W60 Saint Gaudens 2019 live score, live výsledky

W60 Saint-Gaudens live, $60K

ženy dvojhra antuka France W60 Saint Gaudens sety 1 2 3 4 5
19.05.19
finále
Anna Kalinskaya 2 6 6
Ana Bogdan 0 3 4
18.05.19
semifinále
Ana Bogdan 1 6 2
Tereza Martincova skreč 0 4 0
18.05.19
semifinále
Anna Kalinskaya 2 6 6
Jana Fett 0 3 1
17.05.19
štvrťfinále
Ana Bogdan 2 6 7
Giulia Gatto-Monticone 0 1 64
17.05.19
štvrťfinále
Jana Fett 2 5 6 7
Chloe Paquet 1 7 2 5
17.05.19
štvrťfinále
Anna Kalinskaya 2 3 7 6
Sofya Zhuk 1 6 5 1
18.05.19
štvrťfinále
Tereza Martincova 2 6 4 6
Cori Gauff 1 0 6 2
16.05.19
2. kolo
Giulia Gatto-Monticone 2 4 6 6
Valentyna Ivakhnenko 1 6 2 4
16.05.19
2. kolo
Ana Bogdan 2 6 6
Tessah Andrianjafitrimo 0 1 0
16.05.19
2. kolo
Tereza Martincova 2 6 6
Viktoriya Tomova 0 0 3
16.05.19
2. kolo
Chloe Paquet 2 4 7 7
Arantxa Rus 1 6 5 65
16.05.19
2. kolo
Jana Fett 2 6 7
Kurumi Nara 0 1 5
16.05.19
2. kolo
Anna Kalinskaya 1 2 6 4
Vitalia Diatchenko skreč 0 6 3 0
16.05.19
2. kolo
Sofya Zhuk 2 6 3 7
Marie Benoit 1 4 6 62
16.05.19
2. kolo
Cori Gauff 2 7 7
Harriet Dart 0 5 5
14.05.19
1. kolo
Giulia Gatto-Monticone 2 7 6
Danka Kovinic 0 64 4
14.05.19
1. kolo
Arantxa Rus 2 6 6
Richel Hogenkamp 0 2 3
14.05.19
1. kolo
Kurumi Nara 2 6 6
Raluca Georgiana Serban 0 2 2
14.05.19
1. kolo
Ana Bogdan 2 6 6
Martina Di Giuseppe 0 3 1
14.05.19
1. kolo
Marie Benoit 2 7 6
Margot Yerolymos 0 65 3
14.05.19
1. kolo
Anna Kalinskaya 2 6 6
Eden Silva 0 2 1
14.05.19
1. kolo
Sofya Zhuk 2 4 7 6
Amandine Hesse 1 6 5 4
15.05.19
1. kolo
Vitalia Diatchenko 2 7 4 6
Paula Ormaechea 1 5 6 2
15.05.19
1. kolo
Valentyna Ivakhnenko 2 6 6
Audrey Albie 0 2 3
15.05.19
1. kolo
Viktoriya Tomova 2 6 6
Greta Arn 0 0 2
15.05.19
1. kolo
Tereza Martincova 2 6 6
Jessika Ponchet 0 1 1
15.05.19
1. kolo
Chloe Paquet 2 6 6
Nina Stojanovic 0 2 3
15.05.19
1. kolo
Harriet Dart 2 6 6
Anna Danilina 0 4 0
15.05.19
1. kolo
Jana Fett 2 6 7
Liudmila Samsonova 0 2 5
15.05.19
1. kolo
Tessah Andrianjafitrimo 2 4 6 6
Harmony Tan 1 6 4 2
15.05.19
1. kolo
Cori Gauff 2 6 6
Lucia Bronzetti 0 4 4
13.05.19
kvalifik.
Greta Arn 2 5 6 10
Marie Benoit 1 7 4 7
13.05.19
kvalifik.
Valentyna Ivakhnenko 2 7 3 10
Sofya Lansere 1 63 6 5
13.05.19
kvalifik.
Anna Danilina 2 0 7 10
Valeriya Strakhova 1 6 64 7
13.05.19
kvalifik.
