Thajsko
28.03.02, 22 rokov
10 407 $
28.03.02, 22 rokov
10 407 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Supapitch Kuearum vs. Zhibek Kulambayeva - Vzájomné zápasy
29.10.18 | 1. kolo | Zhibek Kulambayeva | Supapitch Kuearum | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Nonthaburi | tvrdý |
Supapitch Kuearum form & Zhibek Kulambayeva form
Supapitch Kuearum - posledné zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Sue Yan Tan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Alicia Smith | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ai Yamaguchi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
24.06.22 štvrťfinále | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
14.06.22 kvalifik. | vs. Kamonwan Yodpetch | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niharika Deshmukh | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jodhpur - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Soha Sadiq | 2-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.01.20 štvrťfinále | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Varvara Flink | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Sohyun Park | 6-3, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Olga Doroshina | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Ying Zhang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 4-6, 6-76 | detail zápasu |
Zhibek Kulambayeva - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu |