Linz 2020 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
WTA: Linz
WTA: W25 Orlando
WTA: W15 Heraklion
WTA: W15 Sharm El
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Upper Austria Ladies Linz - Linz live, $275K,
oficiálna stránka
Linz
sety
1
2
3
4
5
15.11.20
finále
Aryna Sabalenka
2
7
6
H2H
Elise Mertens
0
5
2
14.11.20
semifinále
Elise Mertens
2
2
6
7
H2H
Ekaterina Alexandrova
1
6
1
5
14.11.20
semifinále
Aryna Sabalenka
2
7
4
6
H2H
Barbora Krejcikova
1
5
6
3
13.11.20
štvrťfinále
Barbora Krejcikova
2
6
6
H2H
Aliaksandra Sasnovich
0
3
1
13.11.20
štvrťfinále
Elise Mertens
2
6
6
H2H
Veronika Kudermetova
0
4
1
13.11.20
štvrťfinále
Ekaterina Alexandrova
2
6
6
H2H
Nadia Podoroska
0
2
1
13.11.20
štvrťfinále
Aryna Sabalenka
1
6
3
H2H
Oceane Dodin
skreč
0
3
3
11.11.20
2. kolo
Aliaksandra Sasnovich
2
3
6
6
H2H
Jana Fett
1
6
1
3
11.11.20
2. kolo
Barbora Krejcikova
2
5
7
6
H2H
Greetje Minnen
1
7
6
7
4
11.11.20
2. kolo
Ekaterina Alexandrova
2
7
6
H2H
Varvara Gracheva
0
5
1
12.11.20
2. kolo
Elise Mertens
2
6
5
6
H2H
Vera Zvonareva
1
4
7
2
12.11.20
2. kolo
Nadia Podoroska
2
6
6
6
H2H
Camila Giorgi
1
7
4
1
4
12.11.20
2. kolo
Oceane Dodin
2
6
6
H2H
Sorana Cirstea
0
4
4
12.11.20
2. kolo
Veronika Kudermetova
2
6
1
6
H2H
Arantxa Rus
1
4
6
3
12.11.20
2. kolo
Aryna Sabalenka
2
6
6
H2H
Stefanie Voegele
0
0
3
09.11.20
1. kolo
Aliaksandra Sasnovich
2
6
6
H2H
Bernarda Pera
0
3
1
09.11.20
1. kolo
Ekaterina Alexandrova
2
6
6
H2H
Katerina Siniakova
0
3
4
09.11.20
1. kolo
Greetje Minnen
2
6
6
H2H
Dayana Yastremska
0
4
3
09.11.20
1. kolo
Varvara Gracheva
2
6
7
H2H
Katarina Zavatska
0
4
5
10.11.20
1. kolo
Vera Zvonareva
2
6
6
H2H
Marta Kostyuk
0
4
2
10.11.20
1. kolo
Stefanie Voegele
2
7
6
H2H
Viktoria Hruncakova
0
6
3
3
10.11.20
1. kolo
Sorana Cirstea
1
2
H2H
Julia Grabher
skreč
0
3
10.11.20
1. kolo
Arantxa Rus
2
6
6
H2H
Tamara Zidansek
0
4
4
10.11.20
1. kolo
Camila Giorgi
2
6
5
6
H2H
Sara Sorribes Tormo
1
3
7
4
10.11.20
1. kolo
Barbora Krejcikova
2
6
5
6
H2H
Harmony Tan
1
3
7
2
10.11.20
1. kolo
Aryna Sabalenka
2
6
6
H2H
Jasmine Paolini
0
4
4
10.11.20
1. kolo
Jana Fett
1
6
3
H2H
Tereza Martincova
skreč
0
2
1
11.11.20
1. kolo
Elise Mertens
2
2
6
6
H2H
Anhelina Kalinina
1
6
1
2
11.11.20
1. kolo
Nadia Podoroska
2
6
6
H2H
Irina-Camelia Begu
0
4
4
11.11.20
1. kolo
Oceane Dodin
2
1
6
6
H2H
Jil Teichmann
1
6
4
2
11.11.20
1. kolo
Veronika Kudermetova
2
6
6
H2H
Barbara Haas
0
0
0
08.11.20
kvalifik.
Stefanie Voegele
2
6
3
6
H2H
Lesley Pattinama Kerkhove
1
2
6
2
08.11.20
kvalifik.
Tereza Martincova
2
6
1
6
H2H
Sabine Lisicki
1
2
6
3
08.11.20
kvalifik.
Oceane Dodin
2
6
7
H2H
Laura-Ioana Paar
0
2
5
08.11.20
kvalifik.
Anhelina Kalinina
1
6
4
H2H
Katarina Zavatska
skreč
0
0
0
08.11.20
kvalifik.
Harmony Tan
1
4
H2H
Jaqueline Cristian
skreč
0
1
08.11.20
kvalifik.
Jana Fett
2
6
4
6
H2H
Irina Maria Bara
1
1
6
2
07.11.20
1. kolo kval.
Stefanie Voegele
2
6
6
H2H
Veronika Bokor
0
3
1
07.11.20
1. kolo kval.
Sabine Lisicki
2
7
6
H2H
Bibiane Schoofs
0
5
3
07.11.20
1. kolo kval.
Laura-Ioana Paar
1
5
7
2
H2H
Rebecca Sramkova
skreč
0
7
5
0
07.11.20
1. kolo kval.
Lesley Pattinama Kerkhove
2
3
6
7
H2H
Ulrikke Eikeri
1
6
1
5
07.11.20
1. kolo kval.
Tereza Martincova
2
6
4
6
H2H
Jodie Anna Burrage
1
3
6
3
07.11.20
1. kolo kval.
Irina Maria Bara
2
2
6
6
H2H
Katharina Gerlach
1
6
3
4
07.11.20
1. kolo kval.
Oceane Dodin
2
6
6
H2H
Reka-Luca Jani
0
0
0
07.11.20
1. kolo kval.
Anhelina Kalinina
2
2
6
6
H2H
Isabella Shinikova
1
6
3
3
07.11.20
1. kolo kval.
Harmony Tan
2
6
6
H2H
Kamilla Rakhimova
0
2
2
07.11.20
1. kolo kval.
Jaqueline Cristian
2
6
6
H2H
Mira Antonitsch
0
2
4
07.11.20
1. kolo kval.
Jana Fett
2
6
6
H2H
Mayo Hibi
0
2
3
07.11.20
1. kolo kval.
Katarina Zavatska
2
6
6
6
H2H
Ana Konjuh
1
7
3
4
2
Linz
sety
1
2
3
4
5
15.11.20
finále
Arantxa Rus/Tamara Zidansek
2
6
6
H2H
Lucie Hradecka/Katerina Siniakova
0
3
4
13.11.20
semifinále
Lucie Hradecka/Katerina Siniakova
2
6
3
10
H2H
Irina Maria Bara/Sara Sorribes Tormo
1
3
6
5
14.11.20
semifinále
Arantxa Rus/Tamara Zidansek
2
7
4
10
H2H
Gabriela Dabrowski/Vera Zvonareva
1
6
7
6
6
11.11.20
štvrťfinále
Arantxa Rus/Tamara Zidansek
2
6
6
H2H
Ulrikke Eikeri/Yana Sizikova
0
3
0
11.11.20
štvrťfinále
Gabriela Dabrowski/Vera Zvonareva
2
6
6
H2H
Greetje Minnen/Rosalie Van Der Hoek
0
1
2
12.11.20
štvrťfinále
Lucie Hradecka/Katerina Siniakova
2
6
7
H2H
Irina-Camelia Begu/Nadia Podoroska
0
1
5
12.11.20
štvrťfinále
Irina Maria Bara/Sara Sorribes Tormo
2
6
7
H2H
Jil Teichmann/Renata Voracova
0
3
6
7
09.11.20
1. kolo
Ulrikke Eikeri/Yana Sizikova
1
5
H2H
Jodie Anna Burrage/Sabine Lisicki
skreč
0
6
09.11.20
1. kolo
Arantxa Rus/Tamara Zidansek
2
6
6
H2H
Laura-Ioana Paar/Julia Lohoff
0
4
2
09.11.20
1. kolo
Irina-Camelia Begu/Nadia Podoroska
2
6
6
H2H
Anna Danilina/Elixane Lechemia
0
4
4
09.11.20
1. kolo
Gabriela Dabrowski/Vera Zvonareva
2
6
6
H2H
Mira Antonitsch/Julia Grabher
0
3
2
10.11.20
1. kolo
Lucie Hradecka/Katerina Siniakova
2
6
6
H2H
Natela Dzalamidze/Eden Silva
0
1
3
10.11.20
1. kolo
Irina Maria Bara/Sara Sorribes Tormo
1
w/o
H2H
Marta Kostyuk/Dayana Yastremska
0
10.11.20
1. kolo
Jil Teichmann/Renata Voracova
1
6
H2H
Barbara Haas/Xenia Knoll
skreč
0
0
10.11.20
1. kolo
Greetje Minnen/Rosalie Van Der Hoek
2
6
6
H2H
Reka-Luca Jani/Emily Webley-Smith
0
2
0
<