0 4
muži štvorhra tvrdý Egypt M15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
10.02.24
finále
Emile Hudd/David Stevenson 2 6 6
Marek Gengel/Mark Whitehouse 0 2 4
muži štvorhra antuka USA M15 Sunrise sety 1 2 3 4 5
10.02.24
finále
Andres Andrade/Alex Rybakov 2 6 6
Harrison Adams/Alexander Merino 0 3 3
muži štvorhra antuka Turkey M25 Antalya sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Nick Hardt/Gabriel Roveri Sidney 2 6 6
Svyatoslav Gulin/Stefan Popovic 0 3 2
10.02.24
semifinále
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen/Juan Pablo Paz 2 7 6
Samuele Pieri/Dan Alexandru Tomescu 0 5 4
muži štvorhra antuka Tunisia M25 Hammamet sety 1 2 3 4 5
10.02.24
finále
Simone Agostini/Gianluca Cadenasso 2 6 1 10
Omar Brigida/Oleksandr Ovcharenko 1 2 6 7
muži štvorhra antuka Uruguay M25 Punta del sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Daniel Dutra Da Silva/Eduardo Ribeiro 2 6 7 10
Mariano Kestelboim/Juan Bautista Torres 1 73 5 4
10.02.24
finále
Daniel Dutra Da Silva/Eduardo Ribeiro 2 7 3 11
Juan Bautista Otegui/Nicolas Parizzia 1 5 6 9
muži štvorhra tvrdý I. United Kingdom Nottingham Challenger sety 1 2 3 4 5
10.02.24
finále
Petr Nouza/Patrik Rikl 2 6 7
Antoine Escoffier/Joshua Paris 0 3 63
muži štvorhra tvrdý I. France Marseille sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Tomas Machac/Zhizhen Zhang 2 6 6 10
Vasil Kirkov/Sebastian Korda 1 72 3 7
ženy štvorhra tvrdý UAE Abu Dhabi sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands 1 w/o
Beatriz Haddad Maia/Luisa Stefani 0
10.02.24
semifinále
Linda Noskova/Heather Watson 1 w/o
Magda Linette/Bernarda Pera 0
ženy štvorhra tvrdý India Mumbai sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Dalila Jakupovic/Sabrina Santamaria 2 6 6
Naiktha Bains/Fanny Stollar 0 4 1
10.02.24
semifinále
Arianne Hartono/Prarthana Thombare 2 6 6
Zhibek Kulambayeva/Sohyun Park 0 2 1
ženy štvorhra tvrdý I. Romania Cluj-Napoca sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Harriet Dart/Tereza Mihalikova 2 3 7 10
Elixane Lechemia/Olivia Nicholls 1 6 65 4
ženy štvorhra tvrdý Mexico W100 Irapuato sety 1 2 3 4 5
10.02.24
finále
Hailey Baptiste/Whitney Osuigwe 2 7 6
Ann Li/Rebecca Marino 0 5 4
ženy štvorhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
10.02.24
finále
Rina Saigo/Yukina Saigo 2 6 7
Selina Dal/Stephanie Judith Visscher 0 3 5
ženy štvorhra tvrdý Egypt W15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
10.02.24
finále
Karola Patricia Bejenaru/Ekaterina Shalimova 2 6 6
Daria Khomutsianskaya/Evialina Laskevich 0 4 2
ženy štvorhra antuka Turkey W35 Antalya sety 1 2 3 4 5
10.02.24
finále
Angela Fita Boluda/Daniela Vismane 2 6 6
Cristina Dinu/Oleksandra Oliynykova 0 4 0
10.02.24
semifinále
Cristina Dinu/Oleksandra Oliynykova 2 6 7
Ziva Falkner/Dimitra Pavlou 0 2 5
ženy štvorhra antuka USA W35 Wesley Chapel sety 1 2 3 4 5
10.02.24
finále
Maria Kononova/Maria Kozyreva 2 7 6
Weronika Falkowska/Leonie Kung 0 5 1
ženy štvorhra tvrdý I. United Kingdom W50 Edgbaston sety 1 2 3 4 5
10.02.24
finále
Magali Kempen/Lara Salden 2 7 6
Ali Collins/Yuriko Miyazaki 0 66 2
ženy štvorhra tvrdý Australia W75 Burnie sety 1 2 3 4 5
10.02.24
finále
Qianhui Tang/Xiaodi You 2 6 7
Yexin Ma/Alana Parnaby 0 4 5
ženy štvorhra tvrdý I. France W75 Grenoble sety 1 2 3 4 5
10.02.24
semifinále
Sarah Beth Grey/Eden Silva 2 6 6
Alicia Barnett/Anastasia Detiuc 0 3 4
10.02.24
finále
Emily Appleton/Freya Christie 2 3 6 11
Sarah Beth Grey/Eden Silva 1 6 1 9
<