Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra koberec Germany Eckental Challenger sety 1 2 3 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Ramkumar Ramanathan 2 6 6
Evgeny Donskoy 0 2 1
06.11.20
štvrťfinále
Ilya Ivashka 2 6 6
Marc-Andrea Huesler 0 4 4
06.11.20
štvrťfinále
Sebastian Korda 2 6 6
Alexei Popyrin 0 4 4
06.11.20
štvrťfinále
Marvin Moeller 2 6 6
Kamil Majchrzak 0 4 2
muži dvojhra tvrdý USA M15 Fayetteville sety 1 2 3 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Roberto Quiroz 2 6 7
Martin Damm 0 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Alexis Galarneau 2 7 3 7
Thai Kwiatkowski 1 5 6 5
06.11.20
štvrťfinále
Brandon Holt 2 7 6 6
Patrick Kypson 1 65 76 1
06.11.20
štvrťfinále
Liam Draxl 2 6 6
Charles Broom 0 2 4
muži dvojhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Lucas Catarina 2 6 6
Hanwen Li 0 3 1
06.11.20
štvrťfinále
Evan Furness 2 6 6
Riccardo Balzerani 0 1 2
06.11.20
štvrťfinále
Francesco Forti 2 6 6
Lucas Gerch 0 2 1
muži dvojhra tvrdý I. Estonia M15 Parnu sety 1 2 3 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Yan Sabanin 2 6 6
Eric Vanshelboim 0 3 3
06.11.20
štvrťfinále
Patrik Niklas-Salminen 2 6 6 7
Mick Veldheer 1 73 3 5
06.11.20
štvrťfinále
Mattias Siimar 2 6 3 6
Simon Freund 1 1 6 1
06.11.20
štvrťfinále
Otto Virtanen 2 6 6
Leandro Riedi 0 1 1
muži dvojhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Alessandro Bega 2 6 7 6
David Poljak 1 76 65 4
06.11.20
štvrťfinále
Petros Chrysochos 2 7 6
Yaraslav Shyla 0 65 3
06.11.20
štvrťfinále
Marek Gengel 2 6 6
Francesco Vilardo 0 4 4
06.11.20
štvrťfinále
Vladyslav Orlov 2 2 7 6
Oleksii Krutykh 1 6 66 2
muži dvojhra tvrdý I. Italy Parma Challenger sety 1 2 3 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Andrea Arnaboldi 2 3 6 6
Frederico Ferreira Silva 1 6 3 4
06.11.20
štvrťfinále
Cedrik-Marcel Stebe 2 6 6
Roberto Marcora 0 2 2
06.11.20
štvrťfinále
Liam Broady 2 7 4 7
Maxime Cressy 1 63 6 62
06.11.20
štvrťfinále
Quentin Halys 2 7 7
Luca Vanni 0 62 64
muži dvojhra tvrdý I. France Paris sety 1 2 3 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Rafael Nadal 2 4 7 6
Pablo Carreno-Busta 1 6 5 1
06.11.20
štvrťfinále
Milos Raonic 2 6 3 7
Ugo Humbert 1 3 6 67
06.11.20
štvrťfinále
Daniil Medvedev 2 6 6
Diego Sebastian Schwartzman 0 3 1
06.11.20
štvrťfinále
Alexander Zverev 2 6 7
Stan Wawrinka 0 3 61
ženy dvojhra antuka USA W100 Charleston sety 1 2 3 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Misaki Doi 2 6 7
Ann Li 0 3 66
06.11.20
štvrťfinále
Katarzyna Kawa 2 6 6
Lauren Davis 0 3 3
06.11.20
štvrťfinále
Mayar Sherif 2 3 6 6
Gabriela Talaba 1 6 3 1
06.11.20
štvrťfinále
Renata Zarazua 2 6 7
Claire Liu 0 3 62
ženy dvojhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Romy Koelzer 2 6 4 6
Johana Markova 1 4 6 4
06.11.20
štvrťfinále
Andreea Rosca 2 6 7
Alexandra Cadantu 0 2 64
06.11.20
štvrťfinále
Gergana Topalova 2 6 6 6
Ioana Loredana Rosca 1 72 3 3
06.11.20
štvrťfinále
Elysia Bolton 2 7 6
Sapfo Sakellaridi 0 65 3
ženy dvojhra tvrdý I. Portugal W15 Lousada sety 1 2 3 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Susan Bandecchi 2 6 2 6
Anastasia Zarycka 1 3 6 1
06.11.20
štvrťfinále
Yuriko Miyazaki 2 7 6
Lucia Bronzetti 0 65 4
06.11.20
štvrťfinále
Lara Salden 2 6 6
Maria Ines Fonte 0 0 2
06.11.20
štvrťfinále
Alina Charaeva 2 6 6
Sara Cakarevic 0 3 1
ženy dvojhra tvrdý I. Italy W15 Ortisei sety 1 2 3 4 5
06.11.20
semifinále
Federica Di Sarra 2 6 2 6
Stefania Rubini 1 4 6 3
06.11.20
semifinále
Kathinka Von Deichmann 2 6 6
Selena Janicijevic 0 2 0
ženy dvojhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Daria Mishina 2 6 6
Valentina Ryser 0 4 4
06.11.20
štvrťfinále
Sandra Samir 1 4 7 5 2
Paige Mary Hourigan skreč 0 6 6 0
06.11.20
štvrťfinále
