St. Petersburg 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
WTA: St. Petersburg
WTA: Hua Hin
WTA: W100 Midland
WTA: W25 Jodhpur
WTA: W60 Launceston
WTA: W15 Antalya
WTA: W15 Manacor
WTA: W15 Monastir
WTA: W15 Sharm El
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
St. Petersburg Ladies Trophy - St. Petersburg live, $823K,
oficiálna stránka
St. Petersburg
sety
1
2
3
4
5
03.02.19
finále
Kiki Bertens
2
7
6
H2H
Donna Vekic
0
6
2
4
02.02.19
semifinále
Kiki Bertens
2
7
6
H2H
Aryna Sabalenka
0
6
5
2
02.02.19
semifinále
Donna Vekic
2
6
6
H2H
Vera Zvonareva
0
2
2
01.02.19
štvrťfinále
Vera Zvonareva
2
6
7
H2H
Daria Kasatkina
0
3
6
3
01.02.19
štvrťfinále
Kiki Bertens
2
6
3
6
H2H
Anastasia Pavlyuchenkova
1
2
6
0
01.02.19
štvrťfinále
Donna Vekic
2
6
6
H2H
Petra Kvitova
0
4
1
01.02.19
štvrťfinále
Aryna Sabalenka
2
6
6
H2H
Ekaterina Alexandrova
0
3
4
30.01.19
2. kolo
Vera Zvonareva
2
4
6
6
H2H
Julia Goerges
1
6
4
4
30.01.19
2. kolo
Petra Kvitova
2
6
7
H2H
Victoria Azarenka
0
2
6
3
30.01.19
2. kolo
Donna Vekic
2
6
6
H2H
Veronika Kudermetova
0
4
3
30.01.19
2. kolo
Daria Kasatkina
1
w/o
H2H
Maria Sharapova
0
31.01.19
2. kolo
Anastasia Pavlyuchenkova
2
6
6
H2H
Jelena Ostapenko
0
4
4
31.01.19
2. kolo
Kiki Bertens
2
6
6
H2H
Ysaline Bonaventure
0
4
2
31.01.19
2. kolo
Ekaterina Alexandrova
2
7
6
H2H
Tereza Martincova
0
5
2
31.01.19
2. kolo
Aryna Sabalenka
2
6
6
H2H
Alison Van Uytvanck
0
1
4
28.01.19
1. kolo
Vera Zvonareva
2
6
6
H2H
Ekaterina Makarova
0
3
4
28.01.19
1. kolo
Maria Sharapova
2
6
6
H2H
Daria Saville
0
0
4
28.01.19
1. kolo
Alison Van Uytvanck
2
6
6
H2H
Kirsten Flipkens
0
2
4
29.01.19
1. kolo
Victoria Azarenka
2
6
6
H2H
Margarita Betova
0
4
1
29.01.19
1. kolo
Anastasia Pavlyuchenkova
2
7
7
H2H
Alize Cornet
0
5
6
4
29.01.19
1. kolo
Julia Goerges
2
6
7
H2H
Maria Sakkari
0
2
5
29.01.19
1. kolo
Ysaline Bonaventure
2
6
7
H2H
Katerina Siniakova
0
4
6
3
29.01.19
1. kolo
Tereza Martincova
2
4
6
6
H2H
Yulia Putintseva
1
6
2
2
29.01.19
1. kolo
Donna Vekic
2
4
6
6
H2H
Timea Bacsinszky
1
6
1
3
29.01.19
1. kolo
Veronika Kudermetova
2
6
6
H2H
Olga Danilovic
0
2
1
29.01.19
1. kolo
Jelena Ostapenko
2
6
0
6
H2H
Kristina Mladenovic
1
1
6
0
30.01.19
1. kolo
Ekaterina Alexandrova
2
7
4
6
H2H
Katie Boulter
1
5
6
1
28.01.19
kvalifik.
Ysaline Bonaventure
2
6
6
6
H2H
Katie Boulter
1
7
3
4
2
28.01.19
kvalifik.
Tereza Martincova
2
6
6
H2H
Natalia Vikhlyantseva
0
4
1
28.01.19
kvalifik.
Margarita Betova
2
6
6
H2H
Veronika Kudermetova
0
1
0
28.01.19
kvalifik.
Ekaterina Alexandrova
2
7
6
H2H
Anna Kalinskaya
0
6
4
0
27.01.19
2. kolo kval.
Ysaline Bonaventure
2
6
6
H2H
Viktoria Hruncakova
0
4
3
27.01.19
2. kolo kval.
Tereza Martincova
2
6
6
H2H
Magdalena Frech
0
3
2
27.01.19
2. kolo kval.
Margarita Betova
2
6
6
H2H
Liudmila Samsonova
0
3
3
27.01.19
2. kolo kval.
Ekaterina Alexandrova
2
7
6
H2H
Jana Fett
0
6
7
0
27.01.19
2. kolo kval.
Katie Boulter
2
6
6
7
H2H
Katarina Zavatska
1
7
1
1
5
27.01.19
2. kolo kval.
Veronika Kudermetova
2
6
6
H2H
Belinda Bencic
0
4
3
27.01.19
2. kolo kval.
Natalia Vikhlyantseva
2
6
6
H2H
Andrea Petkovic
0
4
4
27.01.19
2. kolo kval.
Anna Kalinskaya
2
6
6
H2H
Anastasia Zarycka
0
4
3
26.01.19
1. kolo kval.
Andrea Petkovic
2
6
2
6
H2H
Vitalia Diatchenko
1
2
6
3
26.01.19
1. kolo kval.
Ysaline Bonaventure
2
6
6
H2H
Tena Lukas
0
2
4
26.01.19
1. kolo kval.
Tereza Martincova
2
3
6
6
H2H
Lara Arruabarrena
1
6
1
4
26.01.19
1. kolo kval.
Margarita Betova
2
6
6
H2H
Misaki Doi
0
4
2
26.01.19
1. kolo kval.
Ekaterina Alexandrova
1
6
3
H2H
Valentyna Ivakhnenko
skreč
0
1
0
26.01.19
1. kolo kval.
Belinda Bencic
2
6
6
H2H
Anhelina Kalinina
0
2
1
26.01.19
1. kolo kval.
Katie Boulter
2
7
3
6
H2H
Bernarda Pera
1
6
5
6
1
26.01.19
1. kolo kval.
Veronika Kudermetova
2
6
6
H2H
Martina Trevisan
0
2
3
26.01.19
1. kolo kval.
Magdalena Frech
2
4
6
7
H2H
Oksana Selekhmeteva
1
6
4
5
26.01.19
1. kolo kval.
Natalia Vikhlyantseva
2
6
6
H2H
Daria Mishina
0
1
2
26.01.19
1. kolo kval.
Jana Fett
2
6
6
H2H
Valentini Grammatikopoulou
0
1
1
26.01.19
1. kolo kval.
Liudmila Samsonova
2
6
6
6
H2H
Jasmine Paolini
1
7
4
0
1
26.01.19
1. kolo kval.
Anastasia Zarycka
2
6
2
6
H2H
Vera Lapko
1
2
6
3
26.01.19
1. kolo kval.
Viktoria Hruncakova
2
6
6
H2H
Dejana Radanovic
0
1
4
26.01.19
1. kolo kval.
Anna Kalinskaya
2
6
7
H2H
Ana Konjuh
0
4
5
26.01.19
1. kolo kval.
Katarina Zavatska
2
6
3
6
H2H
Tereza Smitkova
1
2
6
3
St. Petersburg
sety
1
2
3
4
5
03.02.19
finále
Margarita Betova/Ekaterina Makarova
2
7
7
H2H
Anna Kalinskaya/Viktoria Hruncakova
0
5
5
01.02.19
semifinále
Anna Kalinskaya/Viktoria Hruncakova
2
6
2
10
H2H
Kirsten Flipkens/Alison Van Uytvanck
1
4
6
7
02.02.19
semifinále
Margarita Betova/Ekaterina Makarova
2
6
6
H2H
Lara Arruabarrena/Alexandra Panova
0
0
2
31.01.19
štvrťfinále
Anna Kalinskaya/Viktoria Hruncakova
2
6
6
H2H
Daria Mishina/Ekaterina Shalimova
0
0
3
31.01.19
štvrťfinále
Kirsten Flipkens/Alison Van Uytvanck
2
4
6
10
H2H
Veronika Kudermetova/Vera Lapko
1
6
1
3
31.01.19
štvrťfinále
Margarita Betova/Ekaterina Makarova
2
7
6
H2H
Olga Danilovic/Aleksandra Krunic
0
5
1
31.01.19
štvrťfinále
Lara Arruabarrena/Alexandra Panova
2
7
4
12
H2H
Andreea Mitu/Raluca Olaru
1
5
6
10
28.01.19
1. kolo
Daria Mishina/Ekaterina Shalimova
2
6
6
H2H
Monique Adamczak/Jessica Moore
0
2
4
28.01.19
1. kolo
Lara Arruabarrena/Alexandra Panova
2
6
4
10
H2H
Kristina Mladenovic/Galina Voskoboeva
1
3
6
7
29.01.19
1. kolo
Anna Kalinskaya/Viktoria Hruncakova
2
6
6
H2H
Timea Bacsinszky/Vera Zvonareva
0
1
3
29.01.19
1. kolo
Veronika Kudermetova/Vera Lapko
2
7
7
H2H
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik
0
6
9
6
1
30.01.19
1. kolo
Andreea Mitu/Raluca Olaru
2
7
6
H2H
Jelena Ostapenko/Renata Voracova
0
6
4
2
30.01.19
1. kolo
Kirsten Flipkens/Alison Van Uytvanck
2
6
5
10
H2H
Paula Kania/Yana Sizikova
1
3
7
7
30.01.19
1. kolo
Margarita Betova/Ekaterina Makarova
2
6
2
10
H2H
Victoria Azarenka/Daria Saville
1
1
6
8
30.01.19
1. kolo
Olga Danilovic/Aleksandra Krunic
2
6
6
H2H
Shuko Aoyama/Lidziya Marozava
0
4
4
<