INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nora Niedmers vs. Zeel Desai - Vzájomné zápasy
13.02.19 | 1. kolo | Zeel Desai | Nora Niedmers | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Nora Niedmers form & Zeel Desai form
Nora Niedmers - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 kvalifik. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Albina Khabibulina | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Alina Silich | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Paulina Milosavljevic | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Alexa Noel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Emily Casteleyn | 7-69, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.12.18 semifinále | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.18 štvrťfinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.12.18 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.18 1. kolo | vs. Klara Ondrejcekova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.18 kvalifik. | vs. Eleonora Canovi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Yuval Keren | - | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Zeel Desai - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Tyra Lithiby | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 5-7, - Zeel Desai - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Anna Siskova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
26.12.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Gloriana Nahum | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Oana Gavrila | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Anja Wildgruber | 7-63, 6-3 | detail zápasu |