Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka France Bordeaux Challenger sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Stan Wawrinka 2 6 6
Ugo Blanchet 0 3 1
16.05.23
1. kolo
Albert Ramos-Vinolas 2 4 6 6
Elliot Benchetrit 1 6 3 2
16.05.23
1. kolo
Dominic Thiem 2 4 6 6
Benoit Paire 1 6 4 3
16.05.23
1. kolo
Mikael Ymer 2 2 6 7
Hamad Medjedovic 1 6 3 5
16.05.23
1. kolo
Corentin Moutet 2 6 1 6
Michael Geerts 1 1 6 3
16.05.23
1. kolo
Gauthier Onclin 2 6 6
Elias Ymer 0 1 4
16.05.23
1. kolo
Kyrian Jacquet 2 6 7
Mathias Bourgue 0 4 5
16.05.23
1. kolo
Luca Van Assche 2 6 4 6
Harold Mayot 1 2 6 3
muži dvojhra antuka Italy Rome sety 1 2 3 4 5
16.05.23
4. kolo
Novak Djokovic 2 6 6
Cameron Norrie 0 3 4
16.05.23
4. kolo
Yannick Hanfmann 2 7 4 6
Andrey Rublev 1 65 6 3
16.05.23
4. kolo
Daniil Medvedev 2 6 7
Alexander Zverev 0 2 63
16.05.23
3. kolo
Alexander Zverev 2 6 7
Jeff Wolf 0 4 5
16.05.23
4. kolo
Borna Coric 2 3 6 6
Fabian Marozsan 1 6 4 3
16.05.23
4. kolo
Stefanos Tsitsipas 2 7 7
Lorenzo Musetti 0 5 5
16.05.23
3. kolo
Stefanos Tsitsipas 2 6 7
Lorenzo Sonego 0 3 63
16.05.23
4. kolo
Casper Ruud 2 6 6
Laslo Djere 0 1 3
16.05.23
4. kolo
Francisco Cerundolo 2 6 6 6
Jannik Sinner 1 73 2 2
16.05.23
3. kolo
Lorenzo Musetti 2 5 6 6
Frances Tiafoe 1 7 4 3
16.05.23
4. kolo
Holger Rune 2 6 5 6
Alexei Popyrin 1 4 7 4
muži dvojhra antuka Ethiopia M15 Addis Ababa sety 1 2 3 4 5
16.05.23
kvalifik.
Parth Aggarwal 2 6 6
Akram El Sallaly 0 2 3
16.05.23
kvalifik.
Gonzalo Ariel Karakachian 2 7 4 10
Pierre Antoine Tailleu 1 5 6 8
16.05.23
kvalifik.
Guelfo Baldovinetti 2 7 7
Mattias Southcombe 0 5 61
16.05.23
kvalifik.
Denis Constantin Spiridon 2 6 6
Lazar Markovic 0 0 3
16.05.23
kvalifik.
Nicolas Villalon 2 3 6 10
Raffael Schaer 1 6 3 7
muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
16.05.23
kvalifik.
Ivan Nedelko 2 6 6
Jakub Katuch 0 1 4
16.05.23
kvalifik.
Anton Chekhov 2 6 6
Dmitry Dolzhenkov 0 2 3
16.05.23
1. kolo
Aleksandre Metreveli 2 6 6
Samuel Martinez Arjona 0 2 2
16.05.23
1. kolo
Jorge Martinez Martinez 2 4 6 6
Calin Manda 1 6 1 4
16.05.23
kvalifik.
Collin Altamirano 2 6 6
Saveliy Ivanov 0 4 3
16.05.23
kvalifik.
Jaime Caldes 2 6 6
Daniil Savelev 0 2 2
16.05.23
1. kolo
Lorenzo Joaquin Rodriguez 2 6 6
Tuncay Duran 0 3 4
16.05.23
kvalifik.
Bora Sengul 2 6 3 12
Ivan Kazakov 1 3 6 10
16.05.23
kvalifik.
Gokberk Saritas 2 6 6
Kaya Arinc 0 4 4
16.05.23
1. kolo
Max Alcala Gurri 2 6 6 6
Yi Zhou 1 71 3 1
16.05.23
1. kolo
Luciano Emanuel Ambrogi 2 6 6
Daniel Ibragimov 0 4 2
16.05.23
kvalifik.
Radovan Michalik 2 7 6
Adamantios Stavrakas 0 64 2
16.05.23
kvalifik.
Juan Manuel La Serna 2 6 4 10
Nicolas Hollender 1 3 6 3
muži dvojhra antuka Sweden M15 Kalmar sety 1 2 3 4 5
16.05.23
kvalifik.
Patrick Kaukovalta 2 6 7
Stijn Pel 0 4 5
16.05.23
kvalifik.
Erik Grevelius 2 6 3 10
Samuel Rovai 1 3 6 8
16.05.23
kvalifik.
Olle Noltorp 2 6 6
Jeiden Saidizand 0 0 0
16.05.23
kvalifik.
Oskar Jansson 2 6 6
Mika Lipp 0 4 4
16.05.23
kvalifik.
Filip Gustafsson 2 1 7 10
Axel Bergdahl 1 6 61 2
16.05.23
kvalifik.
Markus Bolin 2 6 7 10
Matias Riva 1 74 61 6
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Matthew Asciak 2 6 6
Omar Ahmed 0 2 1
16.05.23
kvalifik.
Warren Wood 2 6 7
Tin Chen 0 0 66
16.05.23
1. kolo
Daniil Glinka 2 6 7
Jeremy Jin 0 2 65
16.05.23
kvalifik.
Alexandre Reco 2 6 6
Kalman L. Boyd 0 2 4
16.05.23
kvalifik.
Hikaru Shiraishi 2 7 6
Antoni Fabre 0 64 3
16.05.23
kvalifik.
Ye Cong Mo 2 3 6 10
Gabriele Bosio 1 6 4 6
16.05.23
2. kolo kval.
Linang Xiao 2 7 6
Winter Meagher 0 5 1
16.05.23
kvalifik.
Max Wiskandt 2 6 4 10
Linang Xiao 1 4 6 2
16.05.23
kvalifik.
Yassine Dlimi 2 6 6
Thomas Braithwaite 0 4 2
16.05.23
kvalifik.
Millen Hurrion 2 6 6
Pablo Trochu 0 3 1
16.05.23
kvalifik.
Derek Pham 2 6 6
Linghao Zhang 0 0 1
muži dvojhra antuka Bulgaria M15 Pazardzhik sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Oleg Prihodko 2 6 1 6
Axel Garcian 1 4 6 0
16.05.23
1. kolo
Vlad Andrei Dancu 2 6 6
Fermin Tenti 0 3 4
16.05.23
1. kolo
Luigi Sorrentino 2 6 3 6
Vit Kalina 1 3 6 2
16.05.23
kvalifik.
Valentin Vanta 2 6 6
Vlad Stoica 0 3 1
16.05.23
1. kolo
Nicolas Buitrago 2 6 6 7
Dan Alexandru Tomescu 1 4 74 63
16.05.23
kvalifik.
Victorio Marquiselli 2 6 4 10
Vicente Oliver Moratalla 1 2 6 5
16.05.23
kvalifik.
Sean Hess 2 0 6 10
Lorenzo Vatteroni 1 6 2 5
16.05.23
kvalifik.
