ZÁPAS
28.10.19 | 1. kolo kval. | Ziyue Sun | Mei Xu Wu | 6-4, 6-2 | W60 Liuzhou | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ziyue Sun | Mei Xu Wu | |
1. podanie % | 40/78 (51%) | 47/72 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/40 (60%) | 21/47 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/38 (47%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 43/72 (60%) | 36/78 (46%) |
Vyhrané body celkom | 85/150 (57%) | 65/150 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ziyue Sun | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-2 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ziyue Sun | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ziyue Sun | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ziyue Sun | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Ziyue Sun | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Mei Xu Wu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ziyue Sun | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Mei Xu Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-2 | Mei Xu Wu | |
0-0 | ||
Ziyue Sun | 5-2 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ziyue Sun vs. Mei Xu Wu - Vzájomné zápasy
28.10.19 | 1. kolo kval. | Ziyue Sun | Mei Xu Wu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W60 Liuzhou | tvrdý |
Ziyue Sun form & Mei Xu Wu form
Ziyue Sun - posledné zápasy
Australian Open - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Kai-Chen Chang | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Chang Liu | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Yuxuan Zhang | 4-1, Yuxuan Zhang - skreč | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Siqi Cao | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Xiyu Wang | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
08.09.19 kvalifik. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cako | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Yixuan Li | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
17.07.19 2. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 1-0, Fangzhou Liu - skreč | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 0-3, - Ziyue Sun - skreč | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 3-0, Jia Qi Ren - skreč | detail zápasu | |
W25 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.19 kvalifik. | vs. Jia Qi Kang | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
28.06.19 štvrťfinále | vs. Shuo Feng | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Mei Xu Wu - posledné zápasy
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yingqun Sun | 4-6, 1-2, - Mei Xu Wu - skreč | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Niehua Tian | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Yujiao Che | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Han Shi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Han Shi | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Amarni Banks | 2-6, 0-3, - Mei Xu Wu - skreč | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Svetlana Samardzic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 2-3, - Mei Xu Wu - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 finále | vs. Naho Sato | 6-0, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.23 semifinále | vs. Samira De Stefano | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.23 štvrťfinále | vs. Matilde Mariani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Elena Margaria | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Ziyue Sun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 1-6, 4-6 | detail zápasu |