Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

ženy dvojhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
03:40
štvrťfinále
Karolina Pliskova [5]  
Marketa Vondrousova  
19:00
štvrťfinále
Su-Wei Hsieh [27]  
Anett Kontaveit [21]  
ženy dvojhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Charlotte Roemer  
Ayla Aksu [2]  
00:00
1. kolo
Eliessa Vanlangendonck  
Betina Tokac [WC]  
00:00
1. kolo
Yuki Naito [5]  
Vivien Sandberg [WC]  
00:00
1. kolo
Bojana Klincov  
Daria Mishina [3]  
08:00
1. kolo
Federica Arcidiacono [WC]  
Zeynep Sonmez  
08:00
kvalifik.
Fanny Ostlund  
Alisa Rastegaeva  
08:00
1. kolo
Seone Mendez [1]  
Sohyun Park [JR]  
08:00
kvalifik.
Julita Saner  
Fanny Norin  
08:00
1. kolo
Andreea Prisacariu  
Vasilisa Aponasenko  
08:00
1. kolo
Anhzelika Isaeva  
Melis Sezer [WC]  
08:00
kvalifik.
Elena Malygina  
Alisia Stephanie Manolescu  
08:00
1. kolo
Katyarina Paulenka  
Valeriya Urzhumova [7]  
08:00
kvalifik.
Victoria Mikhaylova  
Iuliia Nikitina  
08:00
kvalifik.
Sapfo Sakellaridi  
Gloria Ceschi  
08:00
kvalifik.
Maria Tanasescu  
Anfisa Danilchenko  
10:00
1. kolo
Johana Markova [4]  
Draginja Vukovic  
10:00
1. kolo
Anna Ukolova  
Valeriya Yushchenko [8]  
10:00
1. kolo
Ilay Yoruk  
Nika Radisic  
ženy dvojhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Kirsten-Andrea Weedon  
Noelia Zeballos  
00:00
1. kolo
Andrea Gamiz [1]  
Vladica Babic  
00:00
1. kolo
Stephanie Kent [WC]  
Eugenia Ganga  
00:00
1. kolo
Andrea Renee Villarreal  
Joelle Kissell  
00:00
1. kolo
Maria Paulina Perez Garcia  
Tess Sugnaux [4]  
00:00
1. kolo
Sofia Dmitrieva  
Karolina Berankova  
00:00
1. kolo
Catherine Leduc  
Naomi Cheong  
00:00
1. kolo
Paige Mary Hourigan [3]  
Melisa Morales  
00:00
1. kolo
Maria Jose Portillo Ramirez [6]  
Olga Parres Azcoitia  
00:00
1. kolo
Carson Branstine [5]  
Aida Garcia Mendez [WC]  
00:00
1. kolo
Jazmin Ortenzi  
Lou Brouleau [7]  
ženy dvojhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Nadja Gilchrist [1]  
Thasaporn Naklo [JR]  
00:00
1. kolo
Ivana Topcic [q]  
Arabella Koller [q]  
00:00
1. kolo
Ola Abou Zekry [WC]  
Eva Vedder [q]  
00:00
1. kolo
Indy De Vroome [SE]  
Sai Chamarthi  
00:00
1. kolo
Katharina Hering  
Gozal Ainitdinova [2]  
00:00
1. kolo
Emily Seibold [q]  
Eva Siska [WC]  
00:00
1. kolo
Anastasia Kulikova [4]  
Barbora Matusova  
00:00
1. kolo
Yanni Liu [7]  
Mayar Sherif  
00:00
1. kolo
Emma Lene [8]  
Alina Silich  
00:00
1. kolo
Yekaterina Dmitrichenko  
Ekaterina Kazionova [5]  
00:00
1. kolo
Katarina Kuzmova (2001) [q]  
Zhibek Kulambayeva  
00:00
1. kolo
Stephanie Judith Visscher [q]  
Ipek Soylu [3]  
09:00
1. kolo
Anastasia Vdovenco  
Lena Lutzeier [WC]  
09:00
1. kolo
Louise Kwong [WC]  
Jacqueline Cabaj Awad [6]  
09:00
1. kolo
Mai Napatt Nirundorn [JR]  
Mananchaya Sawangkaew  
10:30
1. kolo
Arianne Hartono  
Lenka Stara  
ženy dvojhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Louise Brunskog [q]  
Franziska Kommer [q]  
00:00
1. kolo
Sarah Lee  
Olga Helmi  
00:00
1. kolo
Malene Helgo  
Ana Makatsaria [JR]  
00:00
1. kolo
Astrid Wanja Brune Olsen [q]  
Satsuki Koike [q]  
00:00
1. kolo
Nagomi Higashitani [WC]  
Chantal Skamlova [2]  
00:00
1. kolo
Gabriella Mujan [q]  
Julia Stamatova [7]  
00:00
1. kolo
Adithya Karunaratne  
Oana Gavrila  
00:00
kvalifik.
Tina Cvetkovic  
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez [q]  
09:30
1. kolo
Ani Vangelova  
Valentina Gaggini [WC]  
09:30
1. kolo
Julieta Estable  
Alice Rame  
09:30
1. kolo
Yasmine Mansouri  
Shalimar Talbi [4]  
11:00
1. kolo
Martina Spigarelli  
Julyette Steur [8]  
11:00
1. kolo
Daria Lodikova [6WC]  
Nora Ayala Serra  
11:00
1. kolo
Loudmilla Bencheikh [3]  
Paula Ortega Redondo [WC]  
12:30
1. kolo
Camilla Scala [5]  
Karolayne Alexandre Da Rosa  
12:30
1. kolo
Romana Cisovska [JR]  
Mira Antonitsch  
ženy dvojhra tvrdý Izrael W15 Tel Aviv sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Mihika Yadav  
Vlada Ekshibarova  
08:30
1. kolo
Tamara Curovic [7]  
Yuval Keren [WC]  
08:30
1. kolo
Tamara Barad Itzhaki  
Lina Glushko  
08:30
kvalifik.