Ioannis Xilas 2 6 7
Vasil Dimitrov 0 1 5
16.05.23
kvalifik.
Luis Francisco 2 1 6 10
Peetu Pohjola 1 6 3 6
16.05.23
kvalifik.
Kane Bonsach Ganley 2 6 6
Felipe De Dios 0 2 3
16.05.23
kvalifik.
Viktor Markov 2 4 7 10
Mihai Razvan Marinescu 1 6 63 7
16.05.23
kvalifik.
Vadym Konovchuk 2 7 1 10
Mihail Ivanov 1 5 6 7
muži dvojhra antuka Spain M25 Gurb sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Maxime Chazal 2 6 6
Alvaro Lopez San Martin 0 3 3
16.05.23
1. kolo
David Jorda Sanchis 2 6 6
Kenneth Rabinad Vila 0 0 1
16.05.23
1. kolo
Tristan Lamasine 2 6 6
Alejandro Manzanera Pertusa 0 3 2
16.05.23
1. kolo
Daniel Cukierman 2 6 7
Fajing Sun 0 1 5
16.05.23
kvalifik.
Tomas Curras Abasolo 2 5 6 10
Alen Moritz Hodzic 1 7 4 1
16.05.23
kvalifik.
Mikel Martinez 2 1 6 10
Ignacio Benzal Alia 1 6 3 5
16.05.23
kvalifik.
Leonid Sheyngezikht 2 6 6
Pavle Marinkov 0 4 2
16.05.23
kvalifik.
Benjamin Winter Lopez 2 6 6
Pau Bosch Munoz 0 1 1
16.05.23
kvalifik.
Noah Lopez 2 6 6
Zhenxiong Dong 0 1 1
16.05.23
kvalifik.
Xavi Matas Ortega 1 6 5
Zach Stephens skreč 0 0 1
16.05.23
1. kolo
Gonzalo Bueno 2 6 6
Pere Prat Turro 0 1 4
16.05.23
kvalifik.
Darwin Blanch 2 6 6
Richard Zusman 0 4 3
muži dvojhra antuka Serbia M25 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
16.05.23
kvalifik.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 7
Semen Voronin 0 3 5
16.05.23
kvalifik.
Milan Drinic 2 6 6
Nikola Mitrovic 0 1 2
16.05.23
1. kolo
Mikalai Haliak 2 7 6
Matthew Dellavedova 0 67 3
16.05.23
kvalifik.
Matija Zugic 2 6 6
Qing Lihao 0 4 3
16.05.23
kvalifik.
Tadija Radovanovic 2 6 6
Aleksandar Andic 0 3 2
16.05.23
1. kolo
Timo Legout 2 6 6
Sergei Pogosian 0 3 1
16.05.23
1. kolo
Niccolo Baroni 2 6 6
Strahinja Cejovic 0 0 1
16.05.23
1. kolo
Mili Poljicak 2 6 6
Niksa Arsic 0 0 4
16.05.23
kvalifik.
Timofey Stepanov 2 6 6
Luka Todorovic 0 4 3
16.05.23
kvalifik.
Romeo Hadzimehmedovic 2 6 6
Nini Gabriel Dica 0 1 3
16.05.23
kvalifik.
Francesco Scarpa 2 6 6
Egor Baklanov 0 1 1
16.05.23
kvalifik.
Novak Novakovic 2 6 6 10
Vanja Petrov 1 74 3 4
muži dvojhra antuka USA M25 Pensacola sety 1 2 3 4 5
16.05.23
kvalifik.
Ryan Haviland 2 5 6 10
Alexander Henry Visser 1 7 4 7
16.05.23
kvalifik.
Elijah Poritzky 2 7 6
Evan Bynoe 0 62 1
16.05.23
kvalifik.
Tyler Stice 2 6 6
Junior Tavarez Pichardo 0 4 2
16.05.23
kvalifik.
Ryan Fishback 2 6 6
Lorenzo Esquici 0 4 4
16.05.23
kvalifik.
Keshav Chopra 2 6 4 13
Isaiah Strode 1 3 6 11
16.05.23
kvalifik.
Ryan Dickerson 2 3 7 10
Bogdan Pavel 1 6 64 5
16.05.23
kvalifik.
Jonah Braswell 2 4 6 11
Joao Vitor Goncalves Ceolin 1 6 3 9
16.05.23
kvalifik.
Justin Lyons 2 7 6
Miguel Angel Cabrera 0 5 1
muži dvojhra antuka Czech Republic M25 Prague sety 1 2 3 4 5
16.05.23
kvalifik.
Jakob Schnaitter 1 2
Jonas Pelle Hartenstein skreč 0 1
16.05.23
kvalifik.
Patrik Rikl 2 6 6 11
Dylan Dietrich 1 2 73 9
16.05.23
1. kolo
Rudolf Molleker 2 5 6 7
Martin Damm 1 7 3 62
16.05.23
1. kolo
Michael Vrbensky 2 6 6
Jakub Paul 0 3 3
16.05.23
1. kolo
Andrew Paulson 2 6 3 6
Stuart Parker 1 2 6 3
16.05.23
kvalifik.
Christian Fellin 2 6 6
Michael Agwi 0 3 3
16.05.23
1. kolo
Hynek Barton 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 3 4
16.05.23
kvalifik.
Matthew William Donald 2 6 6
Stepan Mruzek 0 3 2
16.05.23
kvalifik.
Filip Apltauer 2 6 3 10
Illya Beloborodko 1 2 6 6
16.05.23
kvalifik.
Jan Hrazdil 2 4 7 11
Filip Duda 1 6 67 9
16.05.23
kvalifik.
Jiri Cizek 2 1 6 13
Mark Havlicek 1 6 3 11
16.05.23
kvalifik.
Mark Wallner 2 6 6
Lukas Velik 0 2 3
muži dvojhra antuka Italy M25 Reggio Emilia sety 1 2 3 4 5
16.05.23
kvalifik.