Iryna Shymanovich 2 6 6
Lea Boskovic 0 4 2
06.11.20
štvrťfinále
Jessie Aney 2 6 4 7
Chanel Simmonds 1 3 6 5
muži štvorhra koberec Germany Eckental Challenger sety 1 2 3 4 5
06.11.20
semifinále
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 2 7 6 10
Marc-Andrea Huesler/Kamil Majchrzak 1 62 76 6
06.11.20
semifinále
Dustin Brown/Antoine Hoang 2 6 7
Harri Heliovaara/Jurij Rodionov 0 4 63
muži štvorhra tvrdý USA M15 Fayetteville sety 1 2 3 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Liam Draxl/Aleksandar Kovacevic 2 6 7
Nicolas Mejia/Ruan Roelofse 0 3 61
06.11.20
štvrťfinále
Alexandre Reco/Nicolas Rousset 2 6 6
Trent Bryde/Tyler Zink 0 4 4
06.11.20
štvrťfinále
Charles Broom/Matias Soto 2 7 4 10
Alexis Galarneau/Nicaise Muamba 1 64 6 7
muži štvorhra tvrdý I. Estonia M15 Parnu sety 1 2 3 4 5
06.11.20
semifinále
Vladimir Ivanov/Yan Sabanin 1 5
Kristofer Siimar/Mattias Siimar skreč 0 5
06.11.20
semifinále
Johannes Seeman/Siim Troost 2 6 5 12
Daniil Glinka/Kenneth Raisma 1 4 7 10
muži štvorhra tvrdý Portugal M15 Quinta Do sety 1 2 3 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Max Andrews/David Volfson 1 w/o
Mariano Kestelboim/Genaro Alberto Olivieri 0
muži štvorhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
06.11.20
semifinále
Arjun Kadhe/Vladyslav Manafov 2 6 6
Remy Bertola/Erik Crepaldi 0 4 4
06.11.20
semifinále
Vladyslav Orlov/Francesco Vilardo 2 6 6
Petr Michnev/David Poljak 0 2 4
muži štvorhra tvrdý I. Italy Parma Challenger sety 1 2 3 4 5
06.11.20
finále
Gregoire Barrere/Albano Olivetti 2 6 6
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 0 2 4
muži štvorhra tvrdý I. France Paris sety 1 2 3 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 2 6 7
Rohan Bopanna/Oliver Marach 0 0 66
06.11.20
štvrťfinále
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 6 6 10
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 1 74 3 8
06.11.20
štvrťfinále
Felix Auger Aliassime/Hubert Hurkacz 2 4 7 11
John Peers/Michael Venus 1 6 5 9
06.11.20
štvrťfinále
Mate Pavic/Bruno Soares 2 6 7
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 0 1 64
ženy štvorhra antuka USA W100 Charleston sety 1 2 3 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Magdalena Frech/Katarzyna Kawa 2 6 6
Aliona Bolsova/Renata Zarazua 0 3 1
06.11.20
štvrťfinále
Ingrid Neel/Caitlin Whoriskey 2 6 6
Paula Kania/Katarzyna Piter 0 4 3
06.11.20
štvrťfinále
Astra Sharma/Mayar Sherif 2 6 3 10
Kateryna Bondarenko/Olga Govortsova 1 1 6 6
ženy štvorhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
06.11.20
semifinále
Johana Markova/Nika Radisic 2 6 6
Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova 0 4 2
06.11.20
semifinále
Alica Rusova/Nina Stadler 2 1 6 10
Romy Koelzer/Laura Schaeder 1 6 4 7
ženy štvorhra tvrdý I. Portugal W15 Lousada sety 1 2 3 4 5
06.11.20
štvrťfinále
Arianne Hartono/Yuriko Miyazaki 2 7 7
Elizabet Hamaliy/Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 5 5
06.11.20
semifinále
Arianne Hartono/Yuriko Miyazaki 2 6 3 10
Sara Cakarevic/Lara Salden 1 2 6 7
06.11.20
semifinále
Riya Bhatia/Ines Murta 2 6 6
Kamilla Bartone/Alina Charaeva 0 4 3
06.11.20
štvrťfinále
Kamilla Bartone/Alina Charaeva 2 7 7
Francisca Jorge/Olga Parres Azcoitia 0 66 5
06.11.20
štvrťfinále
Sara Cakarevic/Lara Salden 2 4 7 10
Silvia Ambrosio/Celia Cervino Ruiz 1 6 64 4
ženy štvorhra tvrdý I. Italy W15 Ortisei sety 1 2 3 4 5
06.11.20
finále
Suzan Lamens/Kimberley Zimmermann 2 3 6 11
Federica Di Sarra/Anastasia Kulikova 1 6 4 9
ženy štvorhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
06.11.20
semifinále
Ksenia Laskutova/Daria Mishina 2 6 4 12
Ana Lantigua De La Nuez/Jazmin Ortenzi 1 2 6 10
06.11.20
semifinále
Valentina Ryser/Lulu Sun 2 6 6
Federica Prati/Sandra Samir 0 4 3
<