Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Argentina Cordoba sety 1 2 3 4 5
18:30
štvrťfinále
Thiago Moura Monteiro [7]  
Juan Manuel Cerundolo [q]  
20:00
štvrťfinále
Federico Coria  
Benoit Paire [2]  
22:30
štvrťfinále
Jozef Kovalik  
Facundo Bagnis [q]  
muži dvojhra antuka Spain Gran Canaria 1 sety 1 2 3 4 5
12:00
štvrťfinále
Marco Trungelliti  
Enzo Couacaud  
12:00
štvrťfinále
Andrea Pellegrino  
Nikola Milojevic [4]  
13:30
štvrťfinále
Riccardo Bonadio  
Steven Diez  
13:30
štvrťfinále
Alex Molcan [q]  
Filip Horansky [8]  
muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
08:00
štvrťfinále
Matias Zukas  
Filip Misolic [q]  
09:30
štvrťfinále
Raul Brancaccio [3]  
Dragos Nicolae Madaras [q]  
muži dvojhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
08:30
štvrťfinále
Martins Podzus [4]  
Yu Hsiou Hsu [8]  
muži dvojhra antuka USA M25 Naples sety 1 2 3 4 5
17:00
štvrťfinále
Cristian Rodriguez  
Alejandro Gonzalez  
17:00
štvrťfinále
Corentin Denolly [6]  
Diego Hidalgo  
17:00
štvrťfinále
Martin Damm  
Gonzalo Villanueva  
18:30
štvrťfinále
Mitchell Krueger [1]  
Christian Harrison [8]  
muži dvojhra tvrdý Portugal M25 Vale do sety 1 2 3 4 5
12:00
štvrťfinále
Luis Patino [WC]  
Antoine Escoffier [4]  
12:00
štvrťfinále
Lucas Poullain  
Pedro Araujo [WC]  
13:30
štvrťfinále
Kenny de Schepper [q]  
Evan Furness [2]  
13:30
štvrťfinále
Tomas Lipovsek Puches  
Gastao Elias [7]  
muži dvojhra tvrdý I. Kazakhstan Nur Sultan 1 sety 1 2 3 4 5
06:00
štvrťfinále
Mackenzie Mcdonald  
Frederico Ferreira Silva  
06:00
štvrťfinále
Kacper Zuk  
Henri Laaksonen [5]  
07:30
štvrťfinále
Martin Klizan [7]  
Prajnesh Gunneswaran [4]  
09:00
štvrťfinále
Jurij Rodionov [6]  
Tomas Machac  
muži dvojhra tvrdý I. France Montpellier sety 1 2 3 4 5
12:00
štvrťfinále
Lorenzo Sonego [7]  
David Goffin [2]  
13:30
štvrťfinále
Egor Gerasimov  
Alejandro Davidovich Fokina  
15:00
štvrťfinále
Dennis Novak  
Peter Gojowczyk [q]  
19:00
štvrťfinále
Roberto Bautista Agut [1]  
Ugo Humbert [6]  
muži dvojhra tvrdý I. Singapore Singapore sety 1 2 3 4 5
07:00
štvrťfinále
Alexei Popyrin  
Matthew Ebden [WC]  
08:30
štvrťfinále
Adrian Mannarino [1]  
Radu Albot [6]  
11:00
štvrťfinále
Soon-Woo Kwon [8]  
Marin Cilic [3]  
12:30
štvrťfinále
Alexander Bublik [4]  
Yoshihito Nishioka [5]  
ženy dvojhra tvrdý Australia Adelaide sety 1 2 3 4 5
07:30
semifinále
Iga Swiatek [5]  
Jil Teichmann  
09:00
semifinále
Cori Gauff [q]  
Belinda Bencic [2]  
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
09:30
štvrťfinále
Karola Patricia Bejenaru [q]  
Viktoria Morvayova [5]  
ženy dvojhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
09:00
štvrťfinále
Ayano Shimizu [1]  
Linda Noskova  
09:00
štvrťfinále
Olga Helmi [q]  
Sabine Rutlauka [q]  
09:00
štvrťfinále
Alina Charaeva  
Svenja Ochsner  
10:00
štvrťfinále
Miyabi Inoue  
Erika Andreeva  
ženy dvojhra tvrdý USA W25 Boca Raton sety 1 2 3 4 5
17:00
štvrťfinále
Gabriela Talaba  
Usue Maitane Arconada [3]  
17:00
štvrťfinále
