W15 Wanfercee Baulet 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
WTA: New York
WTA: W25 Braunschweig
WTA: W25 Guayaquil
WTA: W25 Guiyang
WTA: W25 Tsukuba
WTA: W15 Cancun
WTA: W15 Lambare
WTA: W15 Moscow
WTA: W15 Tabarka
WTA: W15 Wanfercee Baulet
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
W15 Wanfercee-Baulet live, $15K
W15 Wanfercee Baulet
sety
1
2
3
4
5
25.08.19
finále
Andreea Mitu
2
6
6
H2H
Sinja Kraus
0
4
3
24.08.19
semifinále
Andreea Mitu
2
6
6
H2H
Emily Arbuthnott
0
2
4
24.08.19
semifinále
Sinja Kraus
2
6
7
H2H
Amanda Carreras
0
3
5
23.08.19
štvrťfinále
Andreea Mitu
2
6
6
H2H
Eliessa Vanlangendonck
0
1
1
23.08.19
štvrťfinále
Amanda Carreras
2
7
6
H2H
Constance Sibille
0
6
3
2
23.08.19
štvrťfinále
Emily Arbuthnott
2
6
6
H2H
Lucie Wargnier
0
0
0
23.08.19
štvrťfinále
Sinja Kraus
2
7
7
H2H
Manon Arcangioli
0
5
5
22.08.19
2. kolo
Andreea Mitu
2
6
6
H2H
Anastasia Shaulskaya
0
1
2
22.08.19
2. kolo
Amanda Carreras
2
7
7
H2H
Indy De Vroome
0
6
2
6
4
22.08.19
2. kolo
Constance Sibille
2
6
6
H2H
Kathleen Kanev
0
2
3
22.08.19
2. kolo
Manon Arcangioli
2
6
7
H2H
Nicole Gadient
0
3
5
22.08.19
2. kolo
Emily Arbuthnott
2
6
3
6
H2H
Anastasia Pribylova
1
1
6
2
22.08.19
2. kolo
Eliessa Vanlangendonck
2
7
6
H2H
Eline Audenaert
0
5
1
22.08.19
2. kolo
Lucie Wargnier
2
6
6
H2H
Clara Vlasselaer
0
3
1
22.08.19
2. kolo
Sinja Kraus
2
6
6
H2H
Pei-Chi Lee
0
4
3
20.08.19
1. kolo
Amanda Carreras
2
6
6
H2H
Sevil Yuldasheva
0
1
2
20.08.19
1. kolo
Indy De Vroome
2
6
6
H2H
Manon Leonard
0
1
2
20.08.19
1. kolo
Anastasia Pribylova
2
6
6
H2H
Chelsea Vanhoutte
0
2
2
20.08.19
1. kolo
Anastasia Shaulskaya
2
6
0
7
H2H
Ivana Popovic
1
1
6
5
20.08.19
1. kolo
Clara Vlasselaer
2
6
3
7
H2H
Justine Pysson
1
2
6
5
21.08.19
1. kolo
Andreea Mitu
2
6
7
H2H
Corina Mader
0
4
5
21.08.19
1. kolo
Constance Sibille
2
6
6
H2H
Marte Lambrecht
0
3
1
21.08.19
1. kolo
Pei-Chi Lee
2
6
7
H2H
Marina Yudanov
0
4
5
21.08.19
1. kolo
Manon Arcangioli
2
6
6
H2H
Alice Robbe
0
1
3
21.08.19
1. kolo
Emily Arbuthnott
2
6
6
H2H
Karen Barritza
0
1
4
21.08.19
1. kolo
Nicole Gadient
2
6
6
H2H
Naoko Eto
0
2
2
21.08.19
1. kolo
Eliessa Vanlangendonck
2
6
6
H2H
Tess Sugnaux
0
4
4
21.08.19
1. kolo
Lucie Wargnier
2
6
6
H2H
Laure Line Glaude
0
1
0
21.08.19
1. kolo
Kathleen Kanev
2
7
7
H2H
Linnea Malmqvist
0
6
5
5
21.08.19
1. kolo
Eline Audenaert
2
6
6
H2H
Pauline Demel
0
4
4
21.08.19
1. kolo
Sinja Kraus
2
6
2
6
H2H
Emily Casteleyn
1
1
6
1
20.08.19
kvalifik.
Karen Barritza
2
6
6
H2H
Julia Mikulski
0
0
3
20.08.19
kvalifik.
Emily Casteleyn
2
2
6
10
H2H
Diana Martynov
1
6
1
6
20.08.19
kvalifik.
Emily Arbuthnott
2
6
6
H2H
Cemre Anil
0
2
3
20.08.19
kvalifik.
Nicole Gadient
2
6
6
H2H
Yu Shan
0
0
2
20.08.19
kvalifik.
Corina Mader
2
6
4
11
H2H
Sina Herrmann
1
3
6
9
20.08.19
kvalifik.
Eline Audenaert
2
6
6
H2H
Gabriella Mujan
0
2
2
20.08.19
kvalifik.
