Luxembourg 2018 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
WTA: Luxembourg
WTA: Moscow
WTA: Florence
WTA: Hamamatsu
WTA: Joue Les Tours
WTA: Santa Margherita Di
WTA: Seville
WTA: Suzhou
WTA: Antalya
WTA: Cantanhede
WTA: Monastir
WTA: Ofakim
WTA: Sharm El Sheikh
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
BGL Luxembourg Open - Luxembourg live, $250K,
oficiálna stránka
Luxembourg
sety
1
2
3
4
5
20.10.18
finále
Julia Goerges
2
6
7
H2H
Belinda Bencic
0
4
5
19.10.18
semifinále
Julia Goerges
2
6
7
6
H2H
Eugenie Bouchard
1
7
3
5
1
19.10.18
semifinále
Belinda Bencic
2
6
3
7
H2H
Dayana Yastremska
1
2
6
6
5
18.10.18
štvrťfinále
Julia Goerges
2
6
3
6
H2H
Donna Vekic
1
3
6
3
18.10.18
štvrťfinále
Eugenie Bouchard
1
4
4
H2H
Andrea Petkovic
skreč
0
6
0
18.10.18
štvrťfinále
Belinda Bencic
2
6
6
H2H
Vera Lapko
0
4
1
18.10.18
štvrťfinále
Dayana Yastremska
2
6
6
H2H
Margarita Betova
0
1
4
17.10.18
2. kolo
Andrea Petkovic
2
6
6
H2H
Katerina Siniakova
0
2
3
17.10.18
2. kolo
Julia Goerges
2
6
6
H2H
Anna Blinkova
0
1
4
17.10.18
2. kolo
Eugenie Bouchard
2
6
6
H2H
Carla Suarez Navarro
0
1
0
17.10.18
2. kolo
Margarita Betova
2
6
6
H2H
Dalila Jakupovic
0
4
0
17.10.18
2. kolo
Donna Vekic
2
2
6
7
H2H
Fiona Ferro
1
6
1
5
17.10.18
2. kolo
Belinda Bencic
2
6
6
H2H
Kirsten Flipkens
0
1
3
17.10.18
2. kolo
Vera Lapko
2
7
6
H2H
Pauline Parmentier
0
5
2
17.10.18
2. kolo
Dayana Yastremska
2
6
6
H2H
Garbine Muguruza
0
2
3
15.10.18
1. kolo
Pauline Parmentier
2
7
6
H2H
Viktorija Golubic
0
6
8
2
15.10.18
1. kolo
Donna Vekic
2
6
6
H2H
Anna Schmiedlova
0
0
1
15.10.18
1. kolo
Vera Lapko
2
6
5
6
H2H
Carina Witthoeft
1
4
7
4
15.10.18
1. kolo
Anna Blinkova
2
6
7
H2H
Tatjana Maria
0
2
5
16.10.18
1. kolo
Kirsten Flipkens
2
6
6
H2H
Mandy Minella
0
2
3
16.10.18
1. kolo
Andrea Petkovic
2
6
6
H2H
Alison Van Uytvanck
0
3
4
16.10.18
1. kolo
Carla Suarez Navarro
2
6
6
H2H
Kristyna Pliskova
0
3
4
16.10.18
1. kolo
Julia Goerges
2
6
6
H2H
Viktoria Hruncakova
0
4
3
16.10.18
1. kolo
Dalila Jakupovic
2
7
3
6
H2H
Kateryna Baindl
1
6
3
6
4
16.10.18
1. kolo
Garbine Muguruza
2
6
6
H2H
Stefanie Voegele
0
4
4
16.10.18
1. kolo
Eugenie Bouchard
2
6
6
H2H
Timea Babos
0
4
2
16.10.18
1. kolo
Margarita Betova
2
6
7
H2H
Maria Sakkari
0
1
6
4
16.10.18
1. kolo
Belinda Bencic
2
6
6
H2H
Arantxa Rus
0
2
1
16.10.18
1. kolo
Fiona Ferro
2
4
7
6
H2H
Monica Niculescu
1
6
6
6
0
16.10.18
1. kolo
Katerina Siniakova
2
6
6
6
H2H
Johanna Larsson
1
1
7
5
0
16.10.18
1. kolo
Dayana Yastremska
2
6
6
7
H2H
Varvara Lepchenko
1
2
7
10
6
5
15.10.18
kvalifik.
Arantxa Rus
2
3
7
6
H2H
Jana Fett
1
6
5
1
15.10.18
kvalifik.
Kristyna Pliskova
2
6
6
H2H
Tereza Smitkova
0
2
2
15.10.18
kvalifik.
Eugenie Bouchard
2
6
7
H2H
Jessika Ponchet
0
2
5
15.10.18
kvalifik.
Belinda Bencic
2
6
7
H2H
Varvara Lepchenko
0
3
5
14.10.18
2. kolo kval.
Varvara Lepchenko
2
3
6
6
H2H
Isabella Shinikova
1
6
4
3
14.10.18
2. kolo kval.
Arantxa Rus
2
6
6
H2H
Elitsa Kostova
0
2
3
14.10.18
2. kolo kval.
Kristyna Pliskova
2
6
6
H2H
Greetje Minnen
0
2
4
14.10.18
2. kolo kval.
Eugenie Bouchard
2
6
6
H2H
Jil Teichmann
0
3
1
14.10.18
2. kolo kval.
Tereza Smitkova
2
4
6
6
H2H
Rebecca Sramkova
1
6
3
2
14.10.18
2. kolo kval.
Belinda Bencic
2
6
2
6
H2H
Elena Gabriela Ruse
1
1
6
1
14.10.18
2. kolo kval.
Jessika Ponchet
2
6
6
H2H
Richel Hogenkamp
0
3
4
14.10.18
2. kolo kval.
Jana Fett
1
w/o
H2H
Karolina Muchova
0
13.10.18
1. kolo kval.
Varvara Lepchenko
2
6
6
H2H
Patty Schnyder
0
4
2
13.10.18
1. kolo kval.
Elitsa Kostova
2
6
6
H2H
Indy De Vroome
0
3
2
13.10.18
1. kolo kval.
Arantxa Rus
2
6
6
H2H
Katarzyna Piter
0
1
3
13.10.18
1. kolo kval.
Kristyna Pliskova
2
6
6
H2H
Mayo Hibi
0
4
1
13.10.18
1. kolo kval.
Richel Hogenkamp
2
2
6
7
H2H
Tena Lukas
1
6
4
5
13.10.18
1. kolo kval.
Eugenie Bouchard
2
6
2
6
H2H
Raluca Georgiana Serban
1
1
6
1
13.10.18
1. kolo kval.
Isabella Shinikova
2
6
6
7
H2H
Tamara Korpatsch
1
3
7
5
5
13.10.18
1. kolo kval.
Tereza Smitkova
2
6
6
6
H2H
Jamie Loeb
1
7
1
4
4
13.10.18
1. kolo kval.
Belinda Bencic
2
6
6
H2H
Leonie Kung
0
2
2
13.10.18
1. kolo kval.
Jessika Ponchet
2
6
6
H2H
Olga Danilovic
0
4
3
13.10.18
1. kolo kval.
Jil Teichmann
2
7
6
H2H
Greta Arn
0
6
6
3
13.10.18
1. kolo kval.
Rebecca Sramkova
2
2
6
6
H2H
Antonia Lottner
1
6
4
4
13.10.18
1. kolo kval.
Elena Gabriela Ruse
2
3
6
7
H2H
Martina Trevisan
1
6
3
6
10
13.10.18
1. kolo kval.
Karolina Muchova
2
6
2
6
H2H
Heather Watson
1
2
6
4
13.10.18
1. kolo kval.
Jana Fett
2
6
2
6
H2H
Lena Papadakis
1
4
6
3
13.10.18
1. kolo kval.
Greetje Minnen
2
5
6
6
H2H
Katharina Gerlach
1
7
3
1
Luxembourg
sety
1
2
3
4
5
20.10.18
finále
Greetje Minnen/Alison Van Uytvanck
2
7
6
H2H
Vera Lapko/Mandy Minella
0
6
3
2
19.10.18
semifinále
Greetje Minnen/Alison Van Uytvanck
1
7
6
3
H2H
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson
skreč
0
6
1
19.10.18
semifinále
Vera Lapko/Mandy Minella
2
7
6
H2H
Raluca Georgiana Serban/Isabella Shinikova
0
6
5
3
18.10.18
štvrťfinále
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson
2
6
6
H2H
Viktorija Golubic/Jamie Loeb
0
3
3
18.10.18
štvrťfinále
Greetje Minnen/Alison Van Uytvanck
2
7
6
H2H
Paula Kania/Yana Sizikova
0
6
3
1
18.10.18
štvrťfinále
Vera Lapko/Mandy Minella
2
6
6
H2H
Akgul Amanmuradova/Ekaterina Yashina
0
3
2
18.10.18
štvrťfinále
Raluca Georgiana Serban/Isabella Shinikova
2
6
6
H2H
Lyudmyla Kichenok/Katarina Srebotnik
0
1
4
15.10.18
1. kolo
Greetje Minnen/Alison Van Uytvanck
2
6
7
10
H2H
Dalila Jakupovic/Renata Voracova
1
7
7
6
2
5
15.10.18
1. kolo
Vera Lapko/Mandy Minella
2
6
6
10
H2H
Irina Maria Bara/Xenia Knoll
1
7
2
3
6
15.10.18
1. kolo
Akgul Amanmuradova/Ekaterina Yashina
2
5
6
13
H2H
Cornelia Lister/Eva Wacanno
1
7
3
11
15.10.18
1. kolo
Viktorija Golubic/Jamie Loeb
2
6
6
H2H
Nicola Geuer/Chantal Skamlova
0
1
0
16.10.18
1. kolo
Raluca Georgiana Serban/Isabella Shinikova
1
w/o
H2H
Margarita Betova/Monica Niculescu
0
17.10.18
1. kolo
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson
2
7
6
H2H
Pei Hsuan Chen/Fang-Hsien Wu
0
6
1
2
17.10.18
1. kolo
Lyudmyla Kichenok/Katarina Srebotnik
2
6
6
H2H
Anna Blinkova/Arantxa Rus
0
2
2
17.10.18
1. kolo
Paula Kania/Yana Sizikova
2
6
1
14
H2H
Tatjana Maria/Pauline Parmentier
1
1
6
12
<