Čína
12.09.99, 24 rokov
12.09.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Zhima Du vs. Yidi Yang - Vzájomné zápasy
20.10.18 | 1. kolo kval. | Zhima Du | Yidi Yang | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Nanning | tvrdý |
Zhima Du form & Yidi Yang form
Zhima Du - posledné zápasy
W15 Nanchang - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Qianhui Tang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Tiffany William | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Liuzhou - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nanning - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
28.09.18 semifinále | vs. Xuliu Sun | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.18 štvrťfinále | vs. Meiqi Guo | 2-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.18 2. kolo | vs. Youmi Zhuoma | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Shuo Feng | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Jakarta - tvrdý | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Solo - tvrdý | ||||
14.07.18 finále | vs. Aldila Sutjiadi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.07.18 semifinále | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.18 štvrťfinále | vs. Rifanty Kahfiani | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.18 2. kolo | vs. Sai Chamarthi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.18 1. kolo | vs. Rio Kitagawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.18 1. kolo | vs. Erika Drozd Pereira | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Dariya Detkovskaya | 1-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Sofia Dmitrieva | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Anna Iakovleva | 6-73, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Elena Griessner | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Lingyu Wei | - Zhima Du - skreč | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Kexuan Zhou | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Naiman - tvrdý | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 0-6, - Zhima Du - skreč | detail zápasu |
Yidi Yang - posledné zápasy
W50 Wuning - tvrdý | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-2, Hong Yi Cody Wong - skreč | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 2-1, Mana Ayukawa - skreč | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Wenfei Yu | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 0-3, - Yidi Yang - skreč | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lina Soussi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ksenia Efremova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 5-7, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiayi Wang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Meng Yi Chen | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu |