W25 Lagos 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
WTA: Tianjin
WTA: Linz
WTA: W25 Claremont
WTA: W25 Hilton Head
WTA: W25 Lagos
WTA: W25 Makinohara
WTA: Roja De
WTA: W25 Santa Margherita
WTA: W25 Toowoomba
WTA: W25+H Cherbourg En
WTA: W15 Antalya
WTA: W15 Buenos Aires
WTA: W15 Hua Hin
WTA: W15 Sharm El
WTA: W15 Tabarka
WTA: W15 Telavi
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
W25 Lagos live, $25K
W25 Lagos
sety
1
2
3
4
5
14.10.19
finále
Sada Nahimana
2
2
6
6
H2H
Laura Pigossi
1
6
4
3
13.10.19
semifinále
Laura Pigossi
2
6
6
H2H
Riya Bhatia
0
2
2
13.10.19
semifinále
Sada Nahimana
2
6
6
H2H
Fanny Ostlund
0
3
1
11.10.19
štvrťfinále
Fanny Ostlund
2
6
6
H2H
Nastja Kolar
0
3
4
11.10.19
štvrťfinále
Riya Bhatia
2
6
6
H2H
Sandra Samir
0
2
3
11.10.19
štvrťfinále
Sada Nahimana
2
6
6
H2H
Lexie Stevens
0
2
4
13.10.19
štvrťfinále
Laura Pigossi
2
7
7
H2H
Rutuja Bhosale
0
5
5
10.10.19
2. kolo
Nastja Kolar
2
6
6
H2H
Zoe Kruger
0
2
3
10.10.19
2. kolo
Laura Pigossi
2
7
6
H2H
Nika Kukharchuk
0
5
2
10.10.19
2. kolo
Rutuja Bhosale
2
6
6
H2H
Sathwika Sama
0
0
2
10.10.19
2. kolo
Fanny Ostlund
2
7
6
H2H
Sowjanya Bavisetti
0
6
2
0
10.10.19
2. kolo
Sandra Samir
2
6
6
H2H
Blessing Samuel
0
0
0
10.10.19
2. kolo
Riya Bhatia
2
2
6
6
H2H
Barakat Oyinlomo Quadre
1
6
2
2
10.10.19
2. kolo
Sada Nahimana
2
6
6
H2H
Tamara Curovic
0
4
1
10.10.19
2. kolo
Lexie Stevens
2
7
6
H2H
Isabella Kruger
0
6
5
3
09.10.19
1. kolo
Blessing Samuel
2
6
6
H2H
Anu Ayegbusi
0
3
4
09.10.19
1. kolo
Nika Kukharchuk
2
6
6
H2H
Omolade Aderemi
0
1
0
09.10.19
1. kolo
Nastja Kolar
2
6
6
H2H
Celestine Avomo Ella
0
1
0
09.10.19
1. kolo
Tamara Curovic
2
6
7
H2H
Sarah Adegoke
0
0
5
09.10.19
1. kolo
Sowjanya Bavisetti
2
7
6
H2H
Adesuwa Osabuohien
0
5
2
09.10.19
1. kolo
Laura Pigossi
2
6
6
H2H
Saumya Vig
0
0
2
09.10.19
1. kolo
Rutuja Bhosale
2
6
6
H2H
Jasmin Jebawy
0
0
0
09.10.19
1. kolo
Fanny Ostlund
2
6
6
H2H
Allyson Nancy Onya
0
1
2
09.10.19
1. kolo
Sandra Samir
2
6
6
H2H
Sri Peddi Reddy
0
2
3
09.10.19
1. kolo
Riya Bhatia
2
6
6
H2H
Ozi-Oiza Josephine Yakubu
0
0
0
09.10.19
1. kolo
Sada Nahimana
2
6
6
H2H
Alexandra Riley
0
1
2
09.10.19
1. kolo
Zoe Kruger
2
6
6
H2H
Chiraz Bechri
0
4
4
09.10.19
1. kolo
Lexie Stevens
2
6
6
H2H
Anette Munozova
0
1
3
09.10.19
1. kolo
Barakat Oyinlomo Quadre
2
6
6
H2H
Patience Onebamhoin
0
0
2
09.10.19
1. kolo
Sathwika Sama
2
6
6
H2H
Divine Dasam Nweke
0
2
2
09.10.19
1. kolo
Isabella Kruger
2
3
6
6
H2H
Valeriya Strakhova
1
6
0
4
07.10.19
kvalifik.
Isabella Kruger
1
6
1
H2H
Blessing Anuna
skreč
0
0
0
07.10.19
kvalifik.
Omolade Aderemi
1
w/o
H2H
Carla Touly
0
08.10.19
kvalifik.
Blessing Samuel
2
6
6
H2H
Peace P Udoh
0
1
1
08.10.19
kvalifik.
Sri Peddi Reddy
2
6
6
H2H
Osariemen Airhunmwunde
0
1
1
08.10.19
kvalifik.
Sarah Adegoke
2
6
6
H2H
Serena Teluwo
0
2
4
08.10.19
kvalifik.
Patience Onebamhoin
2
6
6
H2H
Racheal Olamide Adunoye
0
0
1
08.10.19
kvalifik.
Anu Ayegbusi
2
6
3
10
H2H
Marne Dercksen
1
2
6
7
08.10.19
kvalifik.
Allyson Nancy Onya
2
7
6
H2H
Emma Van Poppel
0
6
6
3
07.10.19
1. kolo kval.
Blessing Samuel
2
6
6
H2H
Jumai Muhammed
0
3
1
07.10.19
1. kolo kval.
Sarah Adegoke
2
6
6
H2H
Sabath Ibrahim
0
1
1
07.10.19
1. kolo kval.
Osariemen Airhunmwunde
2
1
6
11
H2H
Abiodun Oyegoke
1
6
3
9
07.10.19
1. kolo kval.
Anu Ayegbusi
2
1
6
10
H2H
Ronke Akingbade
1
6
0
5
07.10.19
1. kolo kval.
Racheal Olamide Adunoye
2
6
6
H2H
Amarachi Odoh
0
1
1
07.10.19
1. kolo kval.
Emma Van Poppel
2
6
6
H2H
Amala Nwokolo
0
3
3
W25 Lagos
sety
1
2
3
4
5
07.10.19
finále
Rutuja Bhosale/Laura Pigossi
2
4
6
10
H2H
Sandra Samir/Prarthana Thombare
1
6
4
7
07.10.19
semifinále
Rutuja Bhosale/Laura Pigossi
2
4
6
10
H2H
Nika Kukharchuk/Fanny Ostlund
1
6
4
7
07.10.19
semifinále
Sandra Samir/Prarthana Thombare
2
6
6
H2H
Sada Nahimana/Lexie Stevens
0
4
3
07.10.19
štvrťfinále
Rutuja Bhosale/Laura Pigossi
2
7
3
10
H2H
Chiraz Bechri/Jasmin Jebawy
1
5
6
6
07.10.19
štvrťfinále
Nika Kukharchuk/Fanny Ostlund
2
6
6
H2H
Ronke Akingbade/Blessing Anuna
0
0
1
07.10.19
štvrťfinále
Sandra Samir/Prarthana Thombare
2
7
1
10
H2H
Anette Munozova/Alexandra Riley
1
6
9
6
6
07.10.19
štvrťfinále
Sada Nahimana/Lexie Stevens
2
6
7
H2H
Tamara Curovic/Valeriya Strakhova
0
4
5
07.10.19
1. kolo
Ronke Akingbade/Blessing Anuna
2
7
3
11
H2H
Patience Onebamhoin/Ozi-Oiza Josephine Yakubu
1
5
6
9
07.10.19
1. kolo
Rutuja Bhosale/Laura Pigossi
2
6
6
H2H
Osariemen Airhunmwunde/Anu Ayegbusi
0
1
0
07.10.19
1. kolo
Chiraz Bechri/Jasmin Jebawy
2
6
6
H2H
Sarah Adegoke/Allyson Nancy Onya
0
2
0
07.10.19
1. kolo
Nika Kukharchuk/Fanny Ostlund
2
6
6
H2H
Amala Nwokolo/Peace P Udoh
0
0
0
07.10.19
1. kolo
Anette Munozova/Alexandra Riley
2
7
6
H2H
Sathwika Sama/Saumya Vig
0
6
10
0
07.10.19
1. kolo
Sandra Samir/Prarthana Thombare
2
6
3
10
H2H
Adesuwa Osabuohien/Barakat Oyinlomo Quadre
1
2
6
5
07.10.19
1. kolo
Sada Nahimana/Lexie Stevens
2
6
6
H2H
Sabath Ibrahim/Jumai Muhammed
0
0
0
07.10.19
1. kolo
Tamara Curovic/Valeriya Strakhova
2
6
6
H2H
Abiodun Oyegoke/Blessing Samuel
0
1
0
<