Tessah Andrianjafitrimo 2 6 6
Manon Leonard 0 0 3
14.05.19
kvalifik.
Nina Stojanovic 2 6 6 10
Lucia Bronzetti 1 75 1 7
14.05.19
kvalifik.
Jana Fett 2 6 6
Alice Rame 0 2 4
13.05.19
1. kolo kval.
Greta Arn 2 6 6
Anna Ureke 0 1 1
13.05.19
1. kolo kval.
Valentyna Ivakhnenko 2 6 6
Manon Arcangioli 0 3 4
13.05.19
1. kolo kval.
Valeriya Strakhova 2 3 6 10
Sara Cakarevic 1 6 4 6
13.05.19
1. kolo kval.
Marie Benoit 2 6 6
Philippine Picard 0 1 0
13.05.19
1. kolo kval.
Anna Danilina 2 7 6
Diane Parry 0 5 1
13.05.19
1. kolo kval.
Nina Stojanovic 1 1
Estelle Cascino skreč 0 0
13.05.19
1. kolo kval.
Jana Fett 2 6 6
Loudmilla Bencheikh 0 3 1
13.05.19
1. kolo kval.
Lucia Bronzetti 2 6 6
Marine Partaud 0 4 0
13.05.19
1. kolo kval.
Tessah Andrianjafitrimo 2 7 6
Camilla Rosatello 0 5 2
13.05.19
1. kolo kval.
Alice Rame 1 2
Sherazad Reix skreč 0 1
13.05.19
1. kolo kval.
Manon Leonard 2 4 6 11
Diana Marcinkevica 1 6 2 9
13.05.19
1. kolo kval.
Sofya Lansere 2 6 6
Juliette Colard 0 1 4
ženy štvorhra antuka France W60 Saint Gaudens sety 1 2 3 4 5
13.05.19
finále
Martina Di Giuseppe/Giulia Gatto-Monticone 2 6 6
Anna Kalinskaya/Sofya Lansere 0 1 1
13.05.19
semifinále
Martina Di Giuseppe/Giulia Gatto-Monticone 2 3 6 10
Manon Arcangioli/Sherazad Reix 1 6 4 3
13.05.19
semifinále
Anna Kalinskaya/Sofya Lansere 2 3 6 10
Anna Danilina/Prarthana Thombare 1 6 3 4
13.05.19
štvrťfinále
Manon Arcangioli/Sherazad Reix 2 6 6
Valentyna Ivakhnenko/Raluca Georgiana Serban 0 1 1
13.05.19
štvrťfinále
Martina Di Giuseppe/Giulia Gatto-Monticone 2 3 6 11
Harriet Dart/Danka Kovinic 1 6 3 9
13.05.19
štvrťfinále
Anna Kalinskaya/Sofya Lansere 2 6 6
Camilla Rosatello/Eden Silva 0 3 1
13.05.19
štvrťfinále
Anna Danilina/Prarthana Thombare 2 6 7
Elixane Lechemia/Marine Partaud 0 4 64
13.05.19
1. kolo
Manon Arcangioli/Sherazad Reix 2 6 6
Loudmilla Bencheikh/Sara Cakarevic 0 2 2
13.05.19
1. kolo
Martina Di Giuseppe/Giulia Gatto-Monticone 2 6 7
Cori Gauff/Aymet Uzcategui 0 1 5
13.05.19
1. kolo
Valentyna Ivakhnenko/Raluca Georgiana Serban 1 w/o
Barbara Haas/Paula Ormaechea 0
13.05.19
1. kolo
Anna Kalinskaya/Sofya Lansere 2 6 6
Tessah Andrianjafitrimo/Harmony Tan 0 4 2
13.05.19
1. kolo
Camilla Rosatello/Eden Silva 2 6 6
Tatiana Bua/Warona Mdlulwa 0 2 1
13.05.19
1. kolo
Elixane Lechemia/Marine Partaud 2 6 6
Amandine Hesse/Jessika Ponchet 0 3 4
13.05.19
1. kolo
Anna Danilina/Prarthana Thombare 2 6 6
Valeriya Strakhova/Anna Ureke 0 3 1
<