Linz 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
WTA: Tianjin
WTA: Linz
WTA: W25 Claremont
WTA: W25 Hilton Head
WTA: W25 Lagos
WTA: W25 Makinohara
WTA: Roja De
WTA: W25 Santa Margherita
WTA: W25 Toowoomba
WTA: W25+H Cherbourg En
WTA: W15 Antalya
WTA: W15 Buenos Aires
WTA: W15 Hua Hin
WTA: W15 Sharm El
WTA: W15 Tabarka
WTA: W15 Telavi
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Upper Austria Ladies Linz - Linz live, $250K,
oficiálna stránka
Linz
sety
1
2
3
4
5
13.10.19
finále
Cori Gauff
2
6
1
6
H2H
Jelena Ostapenko
1
3
6
2
12.10.19
semifinále
Jelena Ostapenko
2
1
7
7
H2H
Ekaterina Alexandrova
1
6
6
5
5
12.10.19
semifinále
Cori Gauff
2
6
6
H2H
Andrea Petkovic
0
4
4
11.10.19
štvrťfinále
Andrea Petkovic
2
6
6
H2H
Viktoria Hruncakova
0
4
1
11.10.19
štvrťfinále
Ekaterina Alexandrova
2
6
6
H2H
Kristina Mladenovic
0
2
4
11.10.19
štvrťfinále
Jelena Ostapenko
2
7
6
H2H
Elena Rybakina
0
5
1
11.10.19
štvrťfinále
Cori Gauff
2
7
6
H2H
Kiki Bertens
0
6
1
4
09.10.19
2. kolo
Andrea Petkovic
2
7
6
H2H
Julia Goerges
0
6
2
0
09.10.19
2. kolo
Elena Rybakina
2
6
5
6
H2H
Anna-Lena Friedsam
1
3
7
4
09.10.19
2. kolo
Cori Gauff
1
4
6
2
H2H
Kateryna Baindl
skreč
0
6
4
0
10.10.19
2. kolo
Kiki Bertens
2
4
6
6
H2H
Alison Van Uytvanck
1
6
3
3
10.10.19
2. kolo
Kristina Mladenovic
2
3
6
6
H2H
Donna Vekic
1
6
1
2
10.10.19
2. kolo
Ekaterina Alexandrova
2
7
2
6
H2H
Laura Siegemund
1
6
1
6
4
10.10.19
2. kolo
Jelena Ostapenko
1
7
4
H2H
Alize Cornet
skreč
0
5
1
10.10.19
2. kolo
Viktoria Hruncakova
2
2
6
6
H2H
Anastasia Pavlyuchenkova
1
6
2
4
07.10.19
1. kolo
Andrea Petkovic
2
6
6
H2H
Jil Teichmann
0
1
1
07.10.19
1. kolo
Kateryna Baindl
2
6
6
7
H2H
Anna Blinkova
1
1
7
1
6
5
07.10.19
1. kolo
Viktoria Hruncakova
2
6
6
H2H
Julia Grabher
0
4
2
08.10.19
1. kolo
Laura Siegemund
2
6
5
7
H2H
Fiona Ferro
1
2
7
5
08.10.19
1. kolo
Alize Cornet
2
6
6
H2H
Barbora Strycova
0
4
4
08.10.19
1. kolo
Julia Goerges
2
6
6
H2H
Margarita Betova
0
4
2
08.10.19
1. kolo
Kristina Mladenovic
2
6
7
H2H
Katerina Siniakova
0
1
5
08.10.19
1. kolo
Anna-Lena Friedsam
2
6
2
6
H2H
Belinda Bencic
1
4
6
2
08.10.19
1. kolo
Alison Van Uytvanck
2
6
6
H2H
Ysaline Bonaventure
0
3
2
08.10.19
1. kolo
Donna Vekic
2
6
6
H2H
Polona Hercog
0
1
1
08.10.19
1. kolo
Elena Rybakina
2
7
6
H2H
Nina Stojanovic
0
6
5
2
08.10.19
1. kolo
Cori Gauff
2
6
7
H2H
Stefanie Voegele
0
3
6
3
09.10.19
1. kolo
Anastasia Pavlyuchenkova
2
6
6
H2H
Barbara Haas
0
3
3
09.10.19
1. kolo
Kiki Bertens
2
6
7
H2H
Misaki Doi
0
4
5
09.10.19
1. kolo
Ekaterina Alexandrova
2
3
6
6
H2H
Kristyna Pliskova
1
6
0
1
09.10.19
1. kolo
Jelena Ostapenko
2
6
6
H2H
Tamara Korpatsch
0
1
3
07.10.19
kvalifik.
Laura Siegemund
2
7
6
H2H
Tereza Martincova
0
6
9
0
07.10.19
kvalifik.
Stefanie Voegele
2
6
6
H2H
Pauline Parmentier
0
4
4
07.10.19
kvalifik.
Misaki Doi
2
4
6
6
H2H
Jasmine Paolini
1
6
2
3
07.10.19
kvalifik.
Anna-Lena Friedsam
2
6
4
6
H2H
Shelby Rogers
1
3
6
3
07.10.19
kvalifik.
Tamara Korpatsch
2
6
6
H2H
Cori Gauff
0
4
2
07.10.19
kvalifik.
Nina Stojanovic
2
6
6
H2H
Ysaline Bonaventure
0
3
4
06.10.19
1. kolo kval.
Pauline Parmentier
2
7
6
H2H
Varvara Lepchenko
0
6
6
4
06.10.19
1. kolo kval.
Laura Siegemund
2
6
7
H2H
Kaja Juvan
0
3
5
06.10.19
1. kolo kval.
Stefanie Voegele
2
6
1
6
H2H
Aliona Bolsova
1
3
6
4
06.10.19
1. kolo kval.
Misaki Doi
2
6
3
6
H2H
Melanie Klaffner
1
3
6
1
06.10.19
1. kolo kval.
Shelby Rogers
2
6
6
H2H
Kirsten Flipkens
0
3
2
06.10.19
1. kolo kval.
Anna-Lena Friedsam
2
6
6
H2H
Caty McNally
0
4
2
06.10.19
1. kolo kval.
Ysaline Bonaventure
2
6
6
H2H
Denisa Satralova
0
2
0
06.10.19
1. kolo kval.
Tereza Martincova
2
7
6
H2H
Danka Kovinic
0
6
3
3
06.10.19
1. kolo kval.
Jasmine Paolini
2
6
6
H2H
Mira Antonitsch
0
1
2
06.10.19
1. kolo kval.
Tamara Korpatsch
2
6
4
6
H2H
Arantxa Rus
1
3
6
3
06.10.19
1. kolo kval.
Nina Stojanovic
2
6
6
H2H
Emily Meyer
0
4
4
06.10.19
1. kolo kval.
Cori Gauff
2
6
6
6
H2H
Liudmila Samsonova
1
7
10
2
2
Linz
sety
1
2
3
4
5
13.10.19
finále
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova
2
6
6
H2H
Barbara Haas/Xenia Knoll
0
4
3
11.10.19
semifinále
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova
2
6
6
H2H
Viktoria Hruncakova/Yana Sizikova
0
2
4
12.10.19
semifinále
Barbara Haas/Xenia Knoll
2
7
1
11
H2H
Cori Gauff/Caty McNally
1
6
5
6
9
10.10.19
štvrťfinále
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova
2
7
4
10
H2H
Nicola Geuer/Elixane Lechemia
1
6
3
6
4
10.10.19
štvrťfinále
Cori Gauff/Caty McNally
2
7
6
H2H
Laura Siegemund/Katarina Srebotnik
0
6
4
4
10.10.19
štvrťfinále
Viktoria Hruncakova/Yana Sizikova
2
6
3
12
H2H
Anna Blinkova/Makoto Ninomiya
1
4
6
10
10.10.19
štvrťfinále
Barbara Haas/Xenia Knoll
2
7
7
H2H
Alicja Rosolska/Renata Voracova
0
5
6
3
07.10.19
1. kolo
Nicola Geuer/Elixane Lechemia
2
1
6
10
H2H
Natela Dzalamidze/Lidziya Marozava
1
6
4
5
07.10.19
1. kolo
Alicja Rosolska/Renata Voracova
2
6
4
10
H2H
Sharon Fichman/Maria Sanchez
1
2
6
4
08.10.19
1. kolo
Anna Blinkova/Makoto Ninomiya
2
6
5
10
H2H
Margarita Betova/Oksana Kalashnikova
1
0
7
7
08.10.19
1. kolo
Laura Siegemund/Katarina Srebotnik
2
6
6
H2H
Fiona Ferro/Jil Teichmann
0
2
1
08.10.19
1. kolo
Barbara Haas/Xenia Knoll
2
1
6
10
H2H
Hayley Carter/Luisa Stefani
1
6
0
7
09.10.19
1. kolo
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova
1
w/o
H2H
Anna-Lena Friedsam/Varvara Lepchenko
0
09.10.19
1. kolo
Cori Gauff/Caty McNally
2
6
6
H2H
Kaitlyn Christian/Alexa Guarachi
0
2
3
09.10.19
1. kolo
Viktoria Hruncakova/Yana Sizikova
2
6
6
H2H
Dalila Jakupovic/Sabrina Santamaria
0
4
3
<