Claire Liu  
Maria Camila Osorio Serrano  
18:30
štvrťfinále
Tereza Mrdeza  
Hailey Baptiste [WC]  
18:30
štvrťfinále
Katherine Sebov [q]  
Varvara Lepchenko [8]  
ženy dvojhra tvrdý I. Russia W25 Moscow sety 1 2 3 4 5
09:00
štvrťfinále
Anastasia Tikhonova [WC]  
Anastasia Zakharova [6]  
10:30
štvrťfinále
Berfu Cengiz  
Olga Doroshina [q]  
10:30
štvrťfinále
Valeriya Yushchenko  
Yuliya Hatouka  
12:00
štvrťfinále
Urszula Radwanska [5]  
Isabella Shinikova [2]  
ženy dvojhra tvrdý I. France W25 Poitiers sety 1 2 3 4 5
11:00
štvrťfinále
Seone Mendez  
Clara Burel  
11:00
štvrťfinále
Daria Snigur [7]  
Camilla Rosatello [q]  
12:30
štvrťfinále
Jana Fett [6]  
Yuriko Miyazaki [q]  
12:30
štvrťfinále
Suzan Lamens [q]  
Pemra Ozgen [8]  
muži štvorhra antuka Argentina Cordoba sety 1 2 3 4 5
21:00
štvrťfinále
Romain Arneodo/Benoit Paire  
Facundo Bagnis/Maximo Gonzalez [WC]  
muži štvorhra antuka Spain Gran Canaria 1 sety 1 2 3 4 5
15:30
semifinále
Lorenzo Giustino/Marco Trungelliti  
Lloyd Glasspool/Harri Heliovaara [2]  
15:30
semifinále
Karol Drzewiecki/Goncalo Oliveira [1]  
Kimmer Coppejans/Sergio Martos Gornes  
muži štvorhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
14:00
semifinále
Constantin Schmitz/Kai Wehnelt [4]  
Riccardo Maiga/Mirko Martinez  
muži štvorhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
10:00
semifinále
Yusuke Takahashi/Jumpei Yamasaki  
Jakub Paul/Martins Podzus [2]  
muži štvorhra antuka USA M25 Naples sety 1 2 3 4 5
18:30
štvrťfinále
Strong Kirchheimer/Dennis Novikov  
Alejandro Gomez/Junior A. Ore [2]  
muži štvorhra tvrdý Portugal M25 Vale do sety 1 2 3 4 5
15:00
semifinále
Dan Added/Fabian Fallert [1]  
Ugo Blanchet/Ronan Joncour  
15:30
semifinále
Alen Avidzba/Kristjan Tamm  
Goncalo Falcao/Tomas Lipovsek Puches [2]  
muži štvorhra tvrdý I. Kazakhstan Nur Sultan 1 sety 1 2 3 4 5
06:00
štvrťfinále
Denys Molchanov/Aleksandr Nedovesov [1]  
Pavel Kotov/Tung-Lin Wu  
07:30
semifinále
Denis Istomin/Denis Yevseyev  
Nathan Pasha/Max Jacob Schnur [2]  
muži štvorhra tvrdý I. France Montpellier sety 1 2 3 4 5
12:00
semifinále
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski  
Nathaniel Lammons/Jack Withrow  
13:30
semifinále
Henri Kontinen/Edouard Roger-Vasselin [1]  
Roman Jebavy/Jiri Vesely  
muži štvorhra tvrdý I. Singapore Singapore sety 1 2 3 4 5
05:00
semifinále
Sander Gille/Joran Vliegen [1]  
Luke Bambridge/Dominic Inglot [3]  
09:00
štvrťfinále
Robert Galloway/Alex Lawson  
Matthew Ebden/John-Patrick Smith [4]  
ženy štvorhra tvrdý Australia Adelaide sety 1 2 3 4 5
05:30
semifinále
Alexa Guarachi/Desirae Krawczyk [3]  
Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria  
11:30
semifinále
Yifan Xu/Zhaoxuan Yang  
Hayley Carter/Luisa Stefani  
ženy štvorhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
14:00
semifinále
Karola Patricia Bejenaru/Ylona-Georgiana Ghioroaie  
Francesca Curmi/Mihaela Djakovic  
14:00
semifinále
Weronika Falkowska/Viktoria Morvayova  
Marie Mettraux/Franziska Sziedat  
<