Kyle Edmund 2 6 6
Alessandro Pecci 0 3 4
muži dvojhra tvrdý Mexico M25 Xalapa sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Ernesto Escobedo 2 6 6
Alan Fernando Rubio Fierros 0 3 2
16.05.23
1. kolo
Evan Zhu 2 7 6
Alan Raul Sau Franco 0 63 2
16.05.23
1. kolo
Jake Van Emburgh 2 6 6
Thomas Brown 0 4 4
16.05.23
1. kolo
Kousuke Ogura 2 6 6
Justin Roberts 0 4 4
16.05.23
1. kolo
Adrien Burdet 2 2 7 7
Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas 1 6 5 65
16.05.23
1. kolo
Aidan Mayo 2 6 7
Christopher Bulus 0 2 5
16.05.23
1. kolo
Eugenio Gonzalez Fitzmaurice 2 1 7 6
Preston Brown 1 6 63 3
16.05.23
1. kolo
Leo Vithoontien 2 6 6
Joao Marcos Nusdeo 0 3 1
muži dvojhra antuka Portugal Oeiras 4 Challenger sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Steve Johnson 2 1 7 6
Rinky Hijikata 1 6 63 1
16.05.23
1. kolo
Pedro Cachin 2 5 7 6
Eduardo Ribeiro 1 7 65 3
16.05.23
1. kolo
Jan Choinski 2 6 4 6
Alessandro Giannessi 1 3 6 4
16.05.23
1. kolo
Pedro Martinez Portero 1 6 3
Hugo Gaston skreč 0 3 0
16.05.23
1. kolo
Aleksandar Vukic 2 7 6
Frederico Ferreira Silva 0 63 3
16.05.23
1. kolo
Nino Serdarusic 2 4 6 6
Joao Domingues 1 6 0 2
16.05.23
1. kolo
Ulises Blanch 2 6 7
Pedro Sousa 0 2 64
16.05.23
1. kolo
Mate Valkusz 2 6 6
Emilio Gomez 0 0 1
16.05.23
1. kolo
Oleksii Krutykh 2 6 6
Facundo Bagnis 0 4 4
16.05.23
1. kolo
Gerard Campana Lee 2 6 6
Manuel Guinard 0 3 2
muži dvojhra antuka Tunisia Tunis Challenger sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Damir Dzumhur 2 1 6 6
Aziz Ouakaa 1 6 0 2
16.05.23
1. kolo
Dennis Novak 2 2 6 7
Gilles Arnaud Bailly 1 6 3 63
16.05.23
1. kolo
Kimmer Coppejans 2 6 6
Francesco Maestrelli 0 3 4
16.05.23
1. kolo
Maximilian Marterer 2 6 6
Alejandro Tabilo 0 3 2
16.05.23
1. kolo
Borna Gojo 2 6 7
Nicolas Mejia 0 4 64
16.05.23
1. kolo
Aziz Dougaz 2 6 6
Malek Jaziri 0 3 1
16.05.23
1. kolo
Tomas Barrios Vera 1 6 1
Matteo Gigante skreč 0 1 0
16.05.23
1. kolo
Geoffrey Blancaneaux 2 6 5 6
Joao Sousa 1 3 7 4
16.05.23
kvalifik.
Alexander Weis 2 6 6
Nicolas Mejia 0 4 3
16.05.23
1. kolo
Alexander Weis 2 6 5 6
Liam Broady 1 0 7 3
16.05.23
1. kolo
Sho Shimabukuro 2 6 6 6
Genaro Alberto Olivieri 1 72 3 4
16.05.23
kvalifik.
Sho Shimabukuro 2 6 3 6
Max Houkes 1 1 6 1
16.05.23
kvalifik.
Damien Wenger 1 6 1
Abedallah Shelbayh skreč 0 2 0
16.05.23
1. kolo
Rio Noguchi 2 6 6
Damien Wenger 0 2 2
16.05.23
1. kolo
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Shintaro Mochizuki 0 4 4
16.05.23
1. kolo
Jesper De Jong 1 7 0 2
Pablo Cuevas skreč 0 6 1
16.05.23
kvalifik.
Jesper De Jong 2 6 6
Arthur Gea 0 3 2
16.05.23
1. kolo
Nicholas David Ionel 2 7 6
Mattia Bellucci 0 65 2
16.05.23
kvalifik.
Shintaro Mochizuki 2 6 6
James McCabe 0 1 1
16.05.23
kvalifik.
Daniel Rincon 2 6 6
Hady Habib 0 2 3
16.05.23
1. kolo
Daniel Rincon 2 4 7 6
Joris De Loore 1 6 5 3
16.05.23
1. kolo
Jakub Mensik 2 6 6
Laurent Lokoli 0 4 2
muži dvojhra antuka Italy Turin Challenger sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Federico Gaio 2 6 7
Oscar Otte 0 4 5
16.05.23
1. kolo
Salvatore Caruso 2 2 6 6
Yosuke Watanuki 1 6 3 4
16.05.23
1. kolo
Gianluca Mager 2 6 7
Aleksandar Kovacevic 0 1 69
16.05.23
1. kolo
Stefano Napolitano 2 6 5 6
Otto Virtanen 1 1 7 4
16.05.23
1. kolo
Dominik Koepfer 2 6 6
Giulio Zeppieri 0 2 2
16.05.23
1. kolo
Flavio Cobolli 2 6 6
Aleksandr Braynin 0 3 3
ženy dvojhra antuka Italy Florence sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Ana Bogdan 2 6 6
Deborah Chiesa 0 2 1
16.05.23
1. kolo
Dalila Jakupovic 2 6 6
Fernanda Contreras Gomez 0 3 1
16.05.23
1. kolo
Eugenie Bouchard 2 6 6
Diletta Cherubini 0 4 4
16.05.23
1. kolo
Priscilla Hon 2 6 6
Lucrezia Stefanini 0 4 2
16.05.23
1. kolo
Magali Kempen 2 6 6
Asia Muhammad 0 1 4
16.05.23
1. kolo
Lucia Bronzetti 2 3 6 6
Olivia Gadecki 1 6 3 0
16.05.23
1. kolo
Dayana Yastremska 2 6 7
Camilla Rosatello 0 3 5
16.05.23
1. kolo
Kaja Juvan 2 6 5 6
Claire Liu 1 0 7 4
16.05.23
1. kolo
Celine Naef 2 4 7 6
Katrina Scott 1 6 66 2
ženy dvojhra antuka Italy Rome sety 1 2 3 4 5
16.05.23
štvrťfinále
Anhelina Kalinina 2 6 7 6
Beatriz Haddad Maia 1 72 66 3
16.05.23
štvrťfinále
Veronika Kudermetova 2 3 6 6
Qinwen Zheng 1 6 3 4
16.05.23
4. kolo
Paula Badosa Gibert 2 6 6 6
Karolina Muchova 1 4 74 2
16.05.23
4. kolo
Iga Swiatek 2 6 6
Donna Vekic 0 3 4
ženy dvojhra antuka France Paris sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Alize Cornet 2 7 6
Ashlyn Krueger 0 66 3
16.05.23
1. kolo
Su Jeong Jang 2 6 6
Fiona Ferro 0 3 1
16.05.23
1. kolo
Aliaksandra Sasnovich 2 6 7
Clara Burel 0 1 5
16.05.23
1. kolo
Nao Hibino 2 6 6
Alycia Parks 0 2 4
16.05.23
1. kolo
Oceane Dodin 2 2 6 6
Chloe Paquet 1 6 4 3
16.05.23
1. kolo
Tamara Zidansek 2 6 6
Lois Boisson 0 4 4
16.05.23
1. kolo
Katherine Sebov 1 6 3
Anna Bondar skreč 0 3 0
16.05.23
1. kolo
Caty McNally 2 6 6
Kristina Mladenovic 0 4 4
16.05.23
1. kolo
Kamilla Rakhimova 2 6 6
Polina Kudermetova 0 3 2
16.05.23
1. kolo
Diane Parry 2 1 6 6
Selena Janicijevic 1 6 2 4
16.05.23
1. kolo
Katie Volynets 2 6 7
Carol Zhao 0 0 69
16.05.23
1. kolo
Linda Noskova 2 6 2 6
Elsa Jacquemot 1 1 6 4
16.05.23
1. kolo
Mirra Andreeva 2 7 6
Elizabeth Mandlik 0 5 2
ženy dvojhra antuka Spain W100 Madrid sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Arantxa Rus 2 6 6
Jessica Bouzas Maneiro 0 2 2
16.05.23
1. kolo
Andrea Lazaro Garcia 2 6 6
Tatiana Prozorova 0 1 2
16.05.23
1. kolo
Irene Burillo Escorihuela 2 6 6
Lidia Moreno Arias 0 2 0
16.05.23
1. kolo
Jaqueline Cristian 2 6 6
Nadia Podoroska 0 1 4
16.05.23
1. kolo
Katarina Zavatska 2 3 6 6
Marta Soriano Santiago 1 6 2 2
16.05.23
1. kolo
Mai Hontama 2 6 6
Despina Papamichail 0 4 1
16.05.23
1. kolo
Olga Danilovic 2 6 6
Marina Bassols Ribera 0 2 0
16.05.23
1. kolo
Suzan Lamens 2 6 6
Miriana Tona 0 0 0
16.05.23
1. kolo
Lucia Cortez Llorca 2 6 6
Leyre Romero Gormaz 0 4 2
16.05.23
1. kolo
Simona Waltert 2 6 6
Paula Ormaechea 0 0 2
16.05.23
1. kolo
Leylah Annie Fernandez 2 6 6
Conny Perrin 0 0 2
ženy dvojhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
16.05.23
kvalifik.
Daria Kruzhkova 2 6 7
Ipek Sakiroglu 0 2 5
16.05.23
kvalifik.
Selin Ovunc 2 7 1 12
Denisa Elena Plesa 1 5 6 10
16.05.23
kvalifik.
Gozde Turhan 1 6 2
Estella Jaeger skreč 0 2 1
16.05.23
1. kolo
Marie Mettraux 2 1 6 6
Anastasia Safta 1 6 3 1
16.05.23
1. kolo
Lian Tran 2 6 7
Giulia Carbonaro 0 4 5
16.05.23
1. kolo
Anika Jaskova 2 6 6
Marina Bulbarella 0 0 1
16.05.23
kvalifik.
Isabella Barrera Aguirre 2 6 6
Ksenia Meshcheryakova 0 4 2
16.05.23
kvalifik.
Nicol Benesova 2 1 6 10
Tanika Tyra Panaino 1 6 4 4
16.05.23
1. kolo
Andrea Obradovic 2 7 6
Eleanor Baglow 0 65 2
16.05.23
kvalifik.
Anamaria Federica Oana 2 7 7
Diana De Simone 0 68 5
16.05.23
kvalifik.
Maria Sysoeva 2 2 6 10
Evelyne Atticia Tiron 1 6 3 5
16.05.23
kvalifik.
Anna Snigireva 2 2 6 10
Tahlia Kokkinis 1 6 4 6
ženy dvojhra antuka Brazil W15 Curitiba sety 1 2 3 4 5
16.05.23
kvalifik.
Leticia Garcia Vidal 2 5 6 10
Bruna Melato 1 7 2 1
16.05.23
kvalifik.
Ana Paula Neffa De Los Rios 2 6 3 10
Amanda Carolina Nava Elkin 1 4 6 7
16.05.23
kvalifik.
Isabel Ulhoa De Faria Oliveira 2 5 6 10
Katja Markus 1 7 1 8
16.05.23
kvalifik.
Luciana Blatter 2 7 6
Juliana Rodriguez 0 62 2
16.05.23
1. kolo
Marian Gomez Pezuela Cano 2 6 2 6
Maria Luisa Oliveira 1 3 6 2
16.05.23
kvalifik.
Alessandra Caceres 2 7 6
Susan Doldan 0 5 4
16.05.23
kvalifik.
Paloma Goldsmith Weinreich 2 7 6 10
Bianca Mendonca Bernardes 1 62 76 6
16.05.23
1. kolo
Paola Ueno Dalmonico 2 6 6
Helena Bueno 0 4 2
16.05.23
1. kolo
Lourdes Ayala 2 6 6
Tara Malik 0 3 1
16.05.23
1. kolo
Carolina Xavier Laydner 2 7 6
Martina Belen Roldan Santander 0 63 3
16.05.23
kvalifik.
Cecilia Costa (BRA) 2 6 6
Alice Ghiraldi 0 3 1
16.05.23
1. kolo
Carolina Bohrer Martins 2 2 7 6
Julia Konishi Camargo Silva 1 6 61 2
16.05.23
kvalifik.
Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre 2 6 6
Nicolly Ferreira 0 4 3
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Hiroko Kuwata 2 6 6
Diana Maria Ilie 0 1 1
16.05.23
kvalifik.
Louise Kwong 2 6 7
Nehanda Thomias 0 0 62
16.05.23
2. kolo kval.
Louise Kwong 2 6 7
Sara Pantelic 0 1 5
16.05.23
1. kolo
Marie Villet 2 7 6
Mansi Vadyala 0 5 4
16.05.23
kvalifik.
Magdalini Adaloglou 2 6 3 10
Alisha Reayer 1 1 6 7
16.05.23
2. kolo kval.
Magdalini Adaloglou 2 6 6
Liz Badde 0 2 2
16.05.23
2. kolo kval.
Alisha Reayer 2 6 6
Lara Charles 0 1 0
16.05.23
kvalifik.
Victoria Mikhaylova 2 6 6
Nao Phang Ziyi 0 1 1
16.05.23
2. kolo kval.
Victoria Mikhaylova 2 6 6
Lucrezia Piana 0 1 0
16.05.23
2. kolo kval.
Jiaqi Wang 2 6 6
Clelia Drudi Lombardi 0 4 0
16.05.23
kvalifik.
Jiaqi Wang 2 6 6
Aaddi Gupta 0 1 0
16.05.23
2. kolo kval.
Jiayu Xu 2 6 6
Martina Smolenova 0 4 4
16.05.23
kvalifik.
Jiayu Xu 2 7 6
Carla Fity 0 65 0
16.05.23
2. kolo kval.
Beatrice Laura Pirtac 2 6 2 10
Vanshita Pathania 1 3 6 8
16.05.23
2. kolo kval.
Selya Rakki 2 6 6
Cleanne Pickel 0 1 0
16.05.23
2. kolo kval.
Hanna Bougouffa 2 6 6
Rituparna Nayak 0 0 0
16.05.23
kvalifik.
Hanna Bougouffa 2 6 6
Saoirse Breen 0 1 3
16.05.23
2. kolo kval.
Carla Fity 2 6 6
Chahd Berriri 0 1 2
16.05.23
1. kolo
Talia Neilson Gatenby 2 6 6
Nina Rudiukova 0 2 0
16.05.23
2. kolo kval.
Aaddi Gupta 2 6 6
Dilana Rsovac 0 0 2
16.05.23
kvalifik.
Maya Drozd 1 3
Beatrice Laura Pirtac skreč 0 0
16.05.23
2. kolo kval.
Maya Drozd 2 6 6
Sofia Da Cruz Mendonca 0 2 2
16.05.23
2. kolo kval.
Tanisha Kashyap 2 6 6
Lena Thomas Iglesias 0 2 3
16.05.23
kvalifik.
Tanisha Kashyap 2 5 6 10
Selya Rakki 1 7 0 5
16.05.23
2. kolo kval.
Nehanda Thomias 2 6 6
Elina Zakharova 0 4 3
16.05.23
2. kolo kval.
Nao Phang Ziyi 1 6 3
Sarah Hawkshaw skreč 0 2 2
ženy dvojhra antuka USA W25 Bethany Beach sety 1 2 3 4 5
16.05.23
kvalifik.
Mia Horvit 2 6 6
Claire Hill 0 2 3
16.05.23
1. kolo
Raveena Kingsley 2 6 6
Brittany Collens 0 2 1
16.05.23
1. kolo
Paris Corley 2 7 6
Meera Jesudason 0 5 2
16.05.23
kvalifik.
Luiza Fullana 2 6 6
Leela Cline 0 1 1
16.05.23
kvalifik.
Gabriella Broadfoot 2 6 6
Hana Evans 0 0 0
16.05.23
kvalifik.
Katie Codd 2 6 1 10
Piper Charney 1 4 6 8
16.05.23
1. kolo
Liv Hovde 2 6 6
Lexington Reed 0 3 2
16.05.23
kvalifik.
Luciana Perry 2 7 6
Zoe Hitt 0 5 3
16.05.23
kvalifik.
Mia Yamakita 2 6 6
Calla Mcgill 0 1 1
16.05.23
kvalifik.
Meisha Kendall-Woseley 2 6 7
Karma Yacavino 0 2 5
16.05.23
1. kolo
Victoria Osuigwe 2 3 6 6
Allie Kiick 1 6 2 2
16.05.23
kvalifik.
Capucine Jauffret 2 6 6
Rebecca Fiedler 0 1 0
ženy dvojhra tvrdý Republic of Korea W25 Incheon sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Peangtarn Plipuech 2 6 6
Soo Ha Jang 0 3 1
16.05.23
1. kolo
Destanee Aiava 2 6 6
Punnin Kovapitukted 0 4 0
16.05.23
1. kolo
Vaidehi Chaudhari 2 6 6
Kyoka Okamura 0 1 1
16.05.23
1. kolo
Xinxin Yao 2 6 5 6
Sumin Kim 1 1 7 4
ženy dvojhra tvrdý Georgia W25 Kachreti sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Dejana Radanovic 2 6 6
Juliette Mazzoni 0 0 0
16.05.23
1. kolo
Polina Bakhmutkina 2 3 7 7
Anamaria Kurtsikashvili 1 6 5 614
16.05.23
1. kolo
Zeel Desai 2 6 6
Saumya Vig 0 2 0
16.05.23
1. kolo
Ekaterina Ovcharenko 2 6 6
Evgeniya Burdina 0 1 2
16.05.23
1. kolo
Maria Kozyreva 2 6 6
Keren Mor 0 0 0
16.05.23
1. kolo
Anastasiya Poplavska 2 6 6
Elizaveta Koklina 0 0 3
16.05.23
1. kolo
Darya Shauha 2 2 6 6
Rada Zolotareva 1 6 2 3
16.05.23
1. kolo
Polina Pavlova 2 6 6
Oleksandra Korashvili 0 3 1
16.05.23
1. kolo
Daria Khomutsianskaya 2 6 6
Kseniia Piskareva 0 2 2
16.05.23
1. kolo
Kira Pavlova 2 6 4 6
Nino Natsvlishvili 1 3 6 1
16.05.23
kvalifik.
Natali Jaiani 2 7 6
Mariam Tetradze 0 62 3
16.05.23
1. kolo
Edda Mamedova 2 6 6
Tamara Barad Itzhaki 0 3 2
16.05.23
1. kolo
Anastasiia Gureva 2 6 6
Emma Mazzoni 0 1 0
16.05.23
1. kolo
Aglaya Fedorova 2 6 6
Anna Bochoradze 0 1 1
16.05.23
1. kolo
Georgia Kalamaris 2 6 6 6
Anastasia Ponomariova 1 73 2 1
16.05.23
kvalifik.
Anastasia Ponomariova 2 6 6
Ketevan Shavishvili 0 4 2
16.05.23
1. kolo
Eva Maria Ionescu 2 7 6
Ashmitha Easwaramurthi 0 5 3
16.05.23
1. kolo
Daria Shadchneva 2 6 6
Natali Jaiani 0 2 0
ženy dvojhra antuka Serbia W25 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
16.05.23
kvalifik.
Martina Caregaro 2 6 6
Martha Matoula 0 4 4
16.05.23
kvalifik.
Tiffany William 2 6 6
Victoria Borodulina 0 4 2
16.05.23
kvalifik.
Antonia Schmidt 2 4 6 10
Lara Stojanovski 1 6 4 2
16.05.23
kvalifik.
Martyna Kubka 2 6 6
Sofia Rocchetti 0 3 2
16.05.23
kvalifik.
Elena Korokozidi 2 1 6 10
Pia Lovric 1 6 2 6
16.05.23
kvalifik.
Iva Sepa 2 6 6
Weronika Baszak 0 1 2
16.05.23
1. kolo
Julie Struplova 1 7 2 5
Denislava Glushkova skreč 0 5 6 4
16.05.23
kvalifik.
Lavinia Tanasie 2 6 6
Meiling Wang 0 1 4
16.05.23
kvalifik.
Arina Bulatova 2 7 6
Giorgia Pinto 0 5 3
ženy dvojhra tvrdý Spain W25 Monzon sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Georgina Garcia-Perez 2 4 6 6
Adithya Karunaratne 1 6 3 3
16.05.23
1. kolo
Ellen Perez 2 4 6 6
Carmen Lopez Martinez 1 6 3 4
16.05.23
1. kolo
Jacqueline Cabaj Awad 2 6 6 6
Ashley Lahey 1 73 1 3
16.05.23
1. kolo
Arianne Hartono 2 6 6
Tatiana Pieri 0 1 2
16.05.23
1. kolo
Karola Patricia Bejenaru 2 6 3 6
Aryana Bartlett 1 1 6 0
16.05.23
1. kolo
Jessica Failla 2 6 6
Aleksandra Julia Zuchanska 0 1 2
16.05.23
1. kolo
Maddison Inglis 2 6 6
Alice Gillan 0 3 3
16.05.23
1. kolo
Gabriela Andrea Knutson 2 6 6
Dalila Spiteri 0 2 3
16.05.23
1. kolo
Emilie Lindh Gallagher 2 6 2 6
Maria Navarro Oliva 1 2 6 3
16.05.23
1. kolo
Mihaela Djakovic 2 6 7
Matilda Mutavdzic 0 2 5
16.05.23
1. kolo
Clara Vlasselaer 2 7 2 7
Karine Marion Job 1 65 6 5
16.05.23
1. kolo
Jennifer Ruggeri 2 6 6
Mia Chudejova 0 4 2
16.05.23
1. kolo
Alba Rey Garcia 2 6 6
Judith Hernandez Miranda 0 3 4
16.05.23
1. kolo
Taylah Preston 2 0 7 7
Gabriella Da Silva Fick 1 6 66 5
16.05.23
1. kolo
Maria Kalyakina 2 3 6 7
Marie Weckerle 1 6 1 64
16.05.23
1. kolo
Ruth Roura Llaverias 2 6 6
Andrea Palazon 0 2 4
ženy dvojhra antuka Turkey W60 Bodrum sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Irina Maria Bara 2 6 6
Anastasia Kovaleva 0 4 0
16.05.23
kvalifik.
Ayla Aksu 2 6 6
Lexie Stevens 0 3 2
16.05.23
kvalifik.
Daria Lodikova 2 6 6
Ekaterina Shalimova 0 3 1
16.05.23
kvalifik.
Oana Gavrila 2 7 6 6
Diana Demidova 1 64 75 4
16.05.23
kvalifik.
