Čína
07.07.01, 22 rokov
07.07.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Jiayun Zhu vs. Zhuoma Ni Ma - Vzájomné zápasy
24.09.18 | 1. kolo | Zhuoma Ni Ma | Jiayun Zhu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Anning | antuka |
Jiayun Zhu form & Zhuoma Ni Ma form
Jiayun Zhu - posledné zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Filippa Bruu-Syversen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Sophia Graver | 2-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Arellano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Soha Sadiq | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Yifei He | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Jiaying He | 1-6, 2-4, - Jiayun Zhu - skreč | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Mengtong Zhao | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Siqi Cao | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Yuping Wang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.19 2. kolo kval. | vs. Yitong Zhang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Hengyang - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Dan Ni Wang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Wuhan - tvrdý | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Xinyi Chen | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Cherry Kim | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-4, 5-7, 16-14 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Xiuyuan Li | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Zhuoma Ni Ma | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.18 kvalifik. | vs. Min Liu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Chloe Isabella Tsang | Chloe Isabella Tsang - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Yuqi Sheng | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo | vs. Yuxin Zhang | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Jana Leder | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Zhuoma Ni Ma - posledné zápasy
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-72, 1-4, - Zhuoma Ni Ma - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yiran Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lin Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Miglio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Ayumi Morita | 4-5, Ayumi Morita - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Babel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Evita Ramirez | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu |