W25 Grodzisk Mazowiecki 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
WTA: Washington
WTA: San Jose
WTA: Karlsruhe
WTA: W25 El Espinar
WTA: W25 Fort Worth
WTA: W25 Grodzisk Mazowiecki
WTA: W25 Nonthaburi
WTA: W25 Sezze
WTA: W25 Taipei
WTA: W25 Woking
WTA: W25+H Bad Saulgau
WTA: W60 Lexington
WTA: W15 Cancun
WTA: W15 Dublin
WTA: W15 Knokke
WTA: W15 Savitaipale
WTA: W15 Tabarka
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
W25 Grodzisk Mazowiecki live, $25K
W25 Grodzisk Mazowiecki
sety
1
2
3
4
5
04.08.19
finále
Maja Chwalinska
2
7
6
H2H
Dejana Radanovic
0
6
5
4
03.08.19
semifinále
Dejana Radanovic
2
6
6
H2H
Tessah Andrianjafitrimo
0
3
1
03.08.19
semifinále
Maja Chwalinska
2
6
6
H2H
Katarzyna Piter
0
2
2
02.08.19
štvrťfinále
Katarzyna Piter
2
6
7
H2H
Ulrikke Eikeri
0
3
6
3
02.08.19
štvrťfinále
Dejana Radanovic
2
6
6
6
H2H
Ania Hertel
1
7
4
4
3
02.08.19
štvrťfinále
Tessah Andrianjafitrimo
2
6
6
H2H
Valeriya Strakhova
0
3
4
02.08.19
štvrťfinále
Maja Chwalinska
1
6
1
H2H
Vivien Juhaszova
skreč
0
1
0
01.08.19
2. kolo
Katarzyna Piter
2
6
6
H2H
Viktoriia Dema
0
2
1
01.08.19
2. kolo
Ulrikke Eikeri
2
6
6
H2H
Sara Cakarevic
0
1
3
01.08.19
2. kolo
Vivien Juhaszova
2
6
6
H2H
Lucrezia Stefanini
0
3
4
01.08.19
2. kolo
Valeriya Strakhova
2
2
6
6
H2H
Clara Tauson
1
6
3
0
01.08.19
2. kolo
Dejana Radanovic
2
4
6
7
H2H
Miriam Bianca Bulgaru
1
6
4
6
6
01.08.19
2. kolo
Tessah Andrianjafitrimo
2
3
6
6
H2H
Polina Leykina
1
6
3
1
01.08.19
2. kolo
Maja Chwalinska
2
7
7
H2H
Martyna Kubka
0
5
5
01.08.19
2. kolo
Ania Hertel
2
6
6
H2H
Nina Potocnik
0
3
3
30.07.19
1. kolo
Ulrikke Eikeri
2
6
6
H2H
Cristina Ene
0
2
4
30.07.19
1. kolo
Miriam Bianca Bulgaru
2
6
6
H2H
Iryna Shymanovich
0
4
4
30.07.19
1. kolo
Viktoriia Dema
2
6
6
H2H
Anastasiya Shoshyna
0
3
4
31.07.19
1. kolo
Katarzyna Piter
2
6
6
H2H
Timea Jaruskova
0
1
4
31.07.19
1. kolo
Polina Leykina
2
6
6
H2H
Weronika Falkowska
0
4
2
31.07.19
1. kolo
Vivien Juhaszova
2
7
6
H2H
Martina Caregaro
0
5
1
31.07.19
1. kolo
Valeriya Strakhova
1
3
6
3
H2H
Daria Lodikova
skreč
0
6
0
0
31.07.19
1. kolo
Dejana Radanovic
2
6
2
6
H2H
Barbora Miklova
1
3
6
4
31.07.19
1. kolo
Nina Potocnik
2
3
6
7
H2H
Isabella Shinikova
1
6
2
6
4
31.07.19
1. kolo
Tessah Andrianjafitrimo
2
6
6
H2H
Valeriya Yushchenko
0
2
3
31.07.19
1. kolo
Sara Cakarevic
2
6
7
H2H
Maryna Chernyshova
0
3
6
4
31.07.19
1. kolo
Lucrezia Stefanini
2
6
6
H2H
Sofya Lansere
0
4
4
31.07.19
1. kolo
Maja Chwalinska
2
6
6
H2H
Stefania Rogozinska Dzik
0
1
4
31.07.19
1. kolo
Ania Hertel
2
6
6
H2H
Daria Kuczer
0
4
4
31.07.19
1. kolo
Clara Tauson
2
6
6
H2H
Karolina Kubanova
0
2
1
31.07.19
1. kolo
Martyna Kubka
2
6
6
H2H
Magdalena Hedrzak
0
0
2
30.07.19
kvalifik.
Vivien Juhaszova
2
6
6
H2H
Nikola Breckova
0
1
1
30.07.19
kvalifik.
Timea Jaruskova
2
6
3
10
H2H
Aneta Laboutkova
1
4
6
8
30.07.19
kvalifik.
