Poľsko
06.02.01, 23 rokov
06.02.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
15.08.00, 23 rokov
15.08.00, 23 rokov
Zofia Podbiol vs. Diana Maria Mihail - Vzájomné zápasy
19.10.20 | kvalifik. | Zofia Podbiol | Diana Maria Mihail | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Zofia Podbiol form & Diana Maria Mihail form
Zofia Podbiol - posledné zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Lya Fernandez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.09.21 kvalifik. | vs. Farah Khalil | 1-6, 1-2, - Zofia Podbiol - skreč | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Mariam Eltaweel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Layla Shoukry | - | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Shahd Habib | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Agostina Landa | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.21 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.20 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.20 kvalifik. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.20 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 0-6, 6-3, 0-3, - Zofia Podbiol - skreč | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Radka Buzkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Adrianna Sosnowska | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Diana Maria Mihail - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | detail zápasu |