Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý I. USA Champaign Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Patrick Kypson 2 6 6
Ethan Quinn 0 4 2
18.11.23
semifinále
Alex Michelsen 2 2 6 6
Titouan Droguet 1 6 4 3
muži dvojhra tvrdý I. Sweden Danderyd Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Maximilian Marterer 2 6 6
Flavio Cobolli 0 2 0
18.11.23
semifinále
Brandon Nakashima 2 6 6
Alexander Blockx 0 1 2
muži dvojhra tvrdý I. Canada Drummondville Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
James Duckworth 2 6 6
Li Tu 0 4 3
18.11.23
semifinále
Zizou Bergs 1 w/o
Michael Vrbensky 0
muži dvojhra tvrdý I. Japan Kobe Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Sho Shimabukuro 2 6 6
Luca Nardi 0 2 2
18.11.23
semifinále
Duje Ajdukovic 2 7 5 6
Tung-Lin Wu 1 5 7 3
muži dvojhra antuka USA M15 Boca Raton sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Garrett Johns 2 3 6 6
Victor Lilov 1 6 4 2
18.11.23
semifinále
Kilian Feldbausch 2 6 6
Federico Agustin Gomez 0 1 3
muži dvojhra antuka Bolivia M15 Cochabamba sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Tomas Farjat 2 6 4 7
Ignacio Monzon 1 3 6 65
18.11.23
semifinále
Valerio Aboian 2 7 4 6
Leonardo Aboian 1 63 6 3
muži dvojhra tvrdý I. USA M15 East Lansing sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Samir Banerjee 2 6 6
William Grant 0 2 2
18.11.23
semifinále
Ozan Baris 2 6 7
Eliot Spizzirri 0 2 65
muži dvojhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Jakub Nicod 2 7 6
Alex Knaff 0 65 2
18.11.23
semifinále
Arthur Gea 2 0 6 6
Younes Lalami Laaroussi 1 6 4 1
muži dvojhra tvrdý Malaysia M15 Kuching sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Hikaru Shiraishi 1 6
Taiyo Yamanaka skreč 0 1
18.11.23
semifinále
Andre Ilagan 2 3 6 7
Alexey Zakharov 1 6 3 5
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Massimo Giunta 2 6 6
Andrea Picchione 0 4 3
18.11.23
semifinále
Maxence Rivet 2 7 6
Christoph Negritu 0 5 2
muži dvojhra tvrdý Egypt M15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Vadym Ursu 2 6 6
Alec Beckley 0 1 1
18.11.23
semifinále
Bor Artnak 2 6 6
Petr Bar Biryukov 0 1 4
muži dvojhra antuka Spain M15 Valencia sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Marco Trungelliti 2 7 7
Vilius Gaubas 0 5 5
18.11.23
semifinále
Carlos Gimeno Valero 2 7 7
Diego Barreto Sanchez 0 66 5
muži dvojhra antuka Turkey M25 Antalya sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Tim Handel 2 6 3 6
Calin Manda 1 4 6 4
18.11.23
semifinále
Alexander Weis 2 6 6
Jay Clarke 0 4 1
muži dvojhra tvrdý I. USA M25 Columbus sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Jacob Fearnley 2 6 3 6
Shunsuke Mitsui 1 1 6 2
18.11.23
semifinále
Learner Tien 2 6 6
Robert Cash 0 3 3
muži dvojhra tvrdý Thailand M25 Hua Hin sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Evgeny Donskoy 2 6 6
Tsung-Hao Huang 0 4 1
18.11.23
semifinále
Goncalo Oliveira 2 6 6 6
Moerani Bouzige 1 74 4 3
muži dvojhra tvrdý Tunisia M25 Monastir sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Hady Habib 2 6 6
Bogdan Bobrov 0 3 4
18.11.23
semifinále
Robert Strombachs 2 6 2 6
Gian Marco Moroni 1 0 6 3
muži dvojhra tvrdý Portugal M25 Vale do sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Henrique Rocha 2 6 7
Khumoun Sultanov 0 4 5
18.11.23
semifinále
Hynek Barton 2 5 6 7
Michael Geerts 1 7 2 62
muži dvojhra antuka Uruguay Montevideo Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Thiago Moura Monteiro 2 7 1 6
Hugo Dellien 1 61 6 3
18.11.23
štvrťfinále
Hugo Dellien 2 6 0 6
Tomas Barrios Vera 1 4 6 4
18.11.23
semifinále
Facundo Diaz Acosta 2 4 6 7
Gustavo Heide 1 6 3 5
muži dvojhra tvrdý I. Italy Turin sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Novak Djokovic 2 6 6
Carlos Alcaraz 0 3 2
18.11.23
semifinále
Jannik Sinner 2 6 6 6
Daniil Medvedev 1 3 74 1
muži dvojhra tvrdý Japan Yokohama Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.23
1. kolo kval.
Yan Bai 2 6 6
Kai Wehnelt 0 4 4
18.11.23
1. kolo kval.
Yasutaka Uchiyama 2 6 6
Yusaku Sugaya 0 3 3
18.11.23
1. kolo kval.
