Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

ženy dvojhra tvrdý Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
07:00
1. kolo kval.
Reka Zadori  
Andjela Vidovic  
07:00
1. kolo kval.
Arina Solomatina  
Tina Cvetkovic  
07:00
2. kolo kval.
Katarina Jelusic  
Tayla Whitehouse  
07:30
2. kolo kval.
Zinovia Vaneva  
Anna Kadagidze  
07:30
2. kolo kval.
Renata Cipetic  
Alessia Beatrice Ciuca  
07:30
2. kolo kval.
Anja Gal  
Lucia Malinak  
07:30
2. kolo kval.
Laure Line Glaude  
Adrienn Horvath  
09:30
2. kolo kval.
Deniz Paykoc  
Beatris Spasova  
ženy dvojhra antuka Spain Castellon sety 1 2 3 4 5
10:30
semifinále
Rebeka Masarova  
Andrea Lazaro Garcia [2]  
10:30
semifinále
Marina Bassols Ribera [1]  
Claudia Hoste Ferrer [3]  
ženy dvojhra tvrdý Tunisia Monastir sety 1 2 3 4 5
11:30
1. kolo kval.
Helena Jansen Figueras  
Elpida Malamou  
ženy dvojhra antuka Spain Nules sety 1 2 3 4 5
12:00
2. kolo kval.
Marcela Bueno  
Nikol Dobrilova  
12:00
2. kolo kval.
Claudia Cianci  
Alba Rey Garcia  
12:00
2. kolo kval.
Mina Matsuba  
Saskia Witthaus  
12:00
2. kolo kval.
Naia Mercadier  
Karina Kalkenova  
12:00
2. kolo kval.
Irina Cantos Siemers  
Maria Andrienko  
12:00
2. kolo kval.
Kristina Milenkovic  
Esther Lopez Alcaraz  
12:00
2. kolo kval.
Nora Ayala Serra  
Blanca Cortijo Parreno  
12:00
2. kolo kval.
Irene Garceran  
Xenia De Luna  
12:00
2. kolo kval.
Aino Alkio  
Isabel Adrover Gallego  
12:00
2. kolo kval.
Isabella Harvison  
Lucia Garrigues Melendez  
12:00
2. kolo kval.
Aina Domingo Bernabeu  
Alba Ferreres Fernandez  
12:00
2. kolo kval.
Maria Aran Teixido Garcia  
Maialen Morante Oyague  
12:00
2. kolo kval.
Ariadna Briones Ginesta  
Laia Conde Monfort  
12:00
2. kolo kval.
Silvia Martinez Jimenez  
Lara Marco Mas  
12:00
2. kolo kval.
Lidon Amurrio Fradejas  
Claudia De Las Heras Armenteras  
ženy dvojhra tvrdý USA Houston sety 1 2 3 4 5
02:10
finále
Shuai Peng [WC]  
Lauren Davis [q]  
ženy dvojhra tvrdý Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
09:00
kvalifik.
Anastasia Chikalkina  
Katarina Kuzmova (2001)  
09:00
kvalifik.
Vibhasree Gowda  
Diana Maria Mihail  
09:00
kvalifik.
Weronika Falkowska  
Zi Yi Wang  
09:00
kvalifik.
Amisha Patel  
Ziyu Wang  
09:00
kvalifik.
Anna Santa  
Tamara Milosevic  
11:30
kvalifik.
Ludmila Kareisova  
Xinrui Liu  
11:30
kvalifik.
Vickie Trocker  
Alisa Rastegaeva  
ženy dvojhra tvrdý JAR Stellenbosch sety 1 2 3 4 5
10:00
kvalifik.
Gabriella Mujan  
Katya Alexandra Zier  
10:00
kvalifik.
Arista Siebrits  
Yasmine Wagner  
12:00
kvalifik.
Isabelle Popma  
Dewi Dijkman  
<