Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
15.01.02, 22 rokov
15.01.02, 22 rokov
Anhzelika Isaeva vs. Zeynep Sena Sarioglan - Vzájomné zápasy
14.11.18 | 1. kolo | Zeynep Sena Sarioglan | Anhzelika Isaeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Anhzelika Isaeva form & Zeynep Sena Sarioglan form
Anhzelika Isaeva - posledné zápasy
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, 0-2, - Anhzelika Isaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 1-3, - Anhzelika Isaeva - skreč | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Sara Daavettila | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Las - tvrdý | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Yue Yuan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ust - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-3, - Anhzelika Isaeva - skreč | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Nicole Nadel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, - Anhzelika Isaeva - skreč | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.22 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
27.02.22 finále | vs. Greetje Minnen | 6-4, Greetje Minnen - skreč | detail zápasu | |
26.02.22 semifinále | vs. Ysaline Bonaventure | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.22 štvrťfinále | vs. Kurumi Nara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.22 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-0, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.22 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.02.22 kvalifik. | vs. Rutuja Bhosale | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu |
Zeynep Sena Sarioglan - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-3, - Zeynep Sena Sarioglan - skreč | detail zápasu | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Olga Evstigneeva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Juric | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Julia Mikulski | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Anastasia Dimitrijevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Martina Kudelova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Liz Keller | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.11.18 štvrťfinále | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.18 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Cemre Anil | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 7-5, 3-0, Petia Arshinkova - skreč | detail zápasu |