W60 Andrezieux Boutheon 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
WTA: Australian Open (juniors)
WTA: Melbourne
WTA: Newport Beach
WTA: W25 Kazan
WTA: W25 Plantation
WTA: W25 Singapore
WTA: W60 Andrezieux Boutheon
WTA: W60 Burnie
WTA: W15 Antalya
WTA: W15 Manacor
WTA: W15 Monastir
WTA: W15 Sharm El
WTA: W15 Stuttgart Stammheim
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
W60 Andrezieux-Boutheon live, $60K
W60 Andrezieux Boutheon
sety
1
2
3
4
5
27.01.19
finále
Rebecca Sramkova
2
6
6
6
H2H
Audrey Albie
1
2
7
4
2
26.01.19
semifinále
Audrey Albie
2
7
3
6
H2H
Isabella Shinikova
1
5
6
2
26.01.19
semifinále
Rebecca Sramkova
1
6
H2H
Polona Hercog
skreč
0
2
25.01.19
štvrťfinále
Polona Hercog
2
6
4
6
H2H
Myrtille Georges
1
2
6
4
25.01.19
štvrťfinále
Isabella Shinikova
2
6
6
H2H
Bibiane Schoofs
0
4
2
25.01.19
štvrťfinále
Audrey Albie
2
3
6
6
H2H
Giulia Gatto-Monticone
1
6
2
1
25.01.19
štvrťfinále
Rebecca Sramkova
2
6
6
H2H
Julie Gervais
0
3
2
24.01.19
2. kolo
Giulia Gatto-Monticone
2
6
3
6
H2H
Ysaline Bonaventure
1
4
6
3
24.01.19
2. kolo
Bibiane Schoofs
2
6
4
6
H2H
Cristina Bucsa
1
4
6
2
24.01.19
2. kolo
Polona Hercog
2
6
6
H2H
Maria Sanchez
0
3
3
24.01.19
2. kolo
Julie Gervais
2
7
6
H2H
Marina Melnikova
0
5
3
24.01.19
2. kolo
Myrtille Georges
2
6
6
H2H
Clara Burel
0
3
1
24.01.19
2. kolo
Isabella Shinikova
2
6
7
H2H
Tamara Korpatsch
0
4
5
24.01.19
2. kolo
Audrey Albie
2
6
6
H2H
Antonia Lottner
0
3
4
24.01.19
2. kolo
Rebecca Sramkova
2
6
7
H2H
Vitalia Diatchenko
0
1
5
22.01.19
1. kolo
Isabella Shinikova
2
6
6
H2H
Anastasia Zarycka
0
4
3
22.01.19
1. kolo
Ysaline Bonaventure
2
6
7
H2H
Jasmine Paolini
0
0
6
2
22.01.19
1. kolo
Tamara Korpatsch
2
7
6
H2H
Sherazad Reix
0
5
2
23.01.19
1. kolo
Giulia Gatto-Monticone
2
6
6
H2H
Lina Gjorcheska
0
3
3
23.01.19
1. kolo
Bibiane Schoofs
2
6
6
H2H
Amandine Hesse
0
2
4
23.01.19
1. kolo
Maria Sanchez
2
1
6
6
H2H
Tessah Andrianjafitrimo
1
6
3
1
23.01.19
1. kolo
Polona Hercog
2
6
6
H2H
Elena Gabriela Ruse
0
4
4
23.01.19
1. kolo
Marina Melnikova
2
1
7
6
H2H
Aliona Bolsova
1
6
6
7
1
23.01.19
1. kolo
Vitalia Diatchenko
2
6
6
H2H
Federica Di Sarra
0
2
3
23.01.19
1. kolo
Julie Gervais
2
7
2
7
H2H
Gaelle Desperrier
1
6
6
6
5
23.01.19
1. kolo
Myrtille Georges
2
6
7
H2H
Martina Di Giuseppe
0
4
5
23.01.19
1. kolo
Antonia Lottner
2
6
6
H2H
Katarina Zavatska
0
4
4
23.01.19
1. kolo
Audrey Albie
2
2
6
6
H2H
Katharina Hobgarski
1
6
3
4
23.01.19
1. kolo
Rebecca Sramkova
2
3
6
6
H2H
Olga Doroshina
1
6
4
2
23.01.19
1. kolo
Cristina Bucsa
2
6
4
6
H2H
Olga Saez Larra
1
3
6
2
23.01.19
1. kolo
Clara Burel
2
6
6
H2H
Katy Dunne
0
3
2
22.01.19
kvalifik.
Gaelle Desperrier
2
6
4
10
H2H
Lucie Wargnier
1
1
6
5
22.01.19
kvalifik.
Federica Di Sarra
2
6
7
H2H
Salma Djoubri
0
3
5
22.01.19
kvalifik.
Maria Sanchez
2
7
3
10
H2H
Margot Yerolymos
1
5
6
1
22.01.19
kvalifik.
Audrey Albie
2
7
6
H2H
Marina Bassols Ribera
0
5
2
22.01.19
kvalifik.
Lina Gjorcheska
2
6
6
H2H
Berfu Cengiz
0
2
2
22.01.19
kvalifik.
Cristina Bucsa
2
6
6
H2H
Maja Chwalinska
0
0
2
21.01.19
1. kolo kval.
Gaelle Desperrier
2
6
6
H2H
Andrea Gamiz
0
1
3
21.01.19
1. kolo kval.
Federica Di Sarra
2
6
6
H2H
Yuliya Hatouka
0
1
2
21.01.19
1. kolo kval.
Maria Sanchez
2
6
6
H2H
Greta Arn
0
2
2
21.01.19
1. kolo kval.
Audrey Albie
2
6
6
H2H
Martina Caregaro
0
1
1
21.01.19
1. kolo kval.
Lina Gjorcheska
2
6
6
H2H
Stefania Rubini
0
4
0
21.01.19
1. kolo kval.
Margot Yerolymos
2
6
3
10
H2H
Manon Arcangioli
1
1
6
6
21.01.19
1. kolo kval.
Cristina Bucsa
2
7
6
H2H
Eden Silva
0
6
1
3
21.01.19
1. kolo kval.
Berfu Cengiz
2
7
6
H2H
Chantal Skamlova
0
6
6
2
21.01.19
1. kolo kval.
Lucie Wargnier
2
6
3
10
H2H
Mariam Bolkvadze
1
3
6
5
21.01.19
1. kolo kval.
Marina Bassols Ribera
2
6
6
H2H
Maia Lumsden
0
1
4
21.01.19
1. kolo kval.
Maja Chwalinska
2
6
6
H2H
Justine Clouvel
0
0
0
21.01.19
1. kolo kval.
Salma Djoubri
2
6
6
10
H2H
Tena Lukas
1
7
3
3
2
W60 Andrezieux Boutheon
sety
1
2
3
4
5
21.01.19
finále
Cornelia Lister/Renata Voracova
2
6
6
H2H
Andreea Mitu/Elena Gabriela Ruse
0
1
2
21.01.19
semifinále
Andreea Mitu/Elena Gabriela Ruse
2
6
6
H2H
Martina Caregaro/Federica Di Sarra
0
3
3
21.01.19
semifinále
Cornelia Lister/Renata Voracova
2
6
5
10
H2H
Estelle Cascino/Elixane Lechemia
1
3
7
6
21.01.19
štvrťfinále
Estelle Cascino/Elixane Lechemia
2
7
7
H2H
Sharon Fichman/Maria Sanchez
0
6
6
6
3
21.01.19
štvrťfinále
Martina Caregaro/Federica Di Sarra
2
5
7
10
H2H
Audrey Albie/Margot Yerolymos
1
7
6
5
5
21.01.19
štvrťfinále
Andreea Mitu/Elena Gabriela Ruse
1
w/o
H2H
Berfu Cengiz/Katy Dunne
0
21.01.19
štvrťfinále
Cornelia Lister/Renata Voracova
2
6
1
11
H2H
Myrtille Georges/Amandine Hesse
1
2
6
9
21.01.19
1. kolo
Sharon Fichman/Maria Sanchez
2
6
6
H2H
Manon Arcangioli/Sherazad Reix
0
3
4
21.01.19
1. kolo
Estelle Cascino/Elixane Lechemia
2
6
0
10
H2H
Aliona Bolsova/Andrea Gamiz
1
3
6
8
21.01.19
1. kolo
Martina Caregaro/Federica Di Sarra
2
7
3
10
H2H
Tessah Andrianjafitrimo/Clara Burel
1
6
5
6
8
21.01.19
1. kolo
Myrtille Georges/Amandine Hesse
2
1
7
10
H2H
Maja Chwalinska/Maia Lumsden
1
6
6
6
6
21.01.19
1. kolo
Andreea Mitu/Elena Gabriela Ruse
2
6
6
H2H
Antonia Lottner/Chantal Skamlova
0
1
2
21.01.19
1. kolo
Cornelia Lister/Renata Voracova
2
7
4
10
H2H
Katharina Hobgarski/Isabella Shinikova
1
6
4
6
8
21.01.19
1. kolo
Berfu Cengiz/Katy Dunne
2
4
6
10
H2H
Sviatlana Pirazhenka/Rebecca Sramkova
1
6
3
6
21.01.19
1. kolo
Audrey Albie/Margot Yerolymos
2
7
7
H2H
Olga Doroshina/Bibiane Schoofs
0
5
6
5
<