Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

ženy dvojhra tvrdý I. Luxembourg Luxembourg sety 1 2 3 4 5
12.10.19
1. kolo kval.
Varvara Lepchenko 2 6 6 6
Katharina Hobgarski 1 2 74 3
12.10.19
1. kolo kval.
Renata Voracova 2 6 7
Luisa Stefani 0 4 62
12.10.19
1. kolo kval.
Monica Niculescu 2 7 6
Amandine Hesse 0 62 4
12.10.19
1. kolo kval.
Stefanie Voegele 2 6 6
Eleonora Molinaro 0 1 3
12.10.19
1. kolo kval.
Bibiane Schoofs 2 7 7
Diana Marcinkevica 0 64 5
12.10.19
1. kolo kval.
Katarzyna Piter 2 6 6
Laura-Ioana Paar 0 2 4
12.10.19
1. kolo kval.
Lesley Kerkhove 2 6 6
Claudia Coppola 0 2 3
12.10.19
1. kolo kval.
Ysaline Bonaventure 2 6 6
Quirine Lemoine 0 1 2
12.10.19
1. kolo kval.
Antonia Lottner 2 6 7
Richel Hogenkamp 0 2 5
12.10.19
1. kolo kval.
Chloe Paquet 2 6 6
Elizabeth Mandlik 0 3 2
12.10.19
1. kolo kval.
Jessika Ponchet 2 6 6
Dalila Jakupovic 0 2 3
12.10.19
1. kolo kval.
Nina Stojanovic 2 6 6
Pemra Ozgen 0 2 3
12.10.19
1. kolo kval.
Eden Silva 2 7 3 6
Victoria Muntean 1 5 6 1
12.10.19
1. kolo kval.
Elena Gabriela Ruse 2 6 6 6
Stephanie Wagner 1 72 2 0
12.10.19
1. kolo kval.
Kaja Juvan 2 6 6
Tatiana Golovin 0 3 1
12.10.19
1. kolo kval.
Marta Kostyuk 2 6 6
Despina Papamichail 0 4 3
ženy dvojhra tvrdý I. Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
12.10.19
1. kolo kval.
Kaia Kanepi 2 6 6
Vlada Koval 0 0 0
12.10.19
1. kolo kval.
Kirsten Flipkens 2 6 6
Anastasia Gasanova 0 1 2
12.10.19
1. kolo kval.
Giulia Gatto-Monticone 2 6 6
Jasmine Paolini 0 2 4
12.10.19
1. kolo kval.
Gabriela Dabrowski 2 7 6
Jaqueline Cristian 0 5 0
12.10.19
1. kolo kval.
Isabella Shinikova 2 6 6
Vitalia Diatchenko 0 1 2
12.10.19
1. kolo kval.
Jana Cepelova 2 1 6 6
Ana Bogdan 1 6 4 3
12.10.19
1. kolo kval.
Tereza Martincova 2 6 6
Olga Govortsova 0 2 3
12.10.19
1. kolo kval.
Valentini Grammatikopoulou 2 6 6
Elitsa Kostova 0 3 4
12.10.19
1. kolo kval.
Varvara Flink 2 6 6
Bethanie Mattek-Sands 0 2 3
12.10.19
1. kolo kval.
Anhelina Kalinina 2 6 4 6
Valentyna Ivakhnenko 1 3 6 4
12.10.19
1. kolo kval.
Jana Fett 2 6 6
Darija Jurak 0 4 2
12.10.19
1. kolo kval.
Liudmila Samsonova 2 6 3 6
Kamilla Rakhimova 1 4 6 2
12.10.19
1. kolo kval.
Olga Danilovic 2 3 6 6
Sofya Lansere 1 6 4 0
12.10.19
1. kolo kval.
Varvara Gracheva 2 6 2 6
Basak Eraydin 1 0 6 3
12.10.19
1. kolo kval.
Anastasia Zakharova 2 6 6
Nadiya Kichenok 0 4 4
12.10.19
1. kolo kval.