Naoki Nakagawa 2 7 7
Yusuke Takahashi 0 5 66
18.11.23
1. kolo kval.
Colin Sinclair 2 6 7
Nathan Ponwith 0 3 61
18.11.23
1. kolo kval.
Omar Jasika 2 6 7
Yuki Mochizuki 0 0 66
18.11.23
1. kolo kval.
Giovanni Fonio 2 5 6 6
Hiroki Moriya 1 7 3 4
18.11.23
1. kolo kval.
August Holmgren 2 7 3 6
James Kent Trotter 1 64 6 4
18.11.23
1. kolo kval.
Mathys Erhard 2 6 7
Hibiki Arimoto 0 3 66
18.11.23
1. kolo kval.
Naoki Tajima 2 6 3 6
Egor Gerasimov 1 4 6 2
18.11.23
1. kolo kval.
Andrew Fenty 2 6 7
Ernesto Escobedo 0 4 63
18.11.23
1. kolo kval.
Kalin Ivanovski 2 3 6 7
Shinji Hazawa 1 6 4 5
ženy dvojhra antuka Chile Colina sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Diane Parry 2 7 6
Elizabeth Mandlik 0 63 2
18.11.23
semifinále
Sara Bejlek 2 6 4 6
Nadia Podoroska 1 0 6 2
ženy dvojhra tvrdý Japan W100 Takasaki sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Harriet Dart 2 4 6 6
Sijia Wei 1 6 2 1
18.11.23
semifinále
Yue Yuan 2 6 6
En Shuo Liang 0 4 1
ženy dvojhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Valeriya Yushchenko 2 6 3 6
Irina Balus 1 2 6 0
18.11.23
semifinále
Vladislava Andreevskaya 2 6 6
Marion Viertler 0 4 3
ženy dvojhra antuka Argentina W15 Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Thaisa Grana Pedretti 2 7 6
Alexia Harmon 0 5 2
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Emily Welker 2 6 6
Selina Dal 0 1 3
18.11.23
semifinále
Carson Branstine 2 6 6
Vicky Van De Peer 0 4 0
ženy dvojhra antuka Spain W15 Nules sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Angela Fita Boluda 2 6 6
Judith Perello Saavedra 0 4 1
18.11.23
semifinále
Mina Hodzic 2 7 1 6
Sarah Tatu 1 61 6 3
ženy dvojhra tvrdý Egypt W15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Alisa Kummel 2 6 6
Fang An Lin 0 3 2
18.11.23
semifinále
Zuzanna Pawlikowska 2 6 6
Margarita Skryabina 0 2 1
ženy dvojhra tvrdý USA W25 Austin sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Hanna Chang 2 7 6
Madison Sieg 0 64 2
18.11.23
semifinále
Victoria Jimenez Kasintseva 2 6 6
Chloe Beck 0 4 3
ženy dvojhra antuka Greece W25 Heraklion sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Cristina Dinu 2 6 6
Dimitra Pavlou 0 0 3
18.11.23
semifinále
Ane Mintegi Del Olmo 2 7 6
Alexandra Cadantu 0 5 2
ženy dvojhra koberec Italy W25 Solarino sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Lisa Pigato 2 6 6
Georgia Pedone 0 4 3
18.11.23
semifinále
Linda Klimovicova 2 6 6
Isabella Shinikova 0 1 4
ženy dvojhra tvrdý Portugal W40 Funchal sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Lea Boskovic 2 6 1 7
Xinyu Gao 1 3 6 5
18.11.23
semifinále
Dominika Salkova 2 2 6 6
Amandine Hesse 1 6 1 2
ženy dvojhra tvrdý I. Luxembourg W40 Petange sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Oceane Dodin 2 6 6
Hanne Vandewinkel 0 1 3
18.11.23
semifinále
Alexandra Eala 2 7 4 6
Anna-Lena Friedsam 1 5 6 2
muži štvorhra tvrdý I. USA Champaign Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
John-Patrick Smith/Sem Verbeek 2 6 7
Lucas Horve/Oliver Okonkwo 0 2 64
muži štvorhra tvrdý I. Sweden Danderyd Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Julian Cash/Bart Stevens 2 6 6 10
Jeevan Nedunchezhiyan/N. Vijay Sundar Prashanth 1 77 4 7
muži štvorhra tvrdý I. Canada Drummondville Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Andre Goransson/Toby Samuel 2 6 6 10
Liam Draxl/Giles Hussey 1 72 3 8
muži štvorhra tvrdý I. Japan Kobe Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Evan King/Reese Stalder 2 7 2 10
Andrew Harris/Ji Sung Nam 1 63 6 7
muži štvorhra antuka USA M15 Boca Raton sety 1 2 3 4 5
18.11.23
štvrťfinále
Alfredo Casso/Federico Agustin Gomez 1 w/o
Alberto Colas Sanchez/Joao Graca 0
18.11.23
semifinále
Erik Grevelius/Alvin Nicholas Tudorica 2 7 6
Alfredo Casso/Federico Agustin Gomez 0 5 2
18.11.23
semifinále
Thomas Pavlekovich Smith/Lawrence Sciglitano 2 6 6 10
Martin Katz/Antonio Prat 1 73 4 8
muži štvorhra antuka Bolivia M15 Cochabamba sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Leonardo Aboian/Bautista Vilicich 2 7 6
Brandon Perez/Alan Fernando Rubio Fierros 0 65 2