Amina Anshba 2 6 4 7
Maria Toma 1 4 6 5
16.05.23
1. kolo
Anastasia Tikhonova 2 6 7
Naiktha Bains 0 2 64
16.05.23
kvalifik.
Anna Ureke 2 6 6
Defne Cirpanli 0 4 0
16.05.23
kvalifik.
Eva Garkusha 2 3 6 6
Radka Zelnickova 1 6 2 3
16.05.23
kvalifik.
Isabella Kruger 2 6 6
Fanny Ostlund 0 4 3
16.05.23
kvalifik.
Ksenia Zaytseva 2 6 4 6
Emily Welker 1 4 6 2
ženy dvojhra tráva Japan W60 Kurume sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Haruka Kaji 2 6 6
Himari Sato 0 1 2
16.05.23
1. kolo
Yexin Ma 2 6 6
Michika Ozeki 0 1 3
16.05.23
1. kolo
Lina Glushko 2 6 6
Honoka Kobayashi 0 4 1
16.05.23
1. kolo
Ayano Shimizu 2 6 6
Erika Sema 0 3 0
16.05.23
1. kolo
Saki Imamura 2 7 6
Nagi Hanatani 0 64 2
16.05.23
1. kolo
Olivia Lincer 2 7 6
Ai Yamaguchi 0 5 0
16.05.23
1. kolo
Miho Kuramochi 2 6 3 6
Momoko Kobori 1 3 6 4
ženy dvojhra antuka USA W60 Pelham sety 1 2 3 4 5
16.05.23
kvalifik.
Rasheeda Mcadoo 2 7 6
Brandy Walker 0 5 2
16.05.23
kvalifik.
Martina Okalova 2 6 6
Kaitlyn Carnicella 0 2 4
16.05.23
kvalifik.
Maria Kononova 2 6 5 6
Liga Dekmeijere 1 4 7 2
16.05.23
kvalifik.
Akasha Urhobo 2 6 6
Natalie Boesing 0 3 1
16.05.23
kvalifik.
Dj Bennett 2 6 6
Ahmani Guichard 0 3 2
ženy dvojhra antuka France W60 Saint Gaudens sety 1 2 3 4 5
16.05.23
kvalifik.
Kathleen Kanev 2 6 6
Enola Chiesa 0 0 2
16.05.23
kvalifik.
Yasmine Mansouri 2 4 7 6
Jade Bornay 1 6 5 2
16.05.23
kvalifik.
Manon Leonard 2 6 6
Lucy Furness 0 1 1
16.05.23
kvalifik.
Tina Nadine Smith 2 5 6 6
Daphnee Mpetshi Perricard 1 7 3 2
16.05.23
kvalifik.
Adriana Reami 2 6 6
Alicia Martial 0 3 4
16.05.23
kvalifik.
Laia Petretic 2 1 6 7
Diana Martynov 1 6 4 5
16.05.23
kvalifik.
Sarah Iliev 2 7 6
Helena Mohamed 0 64 0
16.05.23
kvalifik.
Astrid Lew Yan Foon 2 6 7
Chloe Noel 0 3 5
muži štvorhra antuka France Bordeaux Challenger sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Guido Andreozzi/Guillermo Duran 2 6 6
Mathias Bourgue/Kyrian Jacquet 0 4 3
16.05.23
1. kolo
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 2 7 6
Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela 0 63 3
16.05.23
1. kolo
Jeremy Chardy/Albano Olivetti 2 7 1 11
Arthur Cazaux/Harold Mayot 1 62 6 9
16.05.23
1. kolo
Francisco Cabral/Rafael Matos 2 6 7
Yuki Bhambri/Saketh-Sai Myneni 0 4 63
muži štvorhra antuka Italy Rome sety 1 2 3 4 5
16.05.23
štvrťfinále
Robin Haase/Botic Van de Zandschulp 2 3 7 10
Jamie Murray/Michael Venus 1 6 63 6
16.05.23
2. kolo
Wesley Koolhof/Neal Skupski 2 6 7
Simone Bolelli/Fabio Fognini 0 4 65
16.05.23
štvrťfinále
Hugo Nys/Jan Zielinski 2 7 7
Mackenzie McDonald/Frances Tiafoe 0 5 62
muži štvorhra antuka Ethiopia M15 Addis Ababa sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
S D Prajwal Dev/Nitin Kumar Sinha 2 6 6
Leonardo Catani/Samir Hamza Reguig 0 3 4
16.05.23
1. kolo
Jonathan Baron/Ben Weintraub 2 6 7
Joe Cooper/Digvijaypratap Singh 0 3 64
16.05.23
1. kolo
Ishaque Eqbal/Karan Singh 2 6 6
Teame Gebresilase/Abdella Nedim Mohammed 0 4 2
16.05.23
1. kolo
Yash Chaurasia/Jagmeet Singh 2 5 7 10
Guy Orly Iradukunda/Dev Javia 1 7 5 8
16.05.23
1. kolo
Chirag Duhan/Sina Moghimi 2 7 6
Guelfo Baldovinetti/Yabets Kebede 0 5 1
16.05.23
1. kolo
Dylan Salton/Mattias Southcombe 2 7 6
Parth Aggarwal/Tushar Madan 0 65 4
16.05.23
1. kolo
Rishab Agarwal/Ryotaro Matsumura 2 6 6 11
Alec Beckley/Patrick Toman 1 74 3 9
muži štvorhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Patrick Grigoriu/Dragos Nicolae Madaras 2 7 6
Koray Kirci/Paul Woerner 0 5 4
16.05.23
1. kolo
Max Alcala Gurri/Jorge Martinez Martinez 2 6 6
Jose Fco. Vidal Azorin/Mubarak Shannan Zayid 0 2 2
16.05.23
1. kolo
Egor Agafonov/Alexander Donski 2 7 6
Corentin Denolly/Romain Faucon 0 66 4
16.05.23
1. kolo
Jaime Caldes/Samuel Martinez Arjona 2 6 6
Daniel Ibragimov/Evgeny Philippov 0 4 4
16.05.23
1. kolo
Vasile Antonescu/Calin Manda 2 6 6
Issa Alharrasi/Mousa Zayed 0 4 1
muži štvorhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Tao Mu/Rigele Te 2 7 6
David Marrero/Dhruva Mulye 0 67 2
16.05.23
1. kolo
Millen Hurrion/Giles Hussey 2 6 6
Facundo Dadino/Santiago Passoni 0 0 1
16.05.23
1. kolo
Gabriele Bosio/Tom Evans 2 6 6
Louis Allen/Warren Wood 0 3 4
16.05.23
1. kolo
Mehdi Benchakroun/Yassine Dlimi 2 6 2 10
Thomas Braithwaite/Jayden Court 1 4 6 8
16.05.23
1. kolo
Adrien Gobat/Alexandre Reco 2 6 7
Patrick Foley/Yousef Khamis 0 2 5
16.05.23
1. kolo
Nicolas Tepmahc/Max Wiskandt 2 2 7 10
Ryuki Matsuda/Osgar O'Hoisin 1 6 60 6
muži štvorhra antuka Bulgaria M15 Pazardzhik sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Denys Klok/Oleg Prihodko 2 6 6
Alexandros Skorilas/Ioannis Xilas 0 2 0
16.05.23
1. kolo
Gabriel Donev/Simon Anthony Ivanov 1 6 3
Viktor Markov/Simeon Terziev skreč 0 3 1
16.05.23
1. kolo
Marco Miceli/Fermin Tenti 2 3 6 10
Kane Bonsach Ganley/Luis Francisco 1 6 1 4
