Santa Margherita Di 2017 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
WTA: Miami
WTA: Mornington
WTA: Santa Margherita Di
WTA: Antalya
WTA: Hammamet
WTA: Heraklion
WTA: Le Havre
WTA: Nishi Tama
WTA: Obidos
WTA: Sharm El Sheikh
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Santa Margherita Di Pula live, $25K
Santa Margherita Di
sety
1
2
3
4
5
26.03.17
finále
Katarina Zavatska
2
6
6
H2H
Chloe Paquet
0
1
3
25.03.17
semifinále
Chloe Paquet
2
5
6
6
H2H
Fiona Ferro
1
7
4
2
25.03.17
semifinále
Katarina Zavatska
2
6
7
H2H
Bianca Vanessa Andreescu
0
4
6
7
24.03.17
štvrťfinále
Chloe Paquet
2
6
1
6
H2H
Dea Herdzelas
1
1
6
4
24.03.17
štvrťfinále
Fiona Ferro
2
0
6
6
H2H
Olga Saez Larra
1
6
1
3
24.03.17
štvrťfinále
Katarina Zavatska
2
6
6
H2H
Basak Eraydin
0
2
4
24.03.17
štvrťfinále
Bianca Vanessa Andreescu
2
6
6
H2H
Martina Trevisan
0
3
3
23.03.17
2. kolo
Martina Trevisan
2
6
6
6
H2H
Camilla Rosatello
1
7
5
0
1
23.03.17
2. kolo
Basak Eraydin
2
6
6
H2H
Elena Gabriela Ruse
0
2
2
23.03.17
2. kolo
Olga Saez Larra
2
6
6
H2H
Martina Caregaro
0
2
0
23.03.17
2. kolo
Chloe Paquet
2
6
2
7
H2H
Conny Perrin
1
3
6
5
23.03.17
2. kolo
Dea Herdzelas
2
6
1
6
H2H
Marta Paigina
1
4
6
4
23.03.17
2. kolo
Fiona Ferro
2
6
6
H2H
Daniela Hantuchova
0
3
4
23.03.17
2. kolo
Katarina Zavatska
2
3
6
6
H2H
Andreea Mitu
1
6
3
0
23.03.17
2. kolo
Bianca Vanessa Andreescu
2
6
4
6
H2H
Martina Di Giuseppe
1
4
6
2
21.03.17
1. kolo
Andreea Mitu
2
6
7
H2H
Tatiana Pieri
0
4
6
3
21.03.17
1. kolo
Camilla Rosatello
2
6
6
H2H
Jasmine Paolini
0
4
0
21.03.17
1. kolo
Olga Saez Larra
2
6
0
6
H2H
Cindy Burger
1
1
6
4
21.03.17
1. kolo
Chloe Paquet
2
4
6
6
H2H
Jessica Pieri
1
6
3
1
21.03.17
1. kolo
Fiona Ferro
2
6
6
H2H
Irina Maria Bara
0
4
3
21.03.17
1. kolo
Bianca Vanessa Andreescu
2
6
6
H2H
Viktoria Kamenskaya
0
3
3
22.03.17
1. kolo
Daniela Hantuchova
2
6
7
H2H
Olesya Pervushina
0
3
6
6
22.03.17
1. kolo
Martina Di Giuseppe
2
6
6
H2H
Melanie Stokke
0
4
4
22.03.17
1. kolo
Martina Caregaro
2
7
7
H2H
Alice Balducci
0
6
4
5
22.03.17
1. kolo
Conny Perrin
2
6
3
7
H2H
Bernarda Pera
1
3
6
5
22.03.17
1. kolo
Martina Trevisan
2
7
6
H2H
Cristina Dinu
0
6
4
4
22.03.17
1. kolo
Basak Eraydin
2
7
4
7
H2H
Myrtille Georges
1
5
6
6
4
22.03.17
1. kolo
Dea Herdzelas
2
6
6
H2H
Deniz Khazaniuk
0
3
2
22.03.17
1. kolo
Elena Gabriela Ruse
2
6
6
7
H2H
Dayana Yastremska
1
7
6
3
5
22.03.17
1. kolo
Marta Paigina
2
7
6
H2H
Valentini Grammatikopoulou
0
6
3
1
22.03.17
1. kolo
Katarina Zavatska
2
6
4
7
H2H
Lina Gjorcheska
1
3
6
6
3
20.03.17
kvalifik.
Martina Di Giuseppe
2
6
6
H2H
Nastassja Burnett
0
3
3
20.03.17
kvalifik.
Basak Eraydin
2
6
4
6
H2H
Vivien Juhaszova
1
4
6
4
20.03.17
kvalifik.
Bernarda Pera
2
6
6
H2H
Tess Sugnaux
0
2
4
20.03.17
kvalifik.
Dea Herdzelas
2
6
4
6
H2H
Usue Maitane Arconada
1
2
6
3
20.03.17
kvalifik.
Melanie Stokke
2
7
6
H2H
Andrea Raaholdt
0
5
4
20.03.17
kvalifik.
Marta Paigina
2
6
6
H2H
Martina Spigarelli
0
2
2
20.03.17
kvalifik.
Olesya Pervushina
2
6
7
H2H
Cristina Bucsa
0
4
5
20.03.17
kvalifik.
Katarina Zavatska
2
6
7
6
H2H
Katharina Hobgarski
1
7
2
5
3
20.03.17
1. kolo kval.
Nastassja Burnett
2
4
6
6
H2H
Andreea Ghitescu
1
6
4
4
20.03.17
1. kolo kval.
Vivien Juhaszova
2
6
6
H2H
Giulia Ferrari
0
1
0
20.03.17
1. kolo kval.
Tess Sugnaux
2
6
6
H2H
Sarah Stoerbrauck
0
1
1
20.03.17
1. kolo kval.
Dea Herdzelas
2
6
6
H2H
Chiara Pusceddu
0
1
0
20.03.17
1. kolo kval.
Martina Spigarelli
2
6
6
H2H
Barbara Dessolis
0
1
2
20.03.17
1. kolo kval.
Cristina Bucsa
2
6
6
H2H
Cecilia Pattacini
0
1
0
20.03.17
1. kolo kval.
Andrea Raaholdt
1
3
H2H
Brenda Njuki
skreč
0
3
20.03.17
1. kolo kval.
Marta Paigina
2
6
6
H2H
Arezo Ghannadan
0
1
0
20.03.17
1. kolo kval.
Katarina Zavatska
2
6
6
H2H
Stefania Rubini
0
4
3
Santa Margherita Di
sety
1
2
3
4
5
20.03.17
finále
Olesya Pervushina/Dayana Yastremska
2
6
6
H2H
Tara Moore/Conny Perrin
0
4
4
20.03.17
semifinále
Tara Moore/Conny Perrin
2
6
5
10
H2H
Usue Maitane Arconada/Katharina Hobgarski
1
3
7
2
20.03.17
semifinále
Olesya Pervushina/Dayana Yastremska
2
1
6
10
H2H
Andreea Mitu/Eva Wacanno
1
6
1
4
20.03.17
štvrťfinále
Tara Moore/Conny Perrin
2
6
6
H2H
Cindy Burger/Prarthana Thombare
0
4
2
20.03.17
štvrťfinále
Olesya Pervushina/Dayana Yastremska
2
1
6
10
H2H
Lina Gjorcheska/Camilla Rosatello
1
6
4
5
20.03.17
štvrťfinále
Usue Maitane Arconada/Katharina Hobgarski
2
6
4
10
H2H
Irina Maria Bara/Basak Eraydin
1
2
6
2
20.03.17
štvrťfinále
Andreea Mitu/Eva Wacanno
2
6
7
H2H
Cristina Bucsa/Olga Saez Larra
0
3
5
20.03.17
1. kolo
Tara Moore/Conny Perrin
2
6
6
H2H
Giulia Ferrari/Cecilia Pattacini
0
1
2
20.03.17
1. kolo
Cristina Bucsa/Olga Saez Larra
2
6
6
H2H
Chiara Pusceddu/Sarah Stoerbrauck
0
0
0
20.03.17
1. kolo
Lina Gjorcheska/Camilla Rosatello
1
w/o
H2H
Jasmine Paolini/Jessica Pieri
0
20.03.17
1. kolo
Olesya Pervushina/Dayana Yastremska
2
6
6
H2H
Alice Balducci/Martina Caregaro
0
1
2
20.03.17
1. kolo
Usue Maitane Arconada/Katharina Hobgarski
2
2
7
10
H2H
Valentini Grammatikopoulou/Bernarda Pera
1
6
5
6
20.03.17
1. kolo
Irina Maria Bara/Basak Eraydin
2
6
6
H2H
Fiona Ferro/Chloe Paquet
0
4
3
20.03.17
1. kolo
Cindy Burger/Prarthana Thombare
2
6
2
11
H2H
Cristina Dinu/Elena Gabriela Ruse
1
0
6
9
<