muži štvorhra tvrdý I. USA M15 East Lansing sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Robin Catry/Fons Van Sambeek 2 6 6
Alafia Ayeni/Matthew Rankin 0 3 4
muži štvorhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Neil Oberleitner/Joel Schwaerzler 2 6 6
Sergis Kyratzis/Eleftherios Neos 0 0 3
muži štvorhra tvrdý Malaysia M15 Kuching sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Thijmen Loof/David Pichler 2 6 6
Andre Ilagan/Jumpei Yamasaki 0 4 3
18.11.23
semifinále
Yeongseok Jeong/Woobin Shin 2 6 4 10
Qian Sun/Sheng Tang 1 2 6 8
muži štvorhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Jakub Paul/Jakob Schnaitter 2 7 7
Alexander Merino/Christoph Negritu 0 65 5
muži štvorhra tvrdý Dominican Republic M15 Santo Domingo sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Maikel De Boes/Piotr Galus 1 w/o
Alexander Chepik/Tim Ruehl 0
muži štvorhra tvrdý Egypt M15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Grigoriy Lomakin/Evgeny Philippov 2 6 7
Tommaso Compagnucci/Viktor Jovic 0 2 5
muži štvorhra antuka Spain M15 Valencia sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Finn Reynolds/Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Alexandru Cristian Dumitru/Kristian Tumbas Kajgo 0 3 0
muži štvorhra antuka Turkey M25 Antalya sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Patrik Rikl/Timo Stodder 2 6 6
Mircea-Alexandru Jecan/Dan Alexandru Tomescu 0 4 2
muži štvorhra tvrdý I. USA M25 Columbus sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Robert Cash/Bryce Nakashima 2 7 7
Shunsuke Mitsui/Johannus Monday 0 5 610
muži štvorhra tvrdý Thailand M25 Hua Hin sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Tsung-Hao Huang/Shintaro Imai 2 6 6
Koki Matsuda/Ryota Tanuma 0 1 0
muži štvorhra tvrdý Tunisia M25 Monastir sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Aleksandr Lobanov/Alexey Nesterov 2 3 6 10
Fabrizio Andaloro/Samir Hamza Reguig 1 6 2 8
muži štvorhra tvrdý Portugal M25 Vale do sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Francisco Rocha/Henrique Rocha 1 3
Hynek Barton/Michal Lusovsky skreč 0 0
muži štvorhra antuka Uruguay Montevideo Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Guido Andreozzi/Guillermo Duran 2 2 7 10
Boris Arias/Federico Zeballos 1 6 62 8
muži štvorhra tvrdý I. Italy Turin sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 7 3 10
Santiago Gonzalez/Edouard Roger-Vasselin 1 65 6 7
18.11.23
semifinále
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 2 7 6
Rohan Bopanna/Matthew Ebden 0 5 4
ženy štvorhra antuka Chile Colina sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Julia Lohoff/Conny Perrin 2 7 6
Lucciana Perez Alarcon/Daniela Seguel 0 64 2
ženy štvorhra tvrdý Japan W100 Takasaki sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Hanyu Guo/Xinyu Jiang 2 7 5 10
Momoko Kobori/Ayano Shimizu 1 65 7 5
ženy štvorhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Irina Balus/Anika Jaskova 2 3 6 10
Aleksandra Pospelova/Lidiia Rasskovskaia 1 6 2 8
ženy štvorhra antuka Argentina W15 Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Thaisa Grana Pedretti/Camila Romero 2 0 7 10
Justina Maria Gonzalez Daniele/Sylvie Zund 1 6 5 5
ženy štvorhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Ana Candiotto/Amelie Smejkalova 2 7 6
Julita Saner/Marie Vogt 0 5 3
ženy štvorhra tvrdý Egypt W15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Alisa Kummel/Ekaterina Makarova (2001) 2 6 6
Yasmin Ezzat/Zuzanna Pawlikowska 0 4 0
ženy štvorhra tvrdý USA W25 Austin sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Jiangxue Han/Jiaqi Huang 2 7 2 10
Maria Kozyreva/Ashley Lahey 1 5 6 8
ženy štvorhra antuka Greece W25 Heraklion sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Martina Colmegna/Maria Jose Portillo Ramirez 2 6 6
Margarita Ignatjeva/Elena Korokozidi 0 2 4
ženy štvorhra tvrdý Dominican Republic W25 Santo Domingo sety 1 2 3 4 5
18.11.23
semifinále
Katarina Jokic/Taylor Ng 1 w/o
Olivia Lincer/Victoria Osuigwe 0
ženy štvorhra tvrdý Portugal W40 Funchal sety 1 2 3 4 5
18.11.23
finále
Anastasia Kovaleva/Elena Pridankina 2 6 6
Yasmine Mansouri/Ines Murta 0 2 3
<