Čína
01.12.00, 23 rokov
01.12.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
29.10.99, 24 rokov
29.10.99, 24 rokov
Shou Na Mu vs. Zinovia Vaneva - Vzájomné zápasy
29.04.18 | 2. kolo kval. | Zinovia Vaneva | Shou Na Mu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Antalya | antuka |
11.02.18 | 2. kolo kval. | Shou Na Mu | Zinovia Vaneva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Shou Na Mu form & Zinovia Vaneva form
Shou Na Mu - posledné zápasy
W15 Anning - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo | vs. Zhenghua Xiao | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Holly Verner | 7-5, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Puntila Namwong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Xinyu Cai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Han-Bit Lee | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Heejin Han | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Mi Jin Kim | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 1-6, 0-3, - Shou Na Mu - skreč | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Natasha Palha | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Xuliu Sun | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.19 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.19 kvalifik. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.19 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.19 kvalifik. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.19 kvalifik. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-61, 6-10 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Hua-Chen Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.09.18 1. kolo | vs. Jiaying He | 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Zinovia Vaneva - posledné zápasy
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 0-3, - Zinovia Vaneva - skreč | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.22 2. kolo | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
29.01.22 štvrťfinále | vs. Martina Caregaro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.22 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
27.01.22 kvalifik. | vs. Jade Haller | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
06.09.21 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
27.10.20 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Emilia Lubenova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Ema Vasic | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Ksenia Khlynova | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 7-64, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.19 štvrťfinále | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu |