Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

ženy dvojhra tvrdý I. Luxembourg Luxembourg sety 1 2 3 4 5
14:00
semifinále
Jelena Ostapenko [WC]  
Anna Blinkova [8]  
16:00
semifinále
Elena Rybakina [3]  
Julia Goerges [2]  
ženy dvojhra tvrdý I. Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
12:00
semifinále
Belinda Bencic [3]  
Kristina Mladenovic  
14:00
semifinále
Anastasia Pavlyuchenkova  
Karolina Muchova  
ženy dvojhra tvrdý China W100 Suzhou sety 1 2 3 4 5
06:00
semifinále
Yafan Wang [1]  
Lin Zhu [4]  
07:30
semifinále
Shuai Peng [3]  
Nao Hibino [2]  
ženy dvojhra tvrdý Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
09:00
semifinále
Gabriella Taylor [1]  
Eva Vedder [7]  
09:00
semifinále
Magdalena Pantuckova [8]  
Lina Gjorcheska [2]  
ženy dvojhra tvrdý Thailand W15 Hua Hin sety 1 2 3 4 5
06:00
semifinále
Moyuka Uchijima [4]  
Sakura Hosogi  
07:30
semifinále
Olga Helmi [q]  
Mananchaya Sawangkaew [5]  
ženy dvojhra tvrdý Mexico W15 Metepec sety 1 2 3 4 5
17:00
semifinále
Kirsten-Andrea Weedon [1]  
Arisha Ladhani  
17:00
semifinále
Sarah Lee [3]  
Stacey Fung  
ženy dvojhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
10:00
semifinále
Linnea Malmqvist [5]  
Viktoriya Kanapatskaya  
10:00
semifinále
Valentina Ryser  
Dasha Ivanova [2]  
ženy dvojhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
11:00
semifinále
Ines Nicault  
Julia Stamatova [7]  
11:00
semifinále
Nefisa Berberovic [3]  
Chelsea Vanhoutte [q]  
ženy dvojhra tvrdý USA W25 Florence sety 1 2 3 4 5
11:00
semifinále
Claire Liu [7]  
Marina Melnikova [2]  
16:00
semifinále
Peyton Stearns [WC]  
Hanna Chang [5]  
ženy dvojhra koberec Japan W25 Hamamatsu sety 1 2 3 4 5
04:00
semifinále
Paula Badosa Gibert [1]  
Hiromi Abe [WC]  
05:30
semifinále
Mei Yamaguchi  
Eri Hozumi  
ženy dvojhra tvrdý Nigeria W25 Lagos sety 1 2 3 4 5
11:00
semifinále
Nastja Kolar [4]  
Valeriya Strakhova [2]  
11:00
semifinále
Riya Bhatia [6]  
Rutuja Bhosale [5]  
ženy dvojhra antuka Spain W25 Seville sety 1 2 3 4 5
11:10
semifinále
Mayar Sherif [7]  
Patricia Maria Tig [2]  
12:40
semifinále
Arantxa Rus [1]  
Julia Grabher [6]  
ženy dvojhra tvrdý USA W25 Waco sety 1 2 3 4 5
11:00
semifinále
Anna Danilina [7]  
Fernanda Contreras Gomez [q]  
ženy dvojhra antuka Hungary W60 Szekesfehervar sety 1 2 3 4 5
11:00
semifinále
Irina Maria Bara  
Cagla Buyukakcay  
ženy štvorhra tvrdý I. Luxembourg Luxembourg sety 1 2 3 4 5
18:00
finále
Cori Gauff/Caty McNally  
Kaitlyn Christian/Alexa Guarachi [2]  
<