16.05.23
1. kolo
Maxence Broville/Axel Garcian 2 6 6
Nicolas Buitrago/Felipe De Dios 0 4 4
16.05.23
1. kolo
Leonardo Rossi/Luigi Sorrentino 2 6 6
Radoslav Shandarov/Vasil Shandarov 0 2 1
16.05.23
1. kolo
Dan Alexandru Tomescu/Valentin Vanta 2 6 6
Victorio Marquiselli/Vicente Oliver Moratalla 0 4 4
16.05.23
1. kolo
Dragos Constantin Ignat/Gheorghe Claudiu Schinteie 2 6 6 11
Vasil Dimitrov/Alexander Vasilev 1 3 74 9
16.05.23
1. kolo
Mihai Razvan Marinescu/Dragos Petre Popeanga 2 6 6
Ivailo Dechev/Vardan Manukyan 0 1 2
muži štvorhra antuka Spain M25 Gurb sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Dimitris Sakellaridis/Stefanos Sakellaridis 2 6 6 10
Roger Ordeig/Nil Regas Luis 1 75 3 8
16.05.23
1. kolo
Daniel Cukierman/Mariano Kestelboim 2 6 6
Kyle Overmyer/Michalis Sakellaridis 0 1 0
16.05.23
1. kolo
David Jorda Sanchis/Bruno Pujol Navarro 2 6 6
Luca Friis/Marc Saura Moragrega 0 3 3
16.05.23
1. kolo
Davide Pozzi/Tennyson Whiting 2 4 6 10
Pere Prat Turro/Marc Vidal Iglesias 1 6 1 8
16.05.23
1. kolo
Ignacio Benzal Alia/Alvaro Lopez San Martin 2 7 6
Areg Stepanian/Richard Zusman 0 64 2
16.05.23
1. kolo
Tomas Curras Abasolo/Mikel Martinez 2 4 7 10
Thomas Nicholas Gadecki/Pavle Marinkov 1 6 5 7
16.05.23
1. kolo
Rimpei Kawakami/Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 2 7 12
Gonzalo Bueno/Ignacio Buse 1 6 62 10
16.05.23
1. kolo
Carlos Sanchez Jover/Fajing Sun 2 6 6
Lluc Pasqual/Kenneth Rabinad Vila 0 4 4
muži štvorhra antuka Serbia M25 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Enrique Pena/Johan Alexander Rodriguez 2 6 6
Nikola Djosic/Aleksei Khomich 0 2 3
16.05.23
1. kolo
Evgenii Tiurnev/Semen Voronin 2 6 6
Vladimir Kravec/Luca Nari 0 1 3
16.05.23
1. kolo
Novak Novakovic/Tadija Radovanovic 2 6 6
Alexandar Balj/Nini Gabriel Dica 0 3 2
16.05.23
1. kolo
Vladimir Uzhylovsky/Miljan Zekic 2 6 7
Nicholas Bybel/Chukang Wang 0 4 5
muži štvorhra antuka USA M25 Pensacola sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Sekou Bangoura/Roy Stepanov 2 3 6 10
Elijah Strode/Isaiah Strode 1 6 3 3
16.05.23
1. kolo
Jared Thompkins/Leonardo Vega 2 7 6
Sathi Reddy Chirala/Roberto Cid Subervi 0 62 4
16.05.23
1. kolo
Duarte Vale/Tyler Zink 2 6 6
Elijah Poritzky/Tyler Stice 0 3 3
16.05.23
1. kolo
Colin Markes/Nathan Ponwith 2 6 6
Francisco Llanes/Bogdan Pavel 0 4 3
16.05.23
1. kolo
Blu Baker/Brian Battistone 2 6 6
Toby Martin/Tristan Mccormick 0 3 2
16.05.23
1. kolo
Vasil Kirkov/Benjamin Sigouin 2 6 6
Lorenzo Claverie/Elio Jose Ribeiro Lago 0 4 2
16.05.23
1. kolo
Peter Bertran/Ben Jones 2 7 6
Lorenzo Esquici/Franco Ribero 0 5 4
muži štvorhra antuka Czech Republic M25 Prague sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Andrew Paulson/Patrik Rikl 2 6 6
Filip Apltauer/Matthew William Donald 0 1 3
16.05.23
1. kolo
Jiri Barnat/Filip Duda 2 7 6
Jiri Cizek/Jan Facek 0 5 3
16.05.23
1. kolo
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 2 6 3 10
Timur Maulenov/Beibit Zhukayev 1 3 6 6
16.05.23
1. kolo
Goncalo Oliveira/Khumoun Sultanov 2 6 6
Akira Santillan/Henri Squire 0 3 4
16.05.23
1. kolo
Stuart Parker/Jakub Paul 2 6 6
Stepan Baum/Daniel Siniakov 0 4 4
muži štvorhra tvrdý Mexico M25 Xalapa sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Aidan Mchugh/Keegan Smith 2 6 6 10
Jesse Flores/Joshua Sheehy 1 1 74 7
muži štvorhra antuka Portugal Oeiras 4 Challenger sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Scott Duncan/Marcus Willis 2 7 6 10
Adrian Andreev/Oleksii Krutykh 1 66 72 5
16.05.23
1. kolo
Zvonimir Babic/Grigoriy Lomakin 2 7 3 10
Goncalo Falcao/Sebastian Fanselow 1 5 6 5
muži štvorhra antuka Italy Turin Challenger sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Sebastian Baez/Thiago Seyboth Wild 2 6 6
Sander Arends/Petros Tsitsipas 0 3 4
16.05.23
1. kolo
Ariel Behar/Adam Pavlasek 2 6 6
Edoardo Lavagno/Gabriele Piraino 0 1 4
ženy štvorhra antuka Italy Rome sety 1 2 3 4 5
16.05.23
2. kolo
Lyudmyla Kichenok/Jelena Ostapenko 2 6 6
Magda Linette/Marketa Vondrousova 0 3 2
16.05.23
štvrťfinále
Desirae Krawczyk/Demi Schuurs 2 6 6
Ulrikke Eikeri/Miyu Kato 0 3 3
ženy štvorhra antuka Spain W100 Madrid sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Maria De La Paz Alberto/Cayetana Gay 2 6 6
Maialen Idiakez/Laura Tapiador 0 4 1
16.05.23
1. kolo
Olivia Gram/Tatiana Prozorova 1 w/o
Marina Bassols Ribera/Olga Danilovic 0
ženy štvorhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Doga Turkmen/Amelie Van Impe 2 7 6
Leyla Nilufer Elmas/Valeriya Yushchenko 0 63 1
16.05.23
1. kolo
Marina Bulbarella/Selin Ovunc 2 6 6
Estella Jaeger/Vivien Sandberg 0 4 1
16.05.23
1. kolo
Ada Kumru/Duru Soke 2 6 6
Emily Di Giannantonio/Tahlia Kokkinis 0 2 4
16.05.23
1. kolo
Joulia Cristiana Cirstea/Anamaria Federica Oana 2 7 6