Laure Line Glaude
2
6
6
H2H
Giorgie Jones
0
4
1
20.08.19
kvalifik.
Marte Lambrecht
2
6
6
H2H
Agathe Timsit
0
4
4
19.08.19
1. kolo kval.
Karen Barritza
2
6
6
H2H
Ena Kajevic
0
2
0
19.08.19
1. kolo kval.
Cemre Anil
2
6
6
H2H
Diane Flament
0
0
4
19.08.19
1. kolo kval.
Agathe Timsit
2
7
6
H2H
Mathilde Devits
0
5
0
19.08.19
1. kolo kval.
Emily Casteleyn
2
6
6
H2H
Nora Ayala Serra
0
1
2
19.08.19
1. kolo kval.
Julia Mikulski
2
6
6
H2H
Anne-Sophie Morandais
0
4
4
19.08.19
1. kolo kval.
Emily Arbuthnott
2
6
6
H2H
Maria Lemonakis
0
0
0
19.08.19
1. kolo kval.
Nicole Gadient
2
6
6
H2H
Ambre Feder
0
1
0
19.08.19
1. kolo kval.
Giorgie Jones
2
6
6
H2H
Helena Verbeeck
0
1
1
19.08.19
1. kolo kval.
Corina Mader
2
6
5
10
H2H
Chanel Janssen
1
1
7
8
19.08.19
1. kolo kval.
Eline Audenaert
2
6
6
H2H
Holly Staff
0
3
2
19.08.19
1. kolo kval.
Laure Line Glaude
2
6
6
H2H
Perla Nieuwboer
0
1
2
19.08.19
1. kolo kval.
Yu Shan
2
6
6
10
H2H
Dariia Monakhova
1
7
4
2
3
19.08.19
1. kolo kval.
Gabriella Mujan
2
6
6
H2H
Aurore Felsenhart
0
1
1
19.08.19
1. kolo kval.
Sina Herrmann
2
7
6
H2H
Laura Boehner
0
5
1
19.08.19
1. kolo kval.
Diana Martynov
2
6
6
H2H
Alina Michalitsch
0
3
1
19.08.19
1. kolo kval.
Marte Lambrecht
2
6
6
H2H
Marie Villet
0
4
4
W15 Wanfercee Baulet
sety
1
2
3
4
5
19.08.19
finále
Emily Arbuthnott/Chelsea Vanhoutte
2
3
7
10
H2H
Cemre Anil/Marina Yudanov
1
6
5
8
19.08.19
semifinále
Cemre Anil/Marina Yudanov
2
7
2
10
H2H
Ena Kajevic/Eliessa Vanlangendonck
1
6
3
6
8
19.08.19
semifinále
Emily Arbuthnott/Chelsea Vanhoutte
2
6
6
H2H
Amanda Carreras/Linnea Malmqvist
0
1
4
19.08.19
štvrťfinále
Cemre Anil/Marina Yudanov
2
4
6
10
H2H
Pei-Chi Lee/Alice Robbe
1
6
4
7
19.08.19
štvrťfinále
Ena Kajevic/Eliessa Vanlangendonck
2
6
4
10
H2H
Manon Arcangioli/Andreea Mitu
1
4
6
7
19.08.19
štvrťfinále
Amanda Carreras/Linnea Malmqvist
2
7
6
H2H
Sinja Kraus/Alina Michalitsch
0
5
2
19.08.19
štvrťfinále
Emily Arbuthnott/Chelsea Vanhoutte
2
6
6
H2H
Anastasia Shaulskaya/Sevil Yuldasheva
0
4
1
19.08.19
1. kolo
Cemre Anil/Marina Yudanov
2
6
6
H2H
Diane Flament/Giorgie Jones
0
4
1
19.08.19
1. kolo
Manon Arcangioli/Andreea Mitu
2
6
6
H2H
Aurore Felsenhart/Diana Martynov
0
2
1
19.08.19
1. kolo
Ena Kajevic/Eliessa Vanlangendonck
2
6
6
H2H
Ambre Feder/Marie Villet
0
2
1
19.08.19
1. kolo
Pei-Chi Lee/Alice Robbe
2
6
6
H2H
Eline Audenaert/Emily Casteleyn
0
1
3
19.08.19
1. kolo
Sinja Kraus/Alina Michalitsch
2
6
7
H2H
Nicole Gadient/Corina Mader
0
1
6
5
19.08.19
1. kolo
Amanda Carreras/Linnea Malmqvist
1
7
H2H
Ivana Popovic/Justine Pysson
skreč
0
5
19.08.19
1. kolo
Anastasia Shaulskaya/Sevil Yuldasheva
2
6
4
10
H2H
Sina Herrmann/Kathleen Kanev
1
3
6
8
19.08.19
1. kolo
Emily Arbuthnott/Chelsea Vanhoutte
2
6
6
H2H
Laure Line Glaude/Marte Lambrecht
0
2
0
<