Kristin Younes  
Corinna Dentoni  
08:30
1. kolo
Nicole Nadel  
Viktoria Morvayova  
08:30
1. kolo
Daria Kruzhkova [1]  
Sakura Hosogi  
08:30
1. kolo
Shelly Bereznyak  
Lou Adler [3]  
08:30
1. kolo
Koral Koldobski [WC]  
Anna Siskova [6]  
08:30
1. kolo
Noa Liauw A Fong  
Zeel Desai [8]  
08:30
kvalifik.
Kseniya Yersh  
Maria Manilova  
08:30
kvalifik.
Maria Titova  
Sofia Milatova  
11:00
kvalifik.
Haine Ogata  
Pauline Wuarin  
11:00
1. kolo
Marianna Zakarlyuk [5]  
Shahar Biran  
11:00
kvalifik.
Anna Makhorkina  
Sabrina Kalandarov  
11:00
1. kolo
Maya Tahan  
Emma Raducanu [2]  
11:00
kvalifik.
Eleni Mtsentlitze  
Sofia Vaynberg  
ženy dvojhra antuka Brazil W25 Campinas sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Paula Cristina Goncalves [WC]  
Martina Di Giuseppe [4]  
00:00
1. kolo
Andrea Lazaro Garcia [IR]  
Thaisa Grana Pedretti [WC]  
00:00
1. kolo
Jasmine Paolini [8]  
Carolina M. Alves  
00:00
1. kolo
Claudia Hoste Ferrer [IR]  
Tereza Mrdeza [6]  
00:00
1. kolo
Camilla Bossi [WC]  
Danka Kovinic [5]  
14:00
kvalifik.
Martina Caregaro  
Barbara Gatica  
14:00
kvalifik.
Irene Burillo Escorihuela  
Despina Papamichail  
14:00
kvalifik.
Louisa Chirico  
Martina Colmegna  
14:00
kvalifik.
Anastasia Nefedova  
Nathaly Kurata  
15:30
kvalifik.
Federica Di Sarra  
Varvara Gracheva  
15:30
1. kolo
Ekaterine Gorgodze [1]  
Gabriela Ce [IR]  
15:30
kvalifik.
Maria Herazo Gonzalez  
Luisa Stefani  
15:30
1. kolo
Elizabeth Halbauer [IR]  
Jessica Pieri  
17:00
1. kolo
Kimberley Zimmermann  
Teliana Pereira [WC]  
17:00
1. kolo
Barbara Haas [3]  
Marie Benoit  
17:00
1. kolo
Lea Boskovic [IR]  
Veronica Cepede Royg [2]  
17:00
1. kolo
Guiomar Zuleta De Reales  
Anastasia Grymalska  
ženy dvojhra antuka Italy W25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
14:00
kvalifik.
Agnes Bukta  
Cristina Dinu  
14:00
kvalifik.
Margot Yerolymos  
Nicoleta Dascalu  
14:00
kvalifik.
Federica Bilardo  
Leonie Kung  
14:00
kvalifik.
Diane Parry  
Camilla Rosatello  
15:30
kvalifik.
Ivonne Cavalle-Reimers  
Miriam Bianca Bulgaru  
15:30
kvalifik.
Giorgia Marchetti  
Federica Rossi  
ženy dvojhra tvrdý I. France W60 Croissy Beaubourg sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
Georgina Garcia-Perez [8]  
Isabella Shinikova  
10:00
1. kolo
Olga Doroshina  
Myrtille Georges  
10:00
1. kolo
Harriet Dart [5]  
Greetje Minnen  
11:20
1. kolo
Alexandra Cadantu  
Viktoriya Tomova [6]  
11:20
1. kolo
Maryna Zanevska  
Alize Lim [WC]  
11:20
1. kolo
Rebecca Sramkova  
Paula Badosa Gibert [4]  
12:00
1. kolo
Robin Anderson  
Pemra Ozgen  
12:40
1. kolo
Amandine Hesse  
Jessika Ponchet  
12:40
1. kolo
Tereza Smitkova [3]  
Ulrikke Eikeri [q]  
12:40
1. kolo
Audrey Albie [q]  
Elena Rybakina [7]  
13:20
1. kolo
Lesley Kerkhove  
Antonia Lottner  
14:00
1. kolo
Maegan Manasse [LL]  
Manon Leonard [WC]  
14:10
1. kolo
Sherazad Reix [WC]  
Cristiana Ferrando [q]  
14:10
1. kolo
Cristina Bucsa [q]  
Ylena In-Albon  
15:40
1. kolo
Laura-Ioana Andrei [q]  
Tamara Korpatsch [2]  
15:40
1. kolo
Vitalia Diatchenko [1]  
Julie Gervais [q]  
ženy štvorhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
03:00
2. kolo
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova [3]  
Elise Mertens/Aryna Sabalenka  
17:00
štvrťfinále
Hao-Ching Chan/Latisha Chan [8]  
Belinda Bencic/Darya Kasatkina  
19:00
2. kolo
Monica Niculescu/Abigail Spears  
Julia Goerges/Simona Halep  
<