Barbora Miklova
2
6
6
H2H
Anna Ukolova
0
2
2
30.07.19
kvalifik.
Daria Kuczer
2
7
6
H2H
Kristyna Hrabalova
0
6
9
1
30.07.19
kvalifik.
Karolina Kubanova
2
7
3
10
H2H
Victoria Muntean
1
5
6
6
30.07.19
kvalifik.
Magdalena Hedrzak
2
7
1
14
H2H
Lenka Stara
1
6
6
6
12
29.07.19
1. kolo kval.
Vivien Juhaszova
2
6
6
H2H
Laura Svatikova
0
4
4
29.07.19
1. kolo kval.
Victoria Muntean
2
6
6
H2H
Weronika Jasmina Forys
0
0
1
29.07.19
1. kolo kval.
Timea Jaruskova
2
6
7
H2H
Constanze Stepan
0
4
6
0
29.07.19
1. kolo kval.
Barbora Miklova
2
6
6
H2H
Katarzyna Wysoczanska
0
0
2
29.07.19
1. kolo kval.
Kristyna Hrabalova
2
7
6
H2H
Anastasia Vdovenco
0
6
4
3
29.07.19
1. kolo kval.
Anna Ukolova
2
6
6
H2H
Karolina Jaskiewicz
0
2
0
29.07.19
1. kolo kval.
Aneta Laboutkova
2
6
6
H2H
Ludmila Kareisova
0
4
2
29.07.19
1. kolo kval.
Nikola Breckova
2
7
4
10
H2H
Klara Hajkova
1
6
2
6
7
29.07.19
1. kolo kval.
Lenka Stara
2
6
6
H2H
Marcelina Podlinska
0
3
3
29.07.19
1. kolo kval.
Karolina Kubanova
2
6
6
H2H
Ingrid Vojcinakova
0
1
1
29.07.19
1. kolo kval.
Magdalena Hedrzak
2
6
6
H2H
Katsiaryna Skachkova
0
3
4
30.07.19
1. kolo kval.
Daria Kuczer
2
6
6
H2H
Aleksandra Julia Zuchanska
0
2
3
W25 Grodzisk Mazowiecki
sety
1
2
3
4
5
29.07.19
finále
Ania Hertel/Anastasiya Shoshyna
2
6
6
10
H2H
Ulrikke Eikeri/Isabella Shinikova
1
7
6
2
4
29.07.19
semifinále
Ulrikke Eikeri/Isabella Shinikova
2
6
6
H2H
Nina Potocnik/Anna Ukolova
0
2
3
29.07.19
semifinále
Ania Hertel/Anastasiya Shoshyna
1
w/o
H2H
Dejana Radanovic/Lucrezia Stefanini
0
29.07.19
štvrťfinále
Ulrikke Eikeri/Isabella Shinikova
2
6
3
12
H2H
Daria Kuczer/Stefania Rogozinska Dzik
1
3
6
10
29.07.19
štvrťfinále
Ania Hertel/Anastasiya Shoshyna
2
6
6
H2H
Polina Leykina/Katsiaryna Skachkova
0
1
2
29.07.19
štvrťfinále
Nina Potocnik/Anna Ukolova
2
7
6
H2H
Karolina Jaskiewicz/Adrianna Sosnowska
0
6
3
1
29.07.19
štvrťfinále
Dejana Radanovic/Lucrezia Stefanini
2
6
6
H2H
Klara Hajkova/Aneta Laboutkova
0
1
2
29.07.19
1. kolo
Ulrikke Eikeri/Isabella Shinikova
2
6
6
H2H
Viktoriia Dema/Victoria Muntean
0
3
3
29.07.19
1. kolo
Klara Hajkova/Aneta Laboutkova
2
6
6
H2H
Magdalena Hedrzak/Katarzyna Wysoczanska
0
2
2
29.07.19
1. kolo
Polina Leykina/Katsiaryna Skachkova
1
w/o
H2H
Vivien Juhaszova/Sofya Lansere
0
29.07.19
1. kolo
Ania Hertel/Anastasiya Shoshyna
2
4
6
10
H2H
Weronika Falkowska/Martyna Kubka
1
6
4
8
29.07.19
1. kolo
Daria Kuczer/Stefania Rogozinska Dzik
2
6
7
H2H
Maryna Chernyshova/Daria Lodikova
0
4
6
2
29.07.19
1. kolo
Nina Potocnik/Anna Ukolova
2
6
7
H2H
Miriam Bianca Bulgaru/Cristina Ene
0
2
5
29.07.19
1. kolo
Karolina Jaskiewicz/Adrianna Sosnowska
2
6
0
10
H2H
Aleksandra Julia Zuchanska/Constanze Stepan
1
3
6
5
29.07.19
1. kolo
Dejana Radanovic/Lucrezia Stefanini
2
6
6
H2H
Kristyna Hrabalova/Laura Svatikova
0
2
2
<