Nicol Benesova/Oluchukwu Jennifer Ibeto 0 64 2
16.05.23
1. kolo
Irmak Budak/Ipek Sakiroglu 2 4 6 10
Tanika Tyra Panaino/Katharina Rothacker 1 6 2 5
ženy štvorhra antuka Brazil W15 Curitiba sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Leticia Garcia Vidal/Catarina Ibiraba Melleiro 2 6 6
Maria Carolina Ferreira Turchetto/Rocio Daniela Merlo 0 0 4
16.05.23
1. kolo
Ana Candiotto/Rebeca Pereira 2 6 7
Bianca Mendonca Bernardes/Mariana Gomes Sorrilha 0 1 66
16.05.23
1. kolo
Tara Malik/Demi Tran 2 6 6
Smriti Bhasin/Maria Victoria Marchesini 0 2 0
16.05.23
1. kolo
Alessandra Caceres/Amanda Carolina Nava Elkin 2 7 3 12
Josefina Estevez/Carla Markus 1 5 6 10
16.05.23
1. kolo
Lourdes Ayala/Marian Gomez Pezuela Cano 2 6 6
Julia Coneglian Machado/Lais Mika Shibata 0 2 2
ženy štvorhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Noelia Bouzo Zanotti/Giulia Crescenzi 2 6 6
Lucrezia Piana/Mariya Poduraeva 0 2 2
16.05.23
1. kolo
Sofia Da Cruz Mendonca/Luana Plaza Araujo 2 1 6 10
Sarah Hawkshaw/Diana Maria Mihail 1 6 3 6
ženy štvorhra antuka USA W25 Bethany Beach sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Katarina Jokic/Fanny Stollar 2 6 6
Capucine Jauffret/Calla Mcgill 0 0 2
16.05.23
1. kolo
Alexa Glatch/Ganna Poznikhirenko 2 6 6
Dylan Cline/Leela Cline 0 0 0
16.05.23
1. kolo
Sara Daavettila/Katarina Kozarov 2 7 7
Mia Horvit/Lauren Proctor 0 5 5
16.05.23
1. kolo
Basant Kaur/Martyna Ostrzygalo 2 3 7 10
Meisha Kendall-Woseley/Marianna Zakarlyuk 1 6 66 3
ženy štvorhra tvrdý Republic of Korea W25 Incheon sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Kyoka Okamura/Peangtarn Plipuech 2 6 6
Sohyun Park/Hwiwon Wi 0 2 3
16.05.23
1. kolo
Misaki Matsuda/Ikumi Yamazaki 2 6 3 10
I-Hsuan Cho/Yi Tsen Cho 1 4 6 7
16.05.23
1. kolo
Xinyu Jiang/Ya-Hsuan Lee 2 6 6
Hanyu Guo/Hong Yi Cody Wong 0 4 3
16.05.23
1. kolo
Yu-Yun Li/Qianhui Tang 2 6 6
Boyoung Jeong/Sunam Jeong 0 1 1
16.05.23
1. kolo
Ji-Hee Choi/Yeon Woo Ku 2 6 7
Punnin Kovapitukted/Luksika Kumkhum 0 2 63
16.05.23
1. kolo
Pei-Chi Lee/Rinon Okuwaki 2 5 7 10
Dabin Kim/Lanlana Tararudee 1 7 67 8
ženy štvorhra tvrdý Georgia W25 Kachreti sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Gozal Ainitdinova/Ekaterina Maklakova 2 6 6
Aglaya Fedorova/Darya Shauha 0 4 4
16.05.23
1. kolo
Polina Bakhmutkina/Hanna Vinahradava 2 6 6
Ashmitha Easwaramurthi/Edda Mamedova 0 3 3
ženy štvorhra antuka Serbia W25 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Martyna Kubka/Zhibek Kulambayeva 2 7 6
Elena Micic/Anja Stankovic 0 5 4
16.05.23
1. kolo
Oceane Babel/Tilwith Di Girolami 2 6 6
Natalia Kowalczyk/Tiffany William 0 3 4
16.05.23
1. kolo
Arina Bulatova/Elena Korokozidi 2 1 6 10
Zoe Crimmel/Mirjana Jovanovic 1 6 2 2
16.05.23
1. kolo
Alexandra Azarko/Victoria Borodulina 2 2 6 10
Meiqi Guo/Meiling Wang 1 6 3 8
16.05.23
1. kolo
Weronika Baszak/Cristina Dinu 2 6 6
Veronika Erjavec/Lola Radivojevic 0 4 2
ženy štvorhra tvrdý Spain W25 Monzon sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Mia Chudejova/Aleksandra Julia Zuchanska 2 6 6
Nessa Pratt/Javiera Verdugo 0 2 3
16.05.23
1. kolo
Sara Baras Matei/Min Liu 2 2 6 10
Ana Martinez Vaquero/Ruth Roura Llaverias 1 6 3 7
16.05.23
1. kolo
Laura Garcia Astudillo/Georgina Garcia-Perez 2 6 4 10
Judith Hernandez Miranda/Andrea Palazon 1 4 6 4
16.05.23
štvrťfinále
Laura Garcia Astudillo/Georgina Garcia-Perez 1 w/o
Emilie Lindh Gallagher/Dalila Spiteri 0
ženy štvorhra antuka Turkey W60 Bodrum sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Ayla Aksu/Harriet Dart 2 6 6
Selina Atay/Melis Sezer 0 1 3
16.05.23
1. kolo
Oana Gavrila/Isabelle Haverlag 2 6 6
Alevtina Ibragimova/Anastasia Kovaleva 0 2 3
16.05.23
1. kolo
Julia Riera/Lexie Stevens 2 6 7 10
Aysegul Mert/Tijana Sretenovic 1 71 5 3
16.05.23
1. kolo
Daria Lodikova/Fanny Ostlund 2 6 6
Beatris Spasova/Maria Toma 0 1 4
16.05.23
1. kolo
Laura Boehner/Andreea Prisacariu 2 7 7
Eva Garkusha/Melis Ayda Uyar 0 5 65
ženy štvorhra tráva Japan W60 Kurume sety 1 2 3 4 5
16.05.23
1. kolo
Rina Saigo/Yukina Saigo 2 6 6
Nanari Katsumi/Ayano Shimizu 0 3 3
16.05.23
1. kolo
Yexin Ma/Alana Parnaby 2 6 6
Nagi Hanatani/Nana Kawagishi 0 4 1
16.05.23
1. kolo
Funa Kozaki/Junri Namigata 2 7 6
Saki Imamura/Kanako Morisaki 0 64 3
16.05.23
1. kolo
Talia Gibson/Yafan Wang 2 7 7
Yuka Hosoki/Eri Shimizu 0 63 65
16.05.23
1. kolo
Aoi Ito/Erika Sema 2 6 6
Akari Inoue/Robu Kajitani 0 1 4
16.05.23
1. kolo
Akiko Omae/Mei Yamaguchi 2 6 6
Amana Ryszawy/Haruna Takeuchi 0 3 1
ženy štvorhra antuka France W60 Saint Gaudens sety 1 2 3 4 5
16.05.23
štvrťfinále
Emeline Dartron/Yasmine Mansouri 2 7 6
Astrid Lew Yan Foon/Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah 0 61 3
16.05.23
štvrťfinále
Lucie Nguyen Tan/Lucie Wargnier 2 5 6 10
Jade Bornay/Laia Petretic 1 7 3 6
<