Polina Kudermetova 2 7 6
Oksana Selekhmeteva 0 5 2
ženy dvojhra tvrdý China Tianjin sety 1 2 3 4 5
12.10.19
semifinále
Heather Watson 2 6 6
Veronika Kudermetova 0 1 4
12.10.19
semifinále
Rebecca Peterson 2 0 6 7
Ons Jabeur 1 6 4 5
ženy dvojhra tvrdý I. Austria Linz sety 1 2 3 4 5
12.10.19
semifinále
Jelena Ostapenko 2 1 7 7
Ekaterina Alexandrova 1 6 65 5
12.10.19
semifinále
Cori Gauff 2 6 6
Andrea Petkovic 0 4 4
ženy dvojhra tvrdý Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
12.10.19
semifinále
Romy Koelzer 2 6 6
Gergana Topalova 0 1 1
12.10.19
semifinále
Mariia Tkacheva 2 6 6
Petia Arshinkova 0 2 4
ženy dvojhra tvrdý Thailand W15 Hua Hin sety 1 2 3 4 5
12.10.19
semifinále
Hong Yi Cody Wong 2 4 7 6
Yexin Ma 1 6 65 2
12.10.19
semifinále
Jiangxue Han 2 6 6 6
Watsachol Sawasdee 1 3 73 1
ženy dvojhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
12.10.19
semifinále
Justina Mikulskyte 2 6 6
Lian Tran 0 3 4
12.10.19
semifinále
Valentina Ryser 2 7 6
Dasha Ivanova 0 64 3
ženy dvojhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
12.10.19
semifinále
Julia Stamatova 2 6 6
Aurora Zantedeschi 0 3 2
12.10.19
semifinále
Pia Lovric 2 3 6 6
Martina Colmegna 1 6 2 2
ženy dvojhra antuka Georgia W15 Telavi sety 1 2 3 4 5
12.10.19
semifinále
Oana Georgeta Simion 2 6 3 7
Taisya Pachkaleva 1 2 6 5
12.10.19
semifinále
Anna Siskova 2 6 3 7
Darya Astakhova 1 3 6 5
12.10.19
1. kolo kval.
Alina Lebedeva 2 6 6
Cagla Teoman 0 0 1
ženy dvojhra tvrdý USA W25 Claremont sety 1 2 3 4 5
12.10.19
semifinále
Thaisa Grana Pedretti 2 6 4 7
Danielle Lao 1 4 6 62
12.10.19
semifinále
Katie Swan 2 7 6
Giuliana Olmos 0 5 3
ženy dvojhra antuka USA W25 Hilton Head sety 1 2 3 4 5
12.10.19
semifinále
Marina Melnikova 2 6 6
Renata Zarazua 0 0 2
12.10.19
semifinále
Elizabeth Halbauer 2 2 6 6
Anna Danilina 1 6 1 4
ženy dvojhra antuka Spain Roja De sety 1 2 3 4 5
12.10.19
semifinále
Andrea Lazaro Garcia 2 4 6 6
Lara Arruabarrena 1 6 3 2
12.10.19
semifinále
Marie Benoit 2 3 7 6
Georgina Garcia-Perez 1 6 5 1
ženy dvojhra antuka Italy W25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
12.10.19
finále
Nadia Podoroska 2 7 6
Martina Trevisan 0 65 1
ženy dvojhra tvrdý Australia W25 Toowoomba sety 1 2 3 4 5
12.10.19
semifinále
Kyoka Okamura 2 6 6
Olivia Rogowska 0 4 4
12.10.19
semifinále
Maddison Inglis 2 6 6
Haruna Arakawa 0 1 2
ženy dvojhra tvrdý I. France W25+H Cherbourg En sety 1 2 3 4 5
12.10.19
semifinále
Oceane Dodin 2 6 6 6
Myrtille Georges 1 3 75 2
12.10.19
semifinále
Harmony Tan 2 6 6
Julie Gervais 0 0 3
ženy štvorhra tvrdý China Tianjin sety 1 2 3 4 5
12.10.19
semifinále
Shuko Aoyama/Ena Shibahara 2 6 4 10
Xinyun Han/Lin Zhu 1 1 6 5
ženy štvorhra tvrdý I. Austria Linz sety 1 2 3 4 5
12.10.19
semifinále
Barbara Haas/Xenia Knoll 2 7 1 11
Cori Gauff/Caty McNally 1